Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@Orhan

Aramıza üye olarak hoş geldiniz. Zevkle okunacak bir yazı yazdınız ;) Elinize sağlık.

Pasifik mavi benim de favorimdir.

Yeni gelen @Orhan ve @bravo32 dostlara hoşgeldiniz diyorum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Orhan

Değerli Orhan Hocam;

Hoş geldiniz golf tutkunu dostlar arasına...

%6 standart kampanya indirimi mevcut şu anda %2 civarında da bayiler indirim yapabilir.

Bu güzel uzun yazınız beni ayrıca mutlu etti.

Hayırlı olsun şimdiden.

Aşık olacağınız bir araba ve herkesi kendine hayran bırakacak bir renk seçtiniz.

Allah aklınıza mukayyet olsun... :D

@Orhan Hoca

Harikalar yarattığınız tek konu bu değil ve  ben dahil pek çok forumdaşım bunu gayet iyi biliyor. :mad:  

Sizinle bir arada olmak bir onur benim için kıymetli üstadım =)

@MSE Hoş bulduk Muhammed Hocam.tam olarak hatırlamıyorum yanlış konuşmak istemem ama ziyaretçi olarak forumunuzu incelediğim dönemlerde sizin profil resminizin,aracınızı ve yorumlarınızın pasifik mavi seçmemde etken olmuştu sanırım ;) keyifle okumanızı sağlayan bir giriş yapabildiysem ne mutlu :) şu sıralar sipariş döneminin en zor zamanları: beklemek ve sabretmek  :D bu 45 gün nasıl geçecek bilemiyorum  X( yollarda gözlerim hep Golf'lere gidiyor hemen arka camlara bakıyorum karartılı mı farlar led mi araç highline mi benim araç da böyle güzel mi görünecek diye :D malum genel olarak Golf'ler hep beyaz, Antepte sanırım 1 tane pasifik mavi gördüm (mutlaka başka da vardır da benim denk geldiğim olarak) o da comforttu yanlış görmediysem,işte bu yüzden de pasifik mavisi tercijim doğru olduğunu bir kez daha anladım. işte şu 45 gün böyle düşüncelerle geçecek inşallah :)

@yusuf teşkkürler Yusuf Hocam, bu sıcak karşılamalarınızla lafta değil cidden hoş buldum :) keyifle okumanızı sağlayan bir giriş yazısı yazdıysam ne mutlu bana.siz Golf sevenleri ve tutkunlarıyla bir arada olmak,tecrübelerinizden faydalanmak benim için de büyük keyif olacak.

@silvershadow

Çok teşekkürler Murat hocam bu içten karşılamanız için. Gördüğüm kadarı ile burası sadece Golf severlerin değil,kişiye ve insana değer ve kıymet veren başta da yazdığım gibi nezih bir forum. Golf gibi insana sürüş sırasında ve normal hayatında kattığı keyfin dışında güzel insanlarla tanışmaya aracı olması kıstası ile bile başlı başına bir değer..

Foruma üye olur olmaz sayenizde yeni bir şeyler öğrenmeye başladık :) hangi bayii ile konuşsam hep %5 dendi bana ve %1 ila 2 arası anca biz yapabiliyoruz denmişti. özellikle mersindeki satış temsilcisi de tanıdık çıkınca çok üstelemedim devamında ama anlaşılan biraz daha sıkıştırmam gerekiyor :D

verdiğiniz bilgi ve sipariş ettiğim Golf için kurduğunuz güzel cümleler için ayrıyetten teşekkür ederim. Umarım yıllarca zevkle bineceğim bir araç olur. Giriş yazımda belirttiğim Golf aşığı arkadaşımın hep söylediği bişey var şu sıralar; Astra'dan sonra Golf'e binip sürmeye başladığında resmen aşık olacaksın. Özellikle yalıtımına,sessizliğine ve işçiliğindeki kalitesine. işte şu sıralar şu duyguları yaşamak için sabırsızlıkla bekliyorum. şu 45 gün kazasız belasız geçerse inşallah duygularımı ve izlenimlerimi yine burdan sizinle paylaşacağım.

@Orhan Hoca

Orhan Hocam, değerli adaşım, foruma üye olur olmaz sıcak karşılamanız,mesajınızla beni bu keyifli foruma çabucak ısındırma ve aidiyet duygusunu yaşatma konusunda inanın katkınız çok oldu. Sizin gibi yıllardır bu foruma üye ve Golf'e hakim kişileri giriş yazımla etkileyip,keyifle okumanızı sağlayabildiysem ne mutlu bana. umarım Golf ile başlayan bu tanışıklıklar uzun yıllar pekişerek devam eder :)

Forumun kullanımını yavaş yavaş öğreniyorum. bu süreçte bir eksiğimiz olursa affola. Gaziantep başlığını da bulup okuyup ona göre bir şeyler yazmak isterim nacizane. Tekrardan ilginiz alakanız için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt