Golf ile merhaba

bozoguz

Yeni Üye
İsim
Batuhan
Araç
Golf 8 R-Line
Merhabalar.

Aracımı dün teslim aldım ve aranıza dahil oldum.
Anadolu yakasında ikamet ediyorum, adım batuhan, yaş 28 yazılım alanında çalışıyorum.
Boş zamanımda genelde arabamla ilgilenmeye çalışıyorum.

Aracım 1.0 eTsi r-line golf 8 yarış mavisi rengi.

Ekli dosyalar

• aee5ee98-03bb-4cb0-8d76-1dfd157e1bc4.jpeg
    aee5ee98-03bb-4cb0-8d76-1dfd157e1bc4.jpeg
    137.5 KB · Görüntüleme: 117
  • 9b3207ae-27f7-420d-b76c-d5e060aad367.jpeg
    9b3207ae-27f7-420d-b76c-d5e060aad367.jpeg
    211.9 KB · Görüntüleme: 119

Hayırlı olsun kazasiz belasiz inşallah

Maşallaj hayırlı olsun kazasız belasız sürüşleriniz olsun

Hocam hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Merhabalar.

Aracımı dün teslim aldım ve aranıza dahil oldum.
Anadolu yakasında ikamet ediyorum, adım batuhan, yaş 28 yazılım alanında çalışıyorum.
Boş zamanımda genelde arabamla ilgilenmeye çalışıyorum.

Aracım 1.0 eTsi r-line golf 8 yarış mavisi rengi.

Hayırlı olsun sıfır mı aldın aracı yoksa ikinci el mi jantlar orijinal değil gibi geldi...

Hayırlısı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

Herkese topluca cevap vermiş olayım. Ben aracı otokoçtan ikinci el olarak aldım. Jantlar ve yedek anahtar yok, bi tanede göçüğü var maşrpiyel tarafında o yüzden biraz iskontolu almıştım. Bugün expertiz yaptırdım airbagleri değişmiş çıktı, o yüzden iade edeceğim. Konumuz da eğer forum yönetimince uygun görülürse kalsın. Almak isteyen kişiler belki yarın öbür gün görürler. :)

* Almadan önce eksper yapsaydın diyecek arkadaşlar muhakkak olacaktır tabii ki, ancak aracı verirken expertiz yapıyorlar ve 7 gün 500 km iade garantisi ile teslim ediyorlar. Aksi bir durum olursa iade alıyorlar. Airbagler orijinal demelerinin sebebide zaten orijinal parçalarla onarım görmüş olmasıydı. Tecrübesiz oldukları için airbag tarihlerine bakmamışlar.

Kısmet değilmiş

Herkese topluca cevap vermiş olayım. Ben aracı otokoçtan ikinci el olarak aldım. Jantlar ve yedek anahtar yok, bi tanede göçüğü var maşrpiyel tarafında o yüzden biraz iskontolu almıştım. Bugün expertiz yaptırdım airbagleri değişmiş çıktı, o yüzden iade edeceğim. Konumuz da eğer forum yönetimince uygun görülürse kalsın. Almak isteyen kişiler belki yarın öbür gün görürler. :)

* Almadan önce eksper yapsaydın diyecek arkadaşlar muhakkak olacaktır tabii ki, ancak aracı verirken expertiz yapıyorlar ve 7 gün 500 km iade garantisi ile teslim ediyorlar. Aksi bir durum olursa iade alıyorlar. Airbagler orijinal demelerinin sebebide zaten orijinal parçalarla onarım görmüş olmasıydı. Tecrübesiz oldukları için airbag tarihlerine bakmamışlar.

Kısmet değilmiş
Geçmiş olsun hocam, en kısa zamanda fark etmeniz sizin için iyi oldu.

Kısmet değilmiş

Geçmiş olsun kısa sürede çözmüşsün bence gayet iyi olmuş...

Geçmiş olsun, neyse ki pek süre geçmeden fark edilmiş.

Geçmiş olsun, araç olarak mantıklı tercih etmişsiniz diyecektim ki, kusuru erkenden farketmeniz güzel olmuş, başka araçlara artık kısmet.

Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Belki başka bir golf ile tekrar gelirim :)
Bu arada @metinkar abimiz, @driver_can abimiz ve diğer forumdaşlar. 7.5 spor süspansiyonlu 1.0 mı yoksa r-line etsi 1.0 mı ? Bir kere ağzımız yandı en azından doğru tercih yapayım.

Geri
Üst Alt