Golf 7 için silecek önerileriniz

cengiz74

Katılımcı Üye

İsim
cengiz
Merhaba arkadaşlar,
2014 model aracım için ön-arka takım silecek araştıyorum önerilerinizi bekliyorum herkese keyifli sürüşler..

Silecek hakkında herşeyi konuştuğumuz başlık da burada

bosch vs denedim valeo hepsinden ıyı..swf yani orjinal ekipman üreticisi firmanında sahibi valeo..o yüzden bulabilirsen al geç..metro grossmarketlerde satılıyordu

Serviste taktırttım. 1 Sene olacak ilk günkü gibi. Gerçekten tavsiye ederim

Arkadaşlar boşuna Bosch, Valeo gibi markalara 800-850 lira gibi rakamlar vermeyin,

Serviste orjinal silecek takımı (eko seri olmayan) 1.150 lira, Zubuzi indirimi ile 800 liraya geliyor, Bu fiyatlara Bosch, Valeo falan almak çok mantıksız.

Arkadaşlar boşuna Bosch, Valeo gibi markalara 800-850 lira gibi rakamlar vermeyin,

Serviste orjinal silecek takımı (eko seri olmayan) 1.150 lira, Zubuzi indirimi ile 800 liraya geliyor, Bu fiyatlara Bosch, Valeo falan almak çok mantıksız.
Silecek omru ne kadardır ?

Silecek omru ne kadardır ?
Sileceklerin ömrüne kalitesi etkendir ancak kullandığınız suyun, kullandığınız cam temizleyici sıvının, aracın yazın güneş altında kalması, kışın soğuk don vs.. etmenler sileceklerin ömrünü doğrudan etkiler, çeşme suyu vs.. kesinlikle kullanılmaması gerekir, Diğer husus kullandığınız (yazlık-kışlık) cam temizleyici sıvının kalitesi eğer kalitesiz ise doğrudan silecek lastiklerinin ömrünü etkiler,

Bu etkenlere dikkat ederseniz sileceklerin ömrü uzun süre sorunsuz devam eder, Halen aracımdaki fabrikasyon silecekleri kullanıyorum, ilk günkü gibi (ses ve iz) yapmadan siliyor.

Geri
Üst Alt