Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Satış rakamları ilginç gerçekten hocam bazı araçlar beklenenden çok (şahsi kanaatim Nissan Qashqai fiyat olarak rakiplere kıyasla daha uçuk bir konumda olduğundan ) bazı araçlar beklenen den az satmış (yine şahsi kanaatim C5 aircroos bir çok suvdan daha dolu ve f/p aracı geliyor amcam 3 ay kadar önce ötv indirimi kapsamında dolu paketini alabildi, 3008 ve qashqaiden daha tercihedilebilir bence tasarım ve konfor olarak

Bu listeleri TÜİK hazırladıysa full fasafisodur .

Hadi ciddiye alırsakda ?

Honda markası + Honda civic denen araç ,,

Yok hükmündedir artık
Böyle bir araç yoktur
Yok olup gitmiştir.

Allah rahmet eylesin.

Yanlışlıkla alanlara geçmiş olsun.

Skoda’nın sıfır faiz kampanyası dün itibari ile bitmiştir devam etseydi iyi olurdu rekabet her zaman iyidir muhtemelen sene sonunda yeni kampanyalar olacaktır

Satış rakamları ilginç gerçekten hocam bazı araçlar beklenenden çok (şahsi kanaatim Nissan Qashqai fiyat olarak rakiplere kıyasla daha uçuk bir konumda olduğundan ) bazı araçlar beklenen den az satmış (yine şahsi kanaatim C5 aircroos bir çok suvdan daha dolu ve f/p aracı geliyor amcam 3 ay kadar önce ötv indirimi kapsamında dolu paketini alabildi, 3008 ve qashqaiden daha tercihedilebilir bence tasarım ve konfor olarak
C5 aircross kasası 5 yıl oldu sanırım, Qashqai daha yeni kasa ve hybrid olmasından dolayı tercih ediliyor bence hocam. Bir de tabi Qashqai'nin 2. eli daha kuvvetli.

Muhtemelen ondan hocam, ülkemizde 3008 ve qashqai çok tutuluyor, ikisinide inceledim ancak nedense tam anlamıyla içime sinmedi

Muhtemelen ondan hocam, ülkemizde 3008 ve qashqai çok tutuluyor, ikisinide inceledim ancak nedense tam anlamıyla içime sinmedi
E Power bana sakat geliyor, o yüzden geçen hafta makyajlı 1.3 platinum paketini test ettim, çekiş anlamında beni oldukça memnun etti cvt şanzıman güzel çalışıyor, özellikle yokuşta milim milim zorlamak için ileri gittim hiç kasılma hissi yok çok pürüzsüz çalışıyor beni genel olarak dsg den daha memnun etti.

E Power bana sakat geliyor, o yüzden geçen hafta makyajlı 1.3 platinum paketini test ettim, çekiş anlamında beni oldukça memnun etti cvt şanzıman güzel çalışıyor, özellikle yokuşta milim milim zorlamak için ileri gittim hiç kasılma hissi yok çok pürüzsüz çalışıyor beni genel olarak dsg den daha memnun etti.

Bu e-power denen hikayeye bide "teknoloji" dediler ya.

Şunun gibi bisey iste e-power!!!

Bu e-power denen hikayeye bide "teknoloji" dediler ya.

Şunun gibi bisey iste e-power!!!

Hem diğer hibritlere göre daha basit çalışma prensibine sahip bir sistem yapıp hemde klasik toyota hibritlerine göre çok daha sorunlu bir sistem yapmak gerçekten büyük başarı. おめでとう、日産のエンジニアたち

Hem diğer hibritlere göre daha basit çalışma prensibine sahip bir sistem yapıp hemde klasik toyota hibritlerine göre çok daha sorunlu bir sistem yapmak gerçekten büyük başarı. おめでとう、日産のエンジニアたち
Şikayetvarda maşallah ortalık 56 ya dönmüş. 🤣

Son 2 günde alınmış güncel alıntı fiyat teklifleri

Golf manuel Impression 1251
Polo 1.0 dsg life 1160

Fabia 1.0 dsg premium 1278

Ibıza 115'lik FR sunroof 1273
Arona FR 1285

Citroen C4X Shine 1380

3008 allure 1820

Focus sedan titanium 1.5 dizel otm 1700 200bin 12 ay 0 faiz - nakit 1620
Puma hybrid 1530

Son 2 günde alınmış güncel alıntı fiyat teklifleri

Golf manuel Impression 1251
Polo 1.0 dsg life 1160

Fabia 1.0 dsg premium 1278

Ibıza 115'lik FR sunroof 1273
Arona FR 1285

Citroen C4X Shine 1380

3008 allure 1820

Focus sedan titanium 1.5 dizel otm 1700 200bin 12 ay 0 faiz - nakit 1620
Puma hybrid 1530

Arona FR 1285

Sence bu güzel değil mi Taigo'ya göre özellikle...

Arona FR paketi Taigo Life'a göre donanım olarak daha doluydu diye hatırlıyorum, @GokhanB daha iyi bilir. :)

Geçen ay 1000 adet satmış, filo satışını çıkarsak geriye sıfır kalır muhtemelen. :)

Donanım olarak ciddi fark var boş taigo almaktansa fr hatta imkan varsa fr plus paketlisini almak çok iyi olacaktır :)

Geri
Üst Alt