Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@Orhan Hoca

Bu arada aracım 2008 acaba modelden dolayı belki dediklerimden başka özellikte olabilirmi ,mesela çok ani bir frende asr kapalı iken aracın dörtlülerini yaktığını fark ettim araçta herhangi bir özellik açılma söz konusu değil.. Otomatik olarak yaptı nedense

@Orhan Hoca

Sanırım sizin ilginiz var bu konuda..eğer bigün müsait olursanız hem tanışmış olur hemde özelliklere bakmış oluruz istanbuldaysanız tabi.. :)

@Orhan Hoca

Teşekkür ederim konuya yorumumu yaptım..kodları belirtmissiniz konuda inşallah buluşmada kablosu olan biri olursa sizin açtığınız konudan kodlara bakarak deneme yapabiliriz tekrardan teşekkürler :)

@feriterk

Zevkle okudum, yerinize koydum kendimi hüzünlendim. Başınız sağolsun.

@feriterk

Duygulanarak okunan bir tanışma yazısı. Teşekkürler hocam.

Forumda nasıl bir hava varsa herkes yazar gibi. ;)

@Eozkan34

Öncelikle hoş geldiniz hocam foruma.

Buluşma olmasa dahi sticker ve paspas verebilirim birbirimize yakınsak. Ben Güngören'deyim.

Recep İvedik'in tabiri ile Avrupa'nın orta yeri ;)

@feriterk

Değerli Ferit Hocam,

Son derece samimi bir yazı olmuş. Türk dilini bu kadar ince kullanan bir dostla karşılaşmanın mutluluğu sardı beni de. Tıp fakültesini kazanmak veya harp okulunu kazanmak öyle kolay şeyler değiller ve diğer şeylerdeki tevazu alışkanlığının gereği zekanızın orta düzeyde olduğunu söylediğinizi düşünüyorum.  :)

Benim de imzamda silvershadow kimdir yazısına göz atma imkanı bulabilirseniz kendimi tanıtmış olurum böylece. 

Dileğim odur ki hafta sonu showroom gezintilerinize benzer bir alışkanlık halinde her fırsat bulduğunuzda forumuza katılır bizleri de mutlu edersiniz

@yusuf

Hoşbuldum teşekkürler

Ben şişli/Okmeydanı civarındayım buluşma yaptığınız Marmara foruma Haliç tarafından gelirken yanyolda mc'donalds var uygunsa orda buluşup hem çay içer hemde stickeri sizden almış olurum..

Orhan Hoca dedi:
@Orhan Hoca

Sanırım sizin ilginiz var bu konuda..eğer bigün müsait olursanız hem tanışmış olur hemde özelliklere bakmış oluruz istanbuldaysanız tabi.. :)
Ben istanbulda değilim konuya davet edelim sizi.

http://www.golftutkusu.com/kim-hangi-sehirde/34-istanbul/
@Eozkan34 Foruma hoşgeldiniz. Ben işim dolayısıyla gündüzleri Osmanbey-Şişli'deyim. Eğer dilerseniz uygun olduğumuz bir zaman aralığında (ki kablo ve bilgisayarımı ona göre yanımda getiririm) @Orhan Hoca mızın paylaştığı Mk5 kodlarını uygulamada memnuniyetle yardımcı olmaya gayret ederim :)

@erkanz

Hoşbuldum teşekkürler..

Gerçekten çok güzel olur,çok sağolun düşünceniz içinde..

Ben genelde bomonti bölgesindeyim size uygun olan bi saatte buluşmak çok isterim tabiki:)

Eozkan34 dedi:
@erkanz

Hoşbuldum teşekkürler..

Gerçekten çok güzel olur,çok sağolun düşünceniz içinde..

Ben genelde bomonti bölgesindeyim size uygun olan bi saatte buluşmak çok isterim tabiki:)
@Eozkan34 size özelden mesaj atıyorum, memnuniyetle hallederiz inşallah :) Golf V kodları hemen arşivime aldım bu arada...

Eozkan34 dedi:
@yusuf

Hoşbuldum teşekkürler

Ben şişli/Okmeydanı civarındayım buluşma yaptığınız Marmara foruma Haliç tarafından gelirken yanyolda mc'donalds var uygunsa orda buluşup hem çay içer hemde stickeri sizden almış olurum..
Orayı biliyorum. Belli saatlerde oradan geçiyorsanız ona göre ayarlayalım hocam.

@yusuf

O bölgede işim olmuyo fakat bi akşam gelebilirim sorun değil orta biryer olsun diye Oray'ı düşündüm..

Eozkan34 dedi:
@yusuf

O bölgede işim olmuyo fakat bi akşam gelebilirim sorun değil orta biryer olsun diye Oray'ı düşündüm..
Tamamdır hocam. En kısa zamanda bir akşam orada görüşmek üzere ;) Saati biraz geç seçelim ki trafik olmasın size ;)

Geri
Üst Alt