Ben Kimim? / Tanışma Konusu

cyfluthrin dedi:
Herkese merhabalar,

İsmim Kadir 33 yaşındayım Gebze'de yaşıyorum. Evli ve bir çocuk babasıyım.  Kısmetse birkaç gün içerisinde 1,2 tsi dsg aracıma kavuşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Herkese aracıyla kazasız belasız sorunsuz yolculuklar dilerim.
Abi hoşgeldin Allah kazasız belasız sevdiklerinle doyasıya gezmeyi nasip etsin inşallah. Hayırlı olsun.

cyfluthrin dedi:
Herkese merhabalar,

İsmim Kadir 33 yaşındayım Gebze'de yaşıyorum. Evli ve bir çocuk babasıyım.  Kısmetse birkaç gün içerisinde 1,2 tsi dsg aracıma kavuşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Herkese aracıyla kazasız belasız sorunsuz yolculuklar dilerim.
Hoş geldiniz hocam. Güle güle kullanın aracınızı ;)

Aranıza Ankaradan katılıyorum. Üniversite öğrencisiyim. İlk aracım olan 2013 model 1.2 tsi golf kaza sonucu perte çıktı. Uzun araştırmalar ,hesaplar kitaplar sonucu yine en uygun aracın golf olduguna karar verdim. Allah nasip etti 1.4 tsi highline kurşun gri bir araç sahibi oldum bu sefer. Herkese iyi forumlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cihanalb dedi:
Aranıza Ankaradan katılıyorum. Üniversite öğrencisiyim. İlk aracım olan 2013 model 1.2 tsi golf kaza sonucu perte çıktı. Uzun araştırmalar ,hesaplar kitaplar sonucu yine en uygun aracın golf olduguna karar verdim. Allah nasip etti 1.4 tsi highline kurşun gri bir araç sahibi oldum bu sefer. Herkese iyi forumlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aramıza hoş geldiniz. Eski aracınız için geçmiş olsun. Yeni aracınız hayırlı olsun ;)

Öncelikle Herkese selamlar,

Böyle güzel bir ortamı sağlayarak insanları muhabbet ortamında buluşturmak kolay gibi gelsede oldukça zor bir iştir forumdaşları ve elbette kurucularını tebrik ediyorum.

''golftutkusu''  ismi içinde ayrıca teşekkür ediyorum ..

daha önce de astra forumlarında çokca bulunmuş biri olarak ''golf''ün forumuda bir başka diyerek başlıyorum :) rastgele..

merhaba arkadaşlar ben turgay istanbuldan aranıza katılıyorum. mayıs ayı sonunda siteye üye olmuştum murat hocam sayesinde,arabayı alınca siteyi unuttum,tekrardan kendimi tanıtmak istedim. haziran ayında aldığım mk7 highline araca sahibim ve çok mutluyum. herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

trgy84 dedi:
merhaba arkadaşlar ben turgay istanbuldan aranıza katılıyorum. mayıs ayı sonunda siteye üye olmuştum murat hocam sayesinde,arabayı alınca siteyi unuttum,tekrardan kendimi tanıtmak istedim. haziran ayında aldığım mk7 highline araca sahibim ve çok mutluyum. herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
Değerli Hocam;

Tekrar hoş geldiniz

Golf tutkunu dostlar arasındaysannız sizinle daha sık karşılaşmak isteriz.

Kullanıcı yorumuna fikirlerinizi paylaşabilirsiniz yeni almayı düşünenler için mesela?

Moderatör tarafında düzenlendi:
golfdas dedi:
Öncelikle Herkese selamlar,

Böyle güzel bir ortamı sağlayarak insanları muhabbet ortamında buluşturmak kolay gibi gelsede oldukça zor bir iştir forumdaşları ve elbette kurucularını tebrik ediyorum.

''golftutkusu''  ismi içinde ayrıca teşekkür ediyorum ..

daha önce de astra forumlarında çokca bulunmuş biri olarak ''golf''ün forumuda bir başka diyerek başlıyorum :) rastgele..
Değerli Hocam;

Teşekkür ederiz güzel sözleriniz için.

Yusuf Hocamla birlikte karar verdik ismine ve ben de seviyorum bu ismi açıkçası..

Golf sahibi olmanız gerekmez. Golf tutkunu olmanız yeterli, dostlar arasında yerinizi alabilmeniz için.

Hoş geldiniz...

Buyrun

Moderatör tarafında düzenlendi:

silvershadow dedi:
Herkese merhabalar,

Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Sanırım zirai ilaç satış veya pazarlaması mesleğiyle meşgulsünüz.

Sıra dışı nickinize bakarak söylüyorum elbette.. :D
:D Hayır hayır hiç alakam yok demir sektöründeyim. Bu ilaç nickini almamım sebebi yıllar önce bir siteye üye olmak için uğraşıyordum nick olarak ne yazsam kullanılıyorda kullanılıyor.  s=s19 Sinirlendim ne girsem diye etrafıma bakınırken masamda sinek ilacını gördüm arkasını çevirdim, içeriğindeki bileşenlere baktım ve bu garip ismi nick olarak kullanmaya karar verdim. :D

Hoşgeldin diyen herkese teşekkürler keyifli forumlar s=s18

Geri
Üst Alt