Liqui moly yağ orijinal mi?

ülkemizde sahte motor yağı çok yaygın ve bu sahte yağların kutusunu ablajını en ufak detayına kadar birebir orjinali ile aynı yapıyorlar dikkatli olmak lazım

Bu sitedeki fiyatlar çok ucuz görünüyor? Nasıl güveniyorsunuz?

Bu sitedeki fiyatlar çok ucuz görünüyor? Nasıl güveniyorsunuz?

Aslinda cok ucuz falan degil herkes bizi kaziklamaya alistigimiz icin biraz uygun olunca sahte yag aklimiza gelebilir

1. Site firma cok eski guvenli olmasi yuzlerce markanin bayiisi sahte mal sattigini duymadim

2. Yaglarda kar marji %40-50 civarinda karindan feragat ediyor olabilir

Birlas Sabancı Holding tarafndan kurulan bir şirket herhalde sahte ürün satacak kadar fakir değillerdir...

Son düzenleme:
Merhaba Bülent Bey,

4 dağıtıcı var, ürün üzerinde ithalatçı bilgisi var mı.? teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_1459.jpeg
    IMG_1459.jpeg
    141.4 KB · Görüntüleme: 25
Bilgi ne kadar dogru bilmiyorum

Ekli dosyalar

• IMG_1577.jpeg
    IMG_1577.jpeg
    76.8 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_1576.jpeg
    IMG_1576.jpeg
    65.4 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_1575.jpeg
    IMG_1575.jpeg
    92.4 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_1574.jpeg
    IMG_1574.jpeg
    82.6 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_1764.jpeg
    IMG_1764.jpeg
    139.3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_1765.jpeg
    IMG_1765.jpeg
    120.5 KB · Görüntüleme: 47
Dostlar bende yakın zamanda Filtremarketimden aldım. Kendi sitesiyle neredeyse aynı fiyattan aldım. İnşaallah orijinaldir

Ekli dosyalar

• IMG_9558.jpeg
    IMG_9558.jpeg
    128.8 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_9499.jpeg
    IMG_9499.jpeg
    238.1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_9498.jpeg
    IMG_9498.jpeg
    157.1 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_9497.jpeg
    IMG_9497.jpeg
    109.5 KB · Görüntüleme: 41
Arkadaşlar internet üzerinden satış yapan bir sürü firma var. Daha önce egemottan almıştım ancak çok fazla fiyat farkı vardı ve internetteki yorumların da olumlu olmasından dolayı egemot yerine trendyol üzerinden duolight isimli saticidan aldim. Ancak resimlerde de görüleceği üzere kapakta daha önce görmedigim karekod var ve liqui moly internet sitesine bağlanıyor beni biraz suphelendirdi. Sizce bu yağ orijinal mi? Yakın zamanda alışveriş yapan varsa bidon resimlerini karsilastirabilir mi?
Bu yağ sahtemi çıktı?

İyi akşamlar diliyorum.
Bende 3ay önce Birlasshoptan aldım daha bakımı yapmadım,bir önceki bakım içinde birlasshoptan almıştım. Ancak bu bakımda kullanıcağım yağ bidonunda tutma yerinde yazılar hafif silik görünüyor yağ seviyesi göstergesindeki çizgiler orjinalinde daha köşeli düz diyorlar ilk aldığım yağ kutusundaki çizgilerde köşeli ama son aldığım köşeleri hafif oval Şüphe uyandırdı. Baskı stickerında ufal renk farklarıda var kendimde matbaacı olduğum için o kadar sıkıntılar olabiliyor.Kapak sıkı üzerinde QR kodu var tarih seri numaraları tutuyor birlasshop a da yazacağım sabancı holding olduğu için güvenli uygun fiyata alıyordum. Sende düşüncelerini söylersen tutma kısmındaki çerçeveli yazının olduğu fotoğrafıda atarsan mutlu olurum.

İyi akşamlar diliyorum.
Bende 3ay önce Birlasshoptan aldım daha bakımı yapmadım,bir önceki bakım içinde birlasshoptan almıştım. Ancak bu bakımda kullanıcağım yağ bidonunda tutma yerinde yazılar hafif silik görünüyor yağ seviyesi göstergesindeki çizgiler orjinalinde daha köşeli düz diyorlar ilk aldığım yağ kutusundaki çizgilerde köşeli ama son aldığım köşeleri hafif oval Şüphe uyandırdı. Baskı stickerında ufal renk farklarıda var kendimde matbaacı olduğum için o kadar sıkıntılar olabiliyor.Kapak sıkı üzerinde QR kodu var tarih seri numaraları tutuyor birlasshop a da yazacağım sabancı holding olduğu için güvenli uygun fiyata alıyordum. Sende düşüncelerini söylersen tutma kısmındaki çerçeveli yazının olduğu fotoğrafıda atarsan mutlu olurum.
Bidonun detajlı fotoğraflarını (yüksek çözünürlüklü) paylaşırsanız, ilerde satın alacak arkadaşlar için nelere dikkat etmesi gerekiyor vs.. faydalı olacaktır, ve tecrübeli arkadaşlar da orjinal mi sahte mi yorum yaparlar.

@Burakozer37 en sagliklisi ithalatci firmaya fotoğraf atin sorun ve birlass yetkili satici mi sorun

Geri
Üst Alt