J far gündüz ledlerini sürekli yanmasını sağlamak

EmirhanSvs

Üye
İsim
Emirhan
Araç
Jetta
Golf 7 ye j far taktım yanlız farlar açılınca gündüzler sönüyo bunu devamlı yanmasını sağlam lazım kodlamayla olurmu obdeleven pro var

Kodlama ile evet olur

Ama nasil kodlanır bilmiyorum :)

Montajli biryerden aldiysaniz bunu kodlamasi lazimdi zaten far acincada gunduz fari adi ustunde daima yanmali

Kodlama ile evet olur

Ama nasil kodlanır bilmiyorum :)

Montajli biryerden aldiysaniz bunu kodlamasi lazimdi zaten far acincada gunduz fari adi ustunde daima yanmali
Yanıyordur üstad ama kısık yanıyordur bende de öyleydi kodlama ile yapmıştım fakat şuan hatırlamıyorum yoksa yardımcı olurdum.. :) @EmirhanSvs

Golf 7 ye j far taktım yanlız farlar açılınca gündüzler sönüyo bunu devamlı yanmasını sağlam lazım kodlamayla olurmu obdeleven pro var
Leuchte4TFL LB4

Lichtfunktion B 4 eğer not active ise Abblendlicht links olarak değiştirin.

Leuchte5 TFL RB32

Lichtfunktion B 5 aynı şekilde not active ise Abblendlicht rechts olarak değiştirin.

Abblendlicht links/rechts ve Abbiegelichts links/rechts karıştırmayın, farklı kanallar.

Leuchte4TFL LB4

Lichtfunktion B 4 eğer not active ise Abblendlicht links olarak değiştirin.

Leuchte5 TFL RB32

Lichtfunktion B 5 aynı şekilde not active ise Abblendlicht rechts olarak değiştirin.

Abblendlicht links/rechts ve Abbiegelichts links/rechts karıştırmayın, farklı kanallar.
İyi akşamlar reis bu gündüz farlarınınsarı yapabilirmiyiz amerikan park yani birkaç bişey denedim ama olmadı

İyi akşamlar reis bu gündüz farlarınınsarı yapabilirmiyiz amerikan park yani birkaç bişey denedim ama olmadı
Amerikan park kodlarken standlicht algemein yerine daytime runing light yapacaksınız gündüz farı üzerine kodlanır, teypten gündüz farlarını açınca j LED’ler sarı yanar, kaptınca beyaz

Amerikan park kodlarken standlicht algemein yerine daytime runing light yapacaksınız gündüz farı üzerine kodlanır, teypten gündüz farlarını açınca j LED’ler sarı yanar, kaptınca beyaz
Burası beyaz ledlerin olduğu kısım sarıya çevireceğim yer de burası ozaman dimi standlicht i drl yapıyorum ozaman

Ekli dosyalar

• IMG_1765.png
    IMG_1765.png
    189.2 KB · Görüntüleme: 5
Bir de fabrika çıkışı orjinal tek J far

Geri
Üst Alt