Akü - Araç Üzerinden Çıkartma ve Şarj

1.300 liraya Varta EFB 70ah alabilirdiniz., neyse artık almışsınız., Akünün markası elbet önemlidir ama üretim tarihi markadan daha önemlidir., mümkünse üretim tarihini kontrol etmekte yarar var., Energizer 'ın zaten uzmanlık alanı akü ve pil çözümleri üretmek., Arabayı çok kullanmadığınız için ve aynı sıkıntıyı tekrar yaşamamak için esas önemli olan kaliteli bir akü şarj cihazı almanız yararınıza olacaktır., tekrardan hayırlı olsun.

Akü şarj cihazı içinde yarın bakıp almayı planlıyorum.
Sizin belirtiğiniz gibi kalite / marka olarak düşündüm, herhangi problemde bayi arkadaşın tanış olması etkili oldu, hayırlısı bakalım.
Varta konusunda da görüştüm, aynı tarihlere yakın, akü tarihi 07.2022
Diğer akü verilmemiş tutar, varta için 1.600Tl istendi iadeli 1.250tl

Diğer aküyü kurtarma deney işlemine bakacağım, bilgi genişletmek için.
Sonra atık olarak veririm, 250TL ye alıyorlar mış.

Teşekkür ederim.
07.2022 tek marşta çalıştı.
2022 yılı 7.hafta üretimi yani. 1 aylık, yeniymiş.
Siz kaliteli bir akü şarj cihazı alın, uygun ortamda ve teknik şartlarda şarj edin, yedek olarak dursun bir kenarda... çıkan akünün ölüsü zaten 250 eder. Geri alan firma acaba kaça satıyor, orasıda ayrı bir konu...

Hayırlı olsun.
Ne zaman nerde derseniz

Terms Hocam gerekli kodlamaları yaptı. İlgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca araç üzerinden akü çıkarıldığı için hata kodlarıda oluşmuş ve hatalarıda sildi.

Eğer İstanbul Beylikdüzü tarafındaysanız Golf7 çıkma aküm var gam akü bosch c7 akü şarz cihazım da var aküyü sökün bırakın bendeki aküyü takın ben şarz a koyarım

Eğer İstanbul Beylikdüzü tarafındaysanız Golf7 çıkma aküm var gam akü bosch c7 akü şarz cihazım da var aküyü sökün bırakın bendeki aküyü takın ben şarz a koyarım

İlginiz için teşekkür ederim. Adana

Gerçekten forum yardım sever ve bilgi paylaşımında süper destek 🙏🏻

Terms Hocam gerekli kodlamaları yaptı. İlgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca araç üzerinden akü çıkarıldığı için hata kodlarıda oluşmuş ve hatalarıda sildi.
Rica ederim. Her zaman
yüz yüze de tanışmış olduk.

Ayrıca belirli ileti sayısına sahip Adana'daki herkese ücretsiz yardıma hazırım elimden geldiğince.

Geri
Üst Alt