Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Arona FR paketi Taigo Life'a göre donanım olarak daha doluydu diye hatırlıyorum, @GokhanB daha iyi bilir. :)

Geçen ay 1000 adet satmış, filo satışını çıkarsak geriye sıfır kalır muhtemelen. :)
Filo satışlar da muhtemelen KOÇ un kendi bünyesindeki firmalardır diye düşünüyorum 🙂

Tabiki A4 hocam. @Salih_Sayin hocamın dediği gibi ilginç bir fiyatlandırma var.

2.0 tdi advance A4'ün Almanya fiyatı 51.750 euro, 1.5 tsi Superb LK ise 48.760 euro. 2.0 tdi vergi diliminden dolayı daha pahalı olması gerekirken fiyatı gerçekten uygun.

Abi merhaba, Passattan sonra yeni araç bakıyoruz da önce sıfır Superb düşünmüştük ama Audi A4 bu fiyatlarda daha iyi bir seçenek olarak görünüyor. Ben de geçen cuma audiyi aradığımda 3m civarına veriyoruz dedi net fiyat söylemedi. Merak ettiğim 2.0 dizel quattro A4 fiyatı neden diğer 1.5-1.6 benzinli BMW-Mercedes'e göre ucuz? Günümüz itibari ile dizel araç almak riskli mi?

Abi merhaba, Passattan sonra yeni araç bakıyoruz da önce sıfır Superb düşünmüştük ama Audi A4 bu fiyatlarda daha iyi bir seçenek olarak görünüyor. Ben de geçen cuma audiyi aradığımda 3m civarına veriyoruz dedi net fiyat söylemedi. Merak ettiğim 2.0 dizel quattro A4 fiyatı neden diğer 1.5-1.6 benzinli BMW-Mercedes'e göre ucuz? Günümüz itibari ile dizel araç almak riskli mi?
Fiyat politikasıyla alakalı bir durum hocam. TDI uzun km'lere dayanıklı ve performanslı bir dizel motor. 2.0 ve Quattro olması sürüş keyfini daha da yukarılara taşıyor.

Arabadan sıkılmaz bakımlarını aksatmadan kullanıp fabrikadan da sorunlu bir araç olmaz ise ömür boyu araca bir şey olmaz. 2.0 dizelin yanında 1.5 1.6 motorlu bmw mersedesler fındık motorlu araç olarak kalır.Düşük fiyatın sebebi A4 kasa değişip sadece elektrikli üretilecek diye biliyorum.

Golf 8 life 2021 model sıfır km aldım. Aracın ön kısmından tingirti sesleri geliyor bozuk yolda. Ayrıca silecekler berbat bir ses çıkarıyor silecekler sadece 6 ay garantiliymis haberiniz olsun. Bir de 3 yıl bitiminde vites kolu arizasi çıkardı. VW den soğudum.

Golf 8 life 2021 model sıfır km aldım. Aracın ön kısmından tingirti sesleri geliyor bozuk yolda. Ayrıca silecekler berbat bir ses çıkarıyor silecekler sadece 6 ay garantiliymis haberiniz olsun. Bir de 3 yıl bitiminde vites kolu arizasi çıkardı. VW den soğudum.
Yaşadığınız vites kolu sorunu biraz da şans işi malesef. Silecek kullan-at bir malzeme olduğu için 3 yıllık araçta fazla bile dayanmış hocam.

Bugün alınmış güncel alıntı fiyat teklifleri

Golf 8,5 Impression manuel 1240 tl
Tiguan Rline 2730
Passat Impression metalik renk 17 jant 1837

Cupra Formentor premium 1950 / 150 bin 0 faiz 12 ay
Makyajlı kasa bu ay geliyor

Q2 deri koltuk 1975
Yeni A3 2150
Yeni A3 allstreet 2350

Nissan qq 1.3 skypack 1820

i20 style+nav 1130

Corsa GS 1240

Alfa Romeo Tonale Ti 1999
Jeep Compass Limited 1999 | Summit 2299

@hfurkan 1.6 / 2.0 TDI motorlar tarihin en sağlam motorları sıralamasına rahatlıkla girer,

@Salih_Sayin arkadaşımızın da dediği gibi A4 kasa değiştirecek,

Yeni Audi A4 artık tamamen elektrikli olacak, benzinli A4 isteyenler için yeni A5 piyasaya sunulacak (yeni A5 aslında A4 olacak sayıya takılmayın),

Audi ‘de artık tek rakamlar olan A1, A3, A5, A7 araçlar benzinli,

A4, A6, A8 gibi çift rakamlı araçlar elektrikli olacak,

Peki A6 veya A8 gibi benzinli ve lüks segment bir araç almak isteyen bir iş adamı ne yapacak.?

Benzinli A4 artık —> A5 oldu (rakamın 5 olmasına takılmayın, yani rakamın 4’ten 5’e çıkması daha üst segment bir araç anlamı taşımıyor aslında araç segment olarak A4)

Benzinli A6 artık —> A7 oldu
Benzinli A8 artık —> A9 oldu

Şuan satışta olan A5 Sportback ve A5 Coupe ‘nin üretimi durdurulacak,

Bunlar hep ucuz iş gücü için Polonya göçmeni olan gençliği demir-perde Polonya’sında geçmiş mühendislerin kafasından çıkıyor, yıllar önce mühendis ve tasarımcı olarak işe giren Polonya’ lılar artık yönetim, tasarım şefi, CEO gibi üst düzey konumlara geldiler,

Yok efendim 35TDI / 45TFSI gibi saçma sapan motor gücü terimlerinden sonra bir de bu çıktı,

Elektrikli olana A4 e-Tron, benzinli olana ise A4 demek çok mu zordu, hangi beyin yoksunundan çıktı bu fikir, hangi üst düzey Polish Man onayladı bu dahice şeyi merak ediyorum.

Silecek aldım alası aynı 😳 sanırım artık değiştirmek lazım.
Hocam sileceğin ömrünü azaltan etmenler; çeşme suyu, kalitesiz cam suyu sıvıları, kalitesiz antifrizli cam suyu sıvıları, Kapalı garaj/otopark imkanı yoksa aracın yazın güneşte yanması, kışın soğuk kış şartlarına maruz kalması, sileceğin ömrünü en çok etkiliyen çeşme suyu ve kalitesiz yazlık-kışlık cam sularıdır. Malesef ülkemizde kaliteli cam suları ciddi pahalı rakama satılıyor. Uygun fiyatlı olarak serviste satılan bakımlarda da bakım paketine eklenen konsantre cam suyu hem fiyatı uygun hem de kalitelidir. Kışın şişe üzerindeki sulandırma oranına göre, yazın ekstra ekstra fazla sulandırarak kullanabilrsiniz.

Hocam sileceğin ömrünü azaltan etmenler; çeşme suyu, kalitesiz cam suyu sıvıları, kalitesiz antifrizli cam suyu sıvıları, Kapalı garaj/otopark imkanı yoksa aracın yazın güneşte yanması, kışın soğuk kış şartlarına maruz kalması, sileceğin ömrünü en çok etkiliyen çeşme suyu ve kalitesiz yazlık-kışlık cam sularıdır. Malesef ülkemizde kaliteli cam suları ciddi pahalı rakama satılıyor. Uygun fiyatlı olarak serviste satılan bakımlarda da bakım paketine eklenen konsantre cam suyu hem fiyatı uygun hem de kalitelidir. Kışın şişe üzerindeki sulandırma oranına göre, yazın ekstra ekstra fazla sulandırarak kullanabilrsiniz.
Çok teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt