Q3 Sline / Tiguan Elegance

Q3 sline / tiguan elegance

• A) Q3 sline (fiyat 2475)

Kullanılan: 28 70.0%
  • B) Tiguan elegance (fiyat 2500)

Kullanılan: 12 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    40

Savatage

Uzman Üye

İsim
savatage
Tercihiniz ne olur .

Fiyatlar 25 gün öncesine ait dip fiyatlardır.

Hangi kasa tiguan, hangi kasa Q3.
Ben ikisinide inceledim, ikisinide kullandım. Şu an mevcut olan mk3 tiguan

.

Son düzenleme:
Kardeşim sen başlığını önce düzenle, ayrıntılı yaz...Ben sonra oyumu atarim

Hocam nacizane anketi yanlış açıyorsunuz.
1. Yeni tiguan ve 6 yıllık kasası ve 5-6 aya yenilenecek olan q3 diye belirtelim
2. 25 gün önce Elegance tiguan 2.380 civarı satılıyordu
Q3 ü alsak 5 ay sonra kafadan 200k zarardayiz. İsin asli 2.5 milyonu cebe koyup bayilere gidince 6 yıllık eski kasa arabaya o parayı verebilecek misiniz. Ben veremedim gittim Elegance tiguan aldım.
Ben marka fanatiği değilim Audi tabi ki premium imkan olsa da q5 alsak , 2.350 lansman fiyatıyla etsi motor avantajıyla tiguan varken eski q3 e tercih etmenin hiçbir anlamı yok bence. Ayrıca forumda %90 golf kullanıyor zaten formentor eklesek yine onu seçerler. Aile arabası genişlik kavramıyla yola çıkıp objektif inceleyince mk3 tiguani ve sonra diğerlerine bakın anlarsınız gerçekten durumu. Biraz arabasız sabredebilsem yeni q3 ü bekler tabi ki onu seçerdim. Ama lansman fiyatı glb-gla-xc40 gibi premiumlarla kıyaslayınca bana mantıklı geldi.

Bu Q3 SLine fiyatı nereden alınmış? ciddi ciddi düşünmeye başladım.

İstanbul'daki audi bayiilerini aradım sadece bir tanesinde ek donanımlı advance için 2800 üstü fiyat verdiler, diğerlerine araç bile yokmuş. :(

Bu Q3 SLine fiyatı nereden alınmış? ciddi ciddi düşünmeye başladım.
Arkadaş kafasına göre takılıyor boşverin. Forumda biri aldım demiş de o fiyatı yazmış tiguanin da liste fiyatını yazıyor kim neye almış umursamadan. Ayrıca yeni Audi bayileri ile görüştüm 2.900 altına q3 yok. Yalan yanlış ve saptırmalı bilgilerle anket açmaya devam etsin. Tiguan alanlara hırslanmış 😄

İstanbul'daki audi bayiilerini aradım sadece bir tanesinde ek donanımlı advance için 2800 üstü fiyat verdiler, diğerlerine araç bile yokmuş. :(
Hocam hayat doğru zamanda nefesini tutup tetiğe basmaktır.

Konu başlığının giriş mesajında 25 gün önceki fiyatlar diye yazıyor zaten.

Konu/ anket bu fiyatlar üzerinden oylamaya acıldı

Yoksa güncelde
Olmayan Q3 icin yada varsa advance olanı 2800 sline olanı icin 2900 e Q3 ün yüzüne zaten kimse bakmaz.

Araba almayıp gez-göz-arpacık bekleyene 1 ay önce Q3 büyük fırsatmış ...bitti . Zaten ankette bu fiyatlama üzerinden açıldı

2900 e yüzü kırışmış eyt den emekli olmuş Q3 alana full hayırlı iş yapmışsın turnayı gözünden vurmuşsun denmez!

anti Tiguan sallamaları falan ? Yok öyle bişey

Hadi bu forum golf forumu
Listesi 2400 lük rline 150 hp golf için bile ederi gideri 1950- 2.000 net der gecerim ben .

Olay x araç y araç değil.

Tekrar Q3 le noktayı koyalım

Ellerinde araç yok kalmadı

2900 degil 3.300 de isterler

Olay olmayan araçla algı yaratmak

Q3...... 3.300 oldu bak

Git koşa koşa tiguan elegance a 2.550 ver gazlaması bunlar.

Geri
Üst Alt