Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Honour81 dedi:
Merhaba, ismim Onur, 34 yaşındayım, makine mühendisiyim, İstanbul Kadıköy de ikamet ediyorum ve dün itibariyle 1.2 TSI DSG COMFORTLINE + sürüş konfor paketli Tungsten gri aracımı teslim aldım. Önceki aracım 2012 model hyundai i30 crdi manuel vites elite paketti. Otomatik ihtiyacından ötürü bu araca geçtik. Umarım dsg ye alışabilir ve sorunsuz kullanabilirim. :) herkese merhaba..
Değerli Onur Hocam;

sizi DH Ana konuda gördüm ve orada Bir yıl yazdım ama yaşananlardan sonra orada yazmıyorum artık.

Orada Trollerin arasında sizin sorularınızın hemen hiç birine yanıt verilmediğini üzülerek gördüğüm için gönlüm elvermedi sizi orada bırakmaya ve PM'den davet ettim.

Burada sorduğunuz soruların tamamına ulaşabilir ve sorduğunuz sorulara anında polemikten uzak yanıtlar alabilirsiniz.

Hatta aklınıza gelmeyen sorular için de teknik kısımları gözden geçirmenizi önereceğim.

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Sağolun hoşbulduk arkadaşlar. Ne kadar sıcak geldi bu forum bana böyle. Dostluk çok güzel burda. :)

@tunahan Hocam Golf Tutkunu dostlar arasına Hoşgeldiniz.

Konya için +1 diye içimden geçirmiştim ki Ankara'yı gördüm. Haliyle üzüldüm biraz ama benimki Konya'da sayımızın çok az olmasından kaynaklı :) yoksa Ankara'da çok kıymetli dostlarımız var, sizi yalnız bırakmazlar :)

Konya'da nerede oturuyorsunuz?

Siz ayrılmadan önce mini bir buluşma yapabilirsek çok sevinirim.

@trx Ahmet hocam bu buluşmaya iştirak eder diye düşünüyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@xMaganda Mehmet hocam Golf Tutkunu dostlar arasına Hoşgeldiniz.

Araç beklemek bana nasip olmadı ancak bekleyen dostlarımızın heyecanlarını paylaşıyorum :) Yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@xMaganda

@tunahan

@Honour81

Foruma hoşgeldiniz. :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoşbulduk arkadaşlar sağolun.

@Mse Allah razı olsun hocam inş bi aksilik olmadan kavuşuruz

Honour81 dedi:
Merhaba, ismim Onur, 34 yaşındayım, makine mühendisiyim, İstanbul Kadıköy de ikamet ediyorum ve dün itibariyle 1.2 TSI DSG COMFORTLINE + sürüş konfor paketli Tungsten gri aracımı teslim aldım. Önceki aracım 2012 model hyundai i30 crdi manuel vites elite paketti. Otomatik ihtiyacından ötürü bu araca geçtik. Umarım dsg ye alışabilir ve sorunsuz kullanabilirim. :) herkese merhaba..
Onur hocam aramıza Hoşgeldiniz

Aracınız hayırlı olsun.

i30'dan Golf'e geçtikten sonra eksikliğini hissettiğiniz veya memnun olmadığınız bir husus oldu mu acaba ?

DSG'ye alışma noktasında sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Kullanması kolay ve çok eğlencelidir :)

merhabalar arkadaşlar aranız aistanbul beylikdüzünden 1.4 tsi golf 7 aracım ile katılıyorum.

tamertezel dedi:
merhabalar arkadaşlar aranız aistanbul beylikdüzünden 1.4 tsi golf 7 aracım ile katılıyorum.
Hocam hoşgeldiniz aramıza.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silvershadow dedi:
Değerli Onur Hocam;

sizi DH Ana konuda gördüm ve orada Bir yıl yazdım ama yaşananlardan sonra orada yazmıyorum artık.

Orada Trollerin arasında sizin sorularınızın hemen hiç birine yanıt verilmediğini üzülerek gördüğüm için gönlüm elvermedi sizi orada bırakmaya ve PM'den davet ettim.

Burada sorduğunuz soruların tamamına ulaşabilir ve sorduğunuz sorulara anında polemikten uzak yanıtlar alabilirsiniz.

Hatta aklınıza gelmeyen sorular için de teknik kısımları gözden geçirmenizi önereceğim.

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.
Çok teşekkür ederim. DSG ile ilgili gönderdiğiniz link in tamamını okudum ve faydalı bilgiler edindim. Davetiniz için tekrar teşekkür ederim.

MSE dedi:
@tunahan Hocam Golf Tutkunu dostlar arasına Hoşgeldiniz.

Konya için +1 diye içimden geçirmiştim ki Ankara'yı gördüm. Haliyle üzüldüm biraz ama benimki Konya'da sayımızın çok az olmasından kaynaklı :) yoksa Ankara'da çok kıymetli dostlarımız var, sizi yalnız bırakmazlar  :)

Konya'da nerede oturuyorsunuz?

Siz ayrılmadan önce mini bir buluşma yapabilirsek çok sevinirim.

@trx Ahmet hocam bu buluşmaya iştirak eder diye düşünüyorum :)

Merhaba hocam hayırlı akşamlar.

Şimdilik  Konya'dayız. Hafta içi iş nedeni ile surekli deplasmandayim ama haftasonları çok şükür buradayım.

Vag.com hakkında soracağım epey konu var. eğer başıma bela oldun demeyecek iseniz 533 276 41 41 :)

Geri
Üst Alt