Golf 7.5 Ambians Aydınlatma

GolfR35

Yeni Üye
İsim
Kerem
Araç
Golf 7.5
Golf 7.5 aracıma ambians aydınlatma taktırdım sağ sol ön kapılar sağ torpido üzeri 4 koltuk altı aydınlatma şeklinde buralarda orjinalinde olduğu için sadece şeritleri değiştirdiler, arka kapılara ise takılamadığını söyledi yaptırdığım yer, tabi arkalardada olsa daha hoş olucak bugün farklı bir yere sorduğumda kapı çıtaları direk orjinal led ışıklı olarak satılıyor komple o şekilde set alsaydın daha iyi olurdu dedi nasıl bir set elinizde varmı dediğimde şu anda yok 2 3 aya gelicek dedi, internettede araştırdım biraz set olarak bulamadım bilgisi olan arkadaşlar varmı direk 4 kapı için ambianslı çıta nereden bulabilirim

Golf 7.5 aracıma ambians aydınlatma taktırdım sağ sol ön kapılar sağ torpido üzeri 4 koltuk altı aydınlatma şeklinde buralarda orjinalinde olduğu için sadece şeritleri değiştirdiler, arka kapılara ise takılamadığını söyledi yaptırdığım yer, tabi arkalardada olsa daha hoş olucak bugün farklı bir yere sorduğumda kapı çıtaları direk orjinal led ışıklı olarak satılıyor komple o şekilde set alsaydın daha iyi olurdu dedi nasıl bir set elinizde varmı dediğimde şu anda yok 2 3 aya gelicek dedi, internettede araştırdım biraz set olarak bulamadım bilgisi olan arkadaşlar varmı direk 4 kapı için ambianslı çıta nereden bulabilirim
Aliexpres de olmasi lagzim

Upvote 0
Taktırdığınız aydınlatmanın resmi varmı hocam bi görseydik nasıl duruyor şerit halinde olan mı?

Upvote 0
arkalara taktığı led şerit sığmadığı için takılamıyacağını söyledi taktırdığım yer, set olarak komple rgb ledli orjinal çıta olduğu ondan alırsam takılabileceğini söyledi bahsettiği gibi ledli çıtayıda bulamadım hiç bir yerde

13ea23c49-514b-4805-b6c5-e9c7234fd568 (1).jpg

Upvote 0
arkalara taktığı led şerit sığmadığı için takılamıyacağını söyledi taktırdığım yer, set olarak komple rgb ledli orjinal çıta olduğu ondan alırsam takılabileceğini söyledi bahsettiği gibi ledli çıtayıda bulamadım hiç bir yerde

Ekli dosyayı görüntüle 78682
Ön kapılara uyguladığı gibi arka kapılarada uygulama yapamadımı ? Nasıl sığmıyormuş onu anlamadım?

Upvote 0
Ön kapılara uyguladığı gibi arka kapılarada uygulama yapamadımı ? Nasıl sığmıyormuş onu anlamadım?
aracım highline orjinalinde ön kapılarda vardı beyaz led şerid onların yerine ön kapılara taktı arka kapılarda olmadığı için ledi şeridi takacak yer yok

gösterdiğim alana şerit sığmıyor

3ea23c49-514b-4805-b6c5-e9c7234fd568.jpg

Upvote 0
Hocam 4 kapiyada yapiyorlar Ama orjinal deyil
Telefondan acik kapatiyor ve renk degsimi ni yapabiliyorsun
Orjinal olsun diyorsan Ledli citalardan Almalisin
O da yaklasik set olarak 700 euro civari

Ekli dosyalar

• IMG_1627.jpeg
    IMG_1627.jpeg
    113.5 KB · Görüntüleme: 8
Upvote 0

orjinal yerlere yapan bi yer buldum yarın arayıp görüşücem bi, bu arada link iletebilirmisin orjinal ledli citaların

Upvote 0

orjinal yerlere yapan bi yer buldum yarın arayıp görüşücem bi, bu arada link iletebilirmisin orjinal ledli citaların
Bende hollanda dayim video da ki orjinal deyil cep telefonu ile konturol edilen Jan sanayi sistem bunu yaparken kapi dosemelerinde ince kesimler yaparak ledleri yerlestiriyorlar bu islemi turkiyede en iyi yapan yer istanbulda Nur Tuning esenler
Orjinal ledli citalar in malesef dogus oto harici siparis veremezsiniz yurdt disi siparislere getirilen yeni limitlere gore gumruge takilir

Upvote 0
Bende hollanda dayim video da ki orjinal deyil cep telefonu ile konturol edilen Jan sanayi sistem bunu yaparken kapi dosemelerinde ince kesimler yaparak ledleri yerlestiriyorlar bu islemi turkiyede en iyi yapan yer istanbulda Nur Tuning esenler
Orjinal ledli citalar in malesef dogus oto harici siparis verenezsiniz yurdt disi siparislere getirilen yeni limitlere gore gunruge takilir
yarın bi arayıp detaylı bilgi alıcam eğer dediğin gibi kesme yapıp takıyolarsa ledi direk orjinal ledli çıtalı olandan alıcam

Upvote 0
bu linkteki üründe cep telefonundan kontrol edilmiyormu, multimediadan kontrol etmek için BCM ve ek işlem gerekliymiş galiba

Upvote 0
Hocam
Nur Tuning esenler Ara sor sana aciklayici bilgiyi net verirler
Bu yaz kardesim yaptirdi aracina cidden orjinale yakin islem yaptilar orjinalden tek farki cep telefonun dan konturol edilmesi

Upvote 0

Geri
Üst Alt