Golf 7 manuel comfortline alınır mı?

Omer54

Yeni Üye
İsim
Ömer
Araç
Golf 7
56 binde 2016 model comfortline golf 7 1.2tsı manuel alınır mı?

neden alınmasın hocam ama daha çok tutulan motorlar 1.5 tsi, 1.4 tsi

Benim aracımda manuel ama gel gelelim istanbul içi zulüm :D dsg'yi arıyormuyum çok aramıyorum ama tabi otomatik olsa daha iyi olurdu.

Tabiki alınır, imkan var ise 1,4 ve 1,5 tsi ,

Başlık ilginç yavv ?

Niye alınmasın ?

Tabi dsg ci biri , sene 2024 de manuel vitese öküzle tarla sürmek olarak bakıyor o ayrı konu

Ben aldım ve 2 yıl kadar kullandım, memnundum her yönüyle ama hep söyledim, imkan varsa 1.4 tsi highline almak daha güzel, imkanlar dahilinde 1.2 comfortline da gayet güzeldir

Başlık ilginç yavv ?

Niye alınmasın ?

Tabi dsg ci biri , sene 2024 de manuel vitese öküzle tarla sürmek olarak bakıyor o ayrı konu
Bir sonraki aracınız otomatik olur inşallah.
Sürmesi apayrı bir rahatlıkmış gerçekten.

Bir sonraki aracınız otomatik olur inşallah.
Sürmesi apayrı bir rahatlıkmış gerçekten.

Pek bi yeni aracım olacağa benzemiyor şartlar.(Gelir/birikim durumları.)

Birde yaş ilerledikçe eldekine tav olma yanında , ulaşamayacağın araçlara göz kayması hayalini kurma durumları daha da çok oluyor.

Yani bi C200 üm olsa diyorum trafikte kullananları görünce

Çıta yı yükselttik , hersey hayalden öteye gitti diyelim

Aynı şey audi örneklemesinde de var

A3 e artık zarf atmıyorum

gerçek hayatı geçtim ,, rüyamda bi A6 alsam falan ?

Gercekler : 2017 tdi manuel golfle (mecburen yola devam)

Şehir içinde canı çıkmamış taksi gibi kısa mesafe kontağa bas git yapılmamış araç alınır.
''Bence 1.2 TSİ + DSG en iyi kombinasyon, Tork eğrisinden kaynaklı Dsg daha uzun ömürlü.. 100k tüpü sıkılıp yağ değiştiyse ...
1.4tsi (140-160) serilerinde piston kırma vs.. 1.2 kronik olmasa da yağ yakma dertleri.
Sakin bilinçli kullanarak, Orj yağ bakımlarını vb.. aksatmayıp 250 bine kadar sorunsuz binen çevremde çok kişi var.
20/30/50 fazla verip aracına değer veren bilinçli kişilerden almaya dikkat edin.. 2/3 kere sahte yağ ile kullanılmışsa o motor iflah olmaz..
Sürekli y servise gitmiş araç bu yüzden öneriliyor en azından zamanında yapılıp sahte ürünlere maruz kalmıyor.

Son düzenleme:
Neden alınmasın hocam, 5 yıldır 1.6 TDI Manuel kullanıyorum. Çok şehiriçi dur kalk trafikte değilseniz çok sıkıntı olmaz kanaatimce. Balıkesir, Kütahya kullanıyorum ben örneğin.

Bende 1.2 2013 Comfort var İstanbul trafiğinde hiç bir sorunun görmedim yağını suyunu koyuyorum devam en ufak bi arızası yok trigeri degiştircem 160 Bin e geldi araç

Geri
Üst Alt