Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Aydın Bingül. Ankara'da ikamet ediyorum. Elektrik ve elektronik mühendisiyim. 1.2 comfortline dsg ile aranıza katıldım.

Deniz.

Matematik öğretmeniyim.

37 yaşındayım.

9 yaşında bir kız babasıyım.

2010 jetta 1.4 tsi manuel comfortline aracımı sattiktan sonra yeni aracı

Çarşamba günü aldım.

1.6 tdi dsg Highline ile elimden geldiğince aktif olarak forumda yer almak, golf ile ilgili bilmediklerimi sizlerden öğrenmek için aranizdayim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mandufla

Hoş geldiniz hocam. Aracınız da hayırlı olsun. Jetta'dan golfe geçmek neler hissettirdi size. Farkları yazmanızı istesek? ;)

yusuf dedi:
@mandufla

Hoş geldiniz hocam. Aracınız da hayırlı olsun. Jetta'dan golfe geçmek neler hissettirdi size. Farkları yazmanızı istesek? ;)
Aslında hala alışabilmiş değilim. İlk defa bir hatcback araca, ilk defa bir dizel araca, ilk defa dsg otomatik bir araca sahip oldum :) ) ne çok ilk yaşattı araç bana :) şu ana kadar bana net olarak hissettirdiği konfor. Jettada konforluydu hakkını yemeyeyim ama bu başka geldi bana. İlerleyen zamanlarda daha açıklayıcı olabilirim diye düşünüyorum.

@mandufla

Benzinden dizele geçip konfor yaşattıysa yeterince başarılı demektir :)

Yorum için teşekkürler...

@ydnbngl

Hosgeldiniz , meslektasiz ;)

Zaten genelde meslektaslarim vwdan yone tercihleri.

Orhan Hoca dedi:
Deniz.

Matematik öğretmeniyim.

37 yaşındayım.

9 yaşında bir kız babasıyım.

2010 jetta 1.4 tsi manuel comfortline aracımı sattiktan sonra yeni aracı

Çarşamba günü aldım.

1.6 tdi dsg Highline ile elimden geldiğince aktif olarak forumda yer almak, golf ile ilgili bilmediklerimi sizlerden öğrenmek için aranizdayim.

Hoşgeldin hocam. hayırlı olsun aracınız.  :'(
Orhan Hocam o sondaki emoji neden. Neden ağlamaklı. Yoksa ben mi yanlış biliyorum anlamını o emojinin. [emoji15]

Merhabalar, ben Ramiz. 28 yaşındayım. Sınıf öğretmeniyim.  2012 model 160 ps 4 motion Tiguan'ımı sattıktan sonra 1.4 tsi 122 ps  comfortline golf7 ile aranıza katıldım.

Geri
Üst Alt