Golf 8 Ön Cam Güneşlik Tavsiyeleriniz

Benimkini satıcı iptal etti anlamadım para da iade oldu yarın koçtaştan normalinden alıcam...

Ben de aynı linkten 2 gün önce almıştım. dün geldi denedim, tam oturdu yerine.
Fakat bir problemim var, araçta ön kamera var şu sürekli kayıt yapanlardan. Güneşliği yerine taktığımda parlak tarafı kameraya bakıyor, sıcak ve güneşli zamanlarda bu şekilde kameraya bir zararı olur mu? Normal ısındığından daha fazla ısınacak sanki?

Ben de aynı linkten 2 gün önce almıştım. dün geldi denedim, tam oturdu yerine.
Fakat bir problemim var, araçta ön kamera var şu sürekli kayıt yapanlardan. Güneşliği yerine taktığımda parlak tarafı kameraya bakıyor, sıcak ve güneşli zamanlarda bu şekilde kameraya bir zararı olur mu? Normal ısındığından daha fazla ısınacak sanki?
Aynı tereddütten dolayı ben de güneşlik kullanamıyorum

Sizin linki görünce aynısını ben de aldım dün ve bugün geldi. Çok büyük geldi ve sığmadı gibi geldi bana. Alt kısmını o kadar içeri doğru sokmayı deneyeyim yarın.
Alt kısmı biraz içeri giriyor, teller esnek, kırılma falan olmuyor, yuvarlak şekilde katlanıyor, şimdilik memnunun bakalım

Açıkçası ben beğenmedim ve iade ettim. Çok büyük ve araç içinde saklamak zor.

Açıkçası ben beğenmedim ve iade ettim. Çok büyük ve araç içinde saklamak zor.
tabi kişisel tercih hocam, sadece şeyi merak ettim. Ürün 2 saniyede katlanıp 2 avuç boyutunda bir boyuta düşüyor. Biraz daha küçülse cebe girecek. Araç içinde saklamak sizin için neden zor?

Ekli dosyalar

• IMG_3062.jpeg
    IMG_3062.jpeg
    102.7 KB · Görüntüleme: 21
Hem fiyatı pahalı gelmişti zaten. Hem de kıvırıp küçültme işini tam beceremedim :D Bende eski tip katlanır olanlardan var, ondan devam edeceğim.

Hem fiyatı pahalı gelmişti zaten. Hem de kıvırıp küçültme işini tam beceremedim :D Bende eski tip katlanır olanlardan var, ondan devam edeceğim.
Evet ya fiyatı çok pahalılanmış hakkaten. O eski tip olanları da aynaya bağlayınca oldukça işe yarıyor bence. Mantıklı karar 😊

Geri
Üst Alt