Merhaba arkadaşlar fikirleriniz önemli

Ayrıca son 2 aydır aracının satış ilan konusunu burada paylaşanlar var.

İlan/satıs sürecindeki hanya/konya durumlarını burada paylaşsalarda bizde elimizin altındaki golflerin reel emsal fiyatlamalarını dogrulasak.

Sonucta herkes burada golf kullanıcısı.

Piyasa yüksekse hepberaber
Diplerde ise yine hepberaberiz
Geçenlerde 2018 higline 7,5 satmiş bir arkadaş 1350 ye gayet iyi fiyat tamam 7.5 ama benim araba daha dolu ve km düşük hayalet vs zaten orijinal sekilde bende de mevcut bakalm hayirlisi eger umdugumu bulamazsam kardesimde 2015 higline var o da cam tavan otomatik onj satariz benim araba onda kalir

Ben yazayım
30 Mart'ta
1.0 tsi manuel 2018 beyaz
Sürüş konfor ve ışık görüş paketli
bej koltuk antrasit iç tavan
58 bin km hatasız boyasız,
sağ kapılarda boyasız göçük düzeltme,
ön arka tamponda sürtmeler.
Jantın birinde yoğun çizikler.
2019 tarihli kışlık lastikler vardı üzerinde.

Emsalleri 900 - 920 arası fiyatlarda idi. Bazıları hala satılmadı ilan tarihini yeniliyor...
Ben ilana 890 yazdım 885 e sattım. Aynı fiyata Kasım'da da alıcı bulmuştum vazgeçmişti sonradan.

4 yazlık lastik ve akü (üzerindeki orjinal akü) masrafı vardı aracın. Bir de 60 bin bakımda buji, fren hidroliği, motor suyu değişecekti...
Satmasam ortalama 25 bin masraf edecektim bu yaz.

Araç ilanda iken emsallerinden uygun fiyatlı olmadığı zaman alıcı çekmiyor. Emsalleriyle aynı yada yüksek fiyatta olunca pazarlık beklentisi fazla oluyor.

Başlıktaki araç hakkında piyasasını bilmiyorum
Yanlış yorum yapmış olmayayım fakat 1.3 milyona 2022 2023 model çok seçenek var. Evet hiçbiri de bir Golf değil ama çok da taze ve janjanlılar. Biz öyle kapıldık bir tanesine memnunuz şimdilik..
Benim araç 1.6 tdi onu yazmamisim sanırım .şahsimca 2022 boş golf 8 yerine temiz bakimli dusuk km dolu bir golf 7 yi tercih ederim ama fikirlere de saygim sonsuz yeni her zaman yenidir mantigi da var:)

Benim araç 1.6 tdi onu yazmamisim sanırım .şahsimca 2022 boş golf 8 yerine temiz bakimli dusuk km dolu bir golf 7 yi tercih ederim ama fikirlere de saygim sonsuz yeni her zaman yenidir mantigi da var:)
Evet dizel oluşu da artı bir değer
çok km yapanlar için hala dizel araç önemli bir unsur.
Bence satılınca üzülmeyeceğiniz bir rakama ilan açın talep olmazsa eğer dediğiniz gibi kardeşinizin aracı ile takaslamak daha mantıklı gibi görünüyor.
Değeri bilinmeyecek bir rakama satılacağına aile içinde kalsın daha iyi.

1.050.000 üzeri müşteri bulursanız verin gitsin. Yoksa çok beklersiniz hocam.
Bana göre de arabanız çok çok güzel bir araba. Böyle dolusunu bulmak zor. 2024 çoğu arabadan da her açıdan daha güzel. Ama işte maalesef piyasa realitesi var. Fiyatı alıcı belirliyor.

Evet dizel oluşu da artı bir değer
çok km yapanlar için hala dizel araç önemli bir unsur.
Bence satılınca üzülmeyeceğiniz bir rakama ilan açın talep olmazsa eğer dediğiniz gibi kardeşinizin aracı ile takaslamak daha mantıklı gibi görünüyor.
Değeri bilinmeyecek bir rakama satılacağına aile içinde kalsın daha iyi.
Kesinlikle zaten kıyamiyorum bakalim hayirlisi olsun insallah

1.050.000 üzeri müşteri bulursanız verin gitsin. Yoksa çok beklersiniz hocam.
Bana göre de arabanız çok çok güzel bir araba. Böyle dolusunu bulmak zor. 2024 çoğu arabadan da her açıdan daha güzel. Ama işte maalesef piyasa realitesi var. Fiyatı alıcı belirliyor.
Haklisiniz aslinda alacagim evde fiyatta anlasirsam üçe beşe bakmayacağim

Geçenlerde 2018 higline 7,5 satmiş bir arkadaş 1350 ye gayet iyi fiyat tamam 7.5 ama benim araba daha dolu ve km düşük hayalet vs zaten orijinal sekilde bende de mevcut bakalm hayirlisi eger umdugumu bulamazsam kardesimde 2015 higline var o da cam tavan otomatik onj satariz benim araba onda kalir

Kactan ilana girilecegi
Kaçtan verilecegi araç sahibinin belirleyeceği konu.

Sizde 1.300 den ilanı açın.

30 gün duruma bakın.

Geri
Üst Alt