Golf 7.5 Ses Sistemi Öneri

yusufkarsli

Yeni Üye
İsim
yusufkarsli
Araç
Golf 7.5
Hayırlı forumlar ,

3 ay önce 2020 model golf 7.5 aldık. fakat ses sisteminden hiç memnun değilim , güzel bir akustik ses vermiyor hoparlörler , Eski aracım da Jameson 1200 Watt oval hoparlör vardı onun tadını vermiyor. Aracın orjinalliğini bozmadan güzel bir hoparlör ne taktırabilirim.

Önerileriniz için teşekkür ederim.

Anladım, teşekkür ederim.
Bazı yurtdışı forumlarında hoparlör veya amfi gibi modifiyelerden sonra aracın(golf8) uyarı ve park sensör seslerinin kaybolduğunu ve aracın obd üzerinde hata gösterdiğini duydum, bunların yaşanmaması için ekstra bir işlemci falan mı takılıyor, bu konuda fikriniz var mı.
Sisteme yapılan müdahele ile alakalı.teyibin normal hoparlör çıkışlarından dsp yada anfiye giriş yapılarak yapılan işlemde böyle bi sorun olmaz ben yillardır yapıyorum yaptırıyorum böyle bi sıkıntı olmadı.
Hayırlı forumlar ,

3 ay önce 2020 model golf 7.5 aldık. fakat ses sisteminden hiç memnun değilim , güzel bir akustik ses vermiyor hoparlörler , Eski aracım da Jameson 1200 Watt oval hoparlör vardı onun tadını vermiyor. Aracın orjinalliğini bozmadan güzel bir hoparlör ne taktırabilirim.

Önerileriniz için teşekkür ederim.
bu iş dipsiz kuyu . en önemli konu bütçe.bunun için ne kadarlik bi bütçeniz var. Orjinal teyiple, iyi cihazlarla, güzel ayarlarla, iyi bi sistem toplanabilir.

Upvote 0
  • Beğen
Tepkiler: RKR
Upvote 0
Hocam dogus auto nun sattigin 100bin arabada sadece 10 aracta vardir bu ses sistemi
Yurtiçini bilmiyorum ama yurtdışında touareg e eklenen dynaudio sistemini dinledim çok gereksiz boşuna masraf. Ses kalitesini hiç beğenmiyorum. Sq sistem kuran belli başlı markalar var. Kurulum yaptıkları araçları dinlerseniz dynaudio ayrılan bütçeyle bu tarz yerlere yaptırılan sistem daha kaliteli temiz ses alınır.

Upvote 0

Geri
Üst Alt