Kablosuz Carplay kullanmak mümkün mü?

LaBrise

Üye
İsim
Eray
Araç
GOLF 2019 MK7,5 1.6 TDI 115 PS HIGHLINE DSG / PURE WHITE
Selamınaleyküm arkadaşlar iyi forumlar,

1. Aracım carplay destekliyor fakat özelliği açtırmadım yada satın almadım, direk internet üzerinden kablosuz carplay destekleyen aparatlar var onları alıp kullanabilir miyim?
2. Gizli özellik olarak açılabilir mi?

Teşekkürler...

1. Aracım carplay destekliyor fakat özelliği açtırmadım yada satın almadım, direk internet üzerinden kablosuz carplay destekleyen aparatlar var onları alıp kullanabilir miyim?

Teşekkürler...
Merhaba
Aracınız nedir önce onu belirtseniz. Açılacağından eminseniz eğer öncelikle üzerindeki multimedyadan açılması gerek öyle cihaz alıp takıp kullanamazsınız

Merhaba
Aracınız nedir önce onu belirtseniz. Açılacağından eminseniz eğer öncelikle üzerindeki multimedyadan açılması gerek öyle cihaz alıp takıp kullanamazsınız
2019 golf 7,5 highline

Bilgisi olan yok mu?

Kablolu olarak kullanılabilir sizin aracınızda sadece kodlamayla yapılmaz

Ben kablosuz bağlantı özelliğini açtırdım ama sık sık bağlantı kesiliyor ve tekrar bağlanıyor kullanım açısından sağlıklı olmuyor. Kablolu olması en sağlıklısı sanırım.

Teşekkürler...
Öncelikle araçta ki unıteniz CarPlay destekliyorsa açtıracaksınız
Kablosuz carpley destekleyen cihazlar var alabılırsın ama o cihazların da calısabılmesı için aracındaki carpley in de açık olması lagzım ki kablosuz carpley ,netflıx ve yutube u kullanabılıesin
Asagıdakı Cıhaz ı kullanıyorum düşünürsen güzel cihaz takılma kesılme yapmıyor

Ekli dosyalar

• IMG_1471.jpeg
    IMG_1471.jpeg
    546.1 KB · Görüntüleme: 19
aracınızdaki carplay özelliğinin açılmasında destek olabiliriz.

5423343078 iletişime geçerseniz

Öncelikle araçta ki unıteniz CarPlay destekliyorsa açtıracaksınız
Kablosuz carpley destekleyen cihazlar var alabılırsın ama o cihazların da calısabılmesı için aracındaki carpley in de açık olması lagzım ki kablosuz carpley ,netflıx ve yutube u kullanabılıesin
Asagıdakı Cıhaz ı kullanıyorum düşünürsen güzel cihaz takılma kesılme yapmıyor
Birisiyle konuştum kendisi gizli özellikleri açan birisi. Aracını getir cihaz bizde kalsın hallederiz demişti ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum

Birisiyle konuştum kendisi gizli özellikleri açan birisi. Aracını getir cihaz bizde kalsın hallederiz demişti ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum
Cihazın onda kalmasına ne gerek var guvenmedıgın kısıye sakın cihazını bırakma
Unıten carpley destekliyorsa Carpley acılması o kadar saatlerce süren işlem deyil
Formdan
@CemK
@Basbelasi
Bu arkadaslar en iyi şekilde yaparlar

Genelde 2020 model itibariyle kablosuz özelliği açılıyor. O da Mib3 ünitelerde mümkün.

Cihazın onda kalmasına ne gerek var guvenmedıgın kısıye sakın cihazını bırakma
Unıten carpley destekliyorsa Carpley acılması o kadar saatlerce süren işlem deyil
Formdan
@CemK
@Basbelasi
Bu arkadaslar en iyi şekilde yaparlar
Tamamdır hocam kendilerine dm atıcam şimdi teşekkür ederim

Araç üstünde bulunan cihazın kodunu belirtirseniz daha net yardımcı olunabilir, araç üstünde bulunan cihaza crack yapılıp car play aktif hale getirilebilir, crack yaptırdıktan sonra kablosuz carplay aparatları kullanılabilir. Çok uzun bir işlem değil.

Araç üstünde bulunan cihazın kodunu belirtirseniz daha net yardımcı olunabilir, araç üstünde bulunan cihaza crack yapılıp car play aktif hale getirilebilir, crack yaptırdıktan sonra kablosuz carplay aparatları kullanılabilir. Çok uzun bir işlem değil.
Akşam eve gidince bakayım hocam

Geri
Üst Alt