Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Bu paralara yeni vw seri almak mantıksız audi şuan en iyisi aracımı satarsam q2 yada q3 tabi 2022-2023 :) düşük km de...

Ankara'yı özledim belli mi olur basar gider Ankara'dan bu aracı alırım🤭

IMG_1020.jpeg

Q2 bence değmez o paraya, Güncel Q3 bile yeni tiguan Rline-Elegance yanında sönük kalır.
A4 40tdi quadro 2900 civarına çok iyi fiyat gerçekten.

Dün ve bugün alınmış fiyat teklifleri

Taigo Life 1380

A4 2987 tl 40 tdi quattro 2000 cc 204hp

Scala 1.0 Elite 2024 1360 (150.000 0.99 12ay)

Yeni Formentor vz line 2230

A4 40 TDI Quattro düz 2.900 ‘lira el sıkışılır, parası hazır olan için gerçekten iyi rakam, Bu fiyatlara Tiguan R-Line falan almak delilik

2500 e sıfır Q3 advance araç da tam çeldirici

Bu paralara yeni vw seri almak mantıksız audi şuan en iyisi aracımı satarsam q2 yada q3 tabi 2022-2023 :) düşük km de...

Ankara'yı özledim belli mi olur basar gider Ankara'dan bu aracı alırım🤭

Ekli dosyayı görüntüle 77657
1950'ye sıfırı varken bence bu para verilmez abi. Bir de bu 1950 denilen yeni parti Q2'lerde multimedya ekranı büyük ve virtual cockpit daha gelişmiş versiyon. İşin komik yanı 1950 veriyorsun koltuk ısıtma bile yok... :unsure:

@metinkar

Hocam bu seferde

Yastık altında , bankada , borsada zulada kalıpta retrofite harcayacağın parayı üst segmente (Q3) e verip geçmek daha iyi fikir gibi.

Golf 8 life dan Q2 ye geçmenin bi atraksiyonu zaten olmayacaktır.

@metinkar

Hocam bu seferde

Yastık altında , bankada , borsada zulada kalıpta retrofite harcayacağın parayı üst segmente (Q3) e verip geçmek daha iyi fikir gibi.

Golf 8 life dan Q2 ye geçmenin bi atraksiyonu zaten olmayacaktır.

Retrofit artık zor hocam rakamlar çok uçuk bitti benim için...
kafama biraz suv taktım ama illahi alacağım diye bir fantazim yok aracımdan memnunum...
belki ilerde sırf cam tavan araca da binmedim demeyeyim diye; rline 2023 tiguan / rline 2023-24 taigo / belkide rlime mk8

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rx7
Bu fiyatlara zam mı gelmiş ben mi yanlış görüyorum...

IMG_1092.jpeg

Doğuş oto çankaya,
son 1 adet impression golf 8.5 1280
sonrakiler 1380

Gene katlaya katlaya zam yapmaya başladı doğuş. %8 zam yiyecek ne yaşadı bu araba.

Zam geliyor koşun gelin kapın alın
Almayan felak olur perişan olur hikayeleri yine.

zuladaki kapitale %54 faiz varken kimse panik attack yapıp bu arabalara koşup saldırmaz

Hele bide eldeki araca ölmüş eşşek fiyatları çekilirken ?

Araba yenilemenin acelesi yok alemi yok.

Kıtlık, büyük tufan öncesi Son simit, Son ekmek,, son su filmleri hep aynı hikaye .

Açıkçası pejo 1.2 otomarik 308 active pakete 1300k₺ istedi üstüne 200k sıfır faiz teklif etti.

1.2 motorun triger işi can sıkıcı olsa da 45.000fe bir triger değiştiririm ama manuel golfü almam özellikle böyle aman zam geliyor çabuk alın tehditi varken
Zam geliyor koşun gelin kapın alın
Almayan felak olur perişan olur hikayeleri yine.

zuladaki kapitale %54 faiz varken kimse panik attack yapıp bu arabalara koşup saldırmaz

Hele bide eldeki araca ölmüş eşşek fiyatları çekilirken ?

Araba yenilemenin acelesi yok alemi yok.

Kıtlık, büyük tufan öncesi Son simit, Son ekmek,, son su filmleri hep aynı hikaye .

Geri
Üst Alt