Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhaba... Ben Ankara'dan Hakan. Golf 7 aracımı bu hafta almış bulunmaktayım. Daha önce Passat, Polo 6r, Polo 6c1, Golf  7 1.6 dsg Araçlara sahiptim şu an 1.6 Tdı MidlinePlus 2014 model bir araç ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Umarım birlikte keyifli sohbetler eder ve yararlı bilgiler paylaşırız.

İyi forumlar...

Noswagen dedi:
Merhaba... Ben Ankara'dan Hakan. Golf 7 aracımı bu hafta almış bulunmaktayım. Daha önce Passat, Polo 6r, Polo 6c1, Golf  7 1.6 dsg Araçlara sahiptim şu an 1.6 Tdı MidlinePlus 2014 model bir araç ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Umarım birlikte keyifli sohbetler eder ve yararlı bilgiler paylaşırız.

İyi forumlar...
Hoş geldiniz hocam. Önceki golf'e ne oldu acaba. Kaza falan mı yaşadınız ?

Hoş geldiniz hocam. Önceki golf'e ne oldu acaba. Kaza falan mı yaşadınız ?
Fazla geliyordu cam tavan otomatik ve dizel olunca 80bin tl gibi bir nakit bağlamak gerekiyor. Ticaretle uğrasıyorum Ankarada arsa alıp satıyorum. Nakit bağlamak çok kafama yatmadı onu satıp yeni makyajlı kasa polo almıştım 50 bin tl para vermeme rağmen polo fazla itibarsız :) onu satıp  şimdiki aracımı aldım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Noswagen

Hayırlı işler bol kazançlar. Golf bırakmak öyle kolay olmuyor :)

Güle güle kullanın aracınızı.

feriterk dedi:
Merhaba;

Araniza Ankara'dan katılıyorum. Donanım haberden saturnus2015 ve  silver hocamin davetiyle bu foruma geldim. Kendilerine teşekkür ederim.

43 yaşındayım, memurum. 16 ve 20 yaşlarinda iki tane kizim var. Bekarim. Kardeşim için golf düşünüyoruz, a3 icin kapora verdik ancak kardeşimin gonlu golfte. Bakalım hayırlısi olsun.

İyi forumlar...
Hoşgeldiniz Hocam :)

feriterk dedi:
Merhaba;

Araniza Ankara'dan katılıyorum. Donanım haberden saturnus2015 ve  silver hocamin davetiyle bu foruma geldim. Kendilerine teşekkür ederim.

43 yaşındayım, memurum. 16 ve 20 yaşlarinda iki tane kizim var. Bekarim. Kardeşim için golf düşünüyoruz, a3 icin kapora verdik ancak kardeşimin gonlu golfte. Bakalım hayırlısi olsun.

İyi forumlar...
Değerli Ferit Hocam;

Aramıza hoş geldiniz.

DH'de SATURNUS2015 nickli dostumuz burada da forum yöneticilerimizden Orhan Hoca nickli orhan üstadımdır.

Burada sadece Golf değil diğer markaların modellerinin de incelemelerini bulabilir, Golf ile karşılaştırmalarını inceleyebilirsiniz.

Opsiyonel donanımlar hakkında bu kadar derli toplu ve derinleme bilginin bulunduğu bir yer bulamazsınız eminim. Böylece  kardeşiniz de doğru seçimler yapıp pişmanlık yaşamadan keyfini sürecektir Golf'ünün.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba ben Tuncay,

Evliyim, 4,5 yaşında bir oğlum ve 6 günlük bir golfümüzden oluşan çekirdek bir aileyiz.

Kağıthane'de yaşıyorum.

tuncidag dedi:
Merhaba ben Tuncay,

Evliyim, 4,5 yaşında bir oğlum ve 6 günlük bir golfümüzden oluşan çekirdek bir aileyiz.

Kağıthane'de yaşıyorum.
Hoş geldiniz hocam. Bu gün kağıthaneye iş görüşmesine geliyorum ben de :)

merhaba.

ismim Faruk, 49 yaşındayım. evli ve 2 erkek çocuk (25 ve 19 yaşında) babasıyım. emekli askerim. memleketim çorum,  ankara da yaşıyorum.

ft19 dedi:
merhaba.

ismim Faruk, 49 yaşındayım. evli ve 2 erkek çocuk (25 ve 19 yaşında) babasıyım. emekli askerim. memleketim çorum,  ankara da yaşıyorum.
Hoş geldiniz hocam. Çocukları da alalım foruma :)

@yusuf

:)hoşbulduk hocam.

çocukların büyüğü askerde,istanbulda,kısa dönem. diğeri çalışıyor, cep telefonu sektöründe. benim gibi vakit bulamaz forumlara.

@ft19

Değerli Hocam;

Golf tutkusunun yaşı yoktur.

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Geri
Üst Alt