Bi Xenon Far Işık Gücü

newspeed

Üye
İsim
Mehmet
Merhaba arkadaşlar,

Kullanmakta olduğum araçta Bi-xenon basic farlar mevcut. Aklıma takıldı, acaba far  şiddetini arttırma yolu var mı bu farlarda yoksa standart mı?

@newspeed

Hocam sadece yüksekliği artabilir diye biliyorum. Yetmiyor mu aydınlatma yoksa :)

Hocam sis farlarına led sisler ile desteklenebilir. Ama doğrudan farlara bir değişiklik olmuyor sanırım.

Bunu bilen var miydi ? Gecen yikamada basima geldi. Bir anda sag fren lambasi ve sag ön ledlerin yandiginu fark ettim. Sol taraf yanmiyordu. Heralde sigortalarda sorun oldu diye dusundum. Ama meger boyle bir ozellik varmis...
Kalabalık yerlerde aracınızı bulabilmeniz için. Ne tarafa sinyali çekerseniz oranın parkları yanar. Bizim araçlarda her ikisi de yanıyor bildiğim, akü de tüketmez.

Kalabalık yerlerde aracınızı bulabilmeniz için. Ne tarafa sinyali çekerseniz oranın parkları yanar. Bizim araçlarda her ikisi de yanıyor bildiğim, akü de tüketmez.
Evet yikamaci kontrol icin bakinca sag sinyalde kalmisti arac; sag fren ve sag uled yaniyodu. Ama ilk basta yanmiyodu sonradan yandi hatta oncesi ve sonrasi fotosu var tesadufen. Anlamadim ama bilmedigim bir ozellikti...

vw bunu 20

Vw bunu 20 yıldır kullanıyor,

Kuzenin Golf 2'sinde vardı, herhalde 80 kusur modeldi. Onda da vardı. İlk ne zaman çıkmış bilemiyorum.

Ben gece dağ başında ıssız yerde falan yol kenarına park etmek durumunda kalınca yol tarafındakini açıyorum. Araç görünür oluyor.

Bunun yerine kilitlemede çift basışta korna çalmasını kullanıyorum. Özellikle AVM'de epey iş görüyor

Geri
Üst Alt