Golf 7 Hız Sabitleme

Merhabalar

Golf mk 7.5 comfortline 1.6 tdi otomatik aracım var. Hız sabitleyici tuş takımı takılmış araca ama aktif değil. Aracın üzerinde 3Q0907530B gateway var. Yazılım ile aktif edilebilir mi. Yoksa parça degisimi mi gereklidir. Yardımcı olabilir misiniz.

Merhaba, şahsi kanaatim hız sabitleme yakıta da etki ediyor araç standart rolantide gittiği için. Kullanırken çok keyif alıyorum ben. Çoğu zaman fren yapmadan hızı azaltıp, arttırabiliyorum. Eksik yanı ise fren yaptıktan sonra devre dışı kalıyor tekrar müdahale etmek lazım. Kesinlikle tavsiye ederim. :)
Sen ACC de eklet tadından yenmez

Merhabalar

Golf mk 7.5 comfortline 1.6 tdi otomatik aracım var. Hız sabitleyici tuş takımı takılmış araca ama aktif değil. Aracın üzerinde 3Q0907530B gateway var. Yazılım ile aktif edilebilir mi. Yoksa parça degisimi mi gereklidir. Yardımcı olabilir misiniz.
Merhaba hız sınırlamayı kullanıyorsanız yalnızca lisans alıp kodlatmanız yeterli

Merhabalar

Merhaba, aracınız 2.el ise daha önceki sahibi ses kısma tuşu veya öbür tuşlar sorun yarattığı için takımı değiştirmiş olabilir mi? Menü tuşları chrome kaplama mı? yoksa mat bir halde mi? Resimdeki gibi parlak aynalı yapıda ise daha önce değişmiş olabilir.

Ekli dosyalar

• 121.png
    121.png
    162.9 KB · Görüntüleme: 12
Merhaba, aracınız 2.el ise daha önceki sahibi ses kısma tuşu veya öbür tuşlar sorun yarattığı için takımı değiştirmiş olabilir mi? Menü tuşları chrome kaplama mı? yoksa mat bir halde mi? Resimdeki gibi parlak aynalı yapıda ise daha önce değişmiş olabilir.
Merhaba üzerindeki tuş mat renk çıkarıp parça koduna baktım 5G0959442P görünüyor.

Ekli dosyalar

• 20240811_215016.jpg
    20240811_215016.jpg
    144.1 KB · Görüntüleme: 18
  • 20240811_214954.jpg
    20240811_214954.jpg
    382.7 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba üzerindeki tuş mat renk çıkarıp parça koduna baktım 5G0959442P görünüyor.
Tuş takımı fabrikasyon gibi, bu tuş takımında mod değiştirme tuşu olmuyordu galiba, @gn461 arkadaşımızın sorduğu soru gibi soracaktım bende hız sınırlayıcıya geçiş yapabiliyor olsaydınız lisans ve kodlama ile hallolurdu.
Makyaj öncesi kasada 7'de hız sabitleme için ekstra kablo çekiliyordu direksiyon tarafına. 7.5'da hepsi hazır olabilir vagcom cihazlarınız var ise motor beyninden bakabilirsiniz "cruise control" kodlamada işaretlimi diye. Ama en neticesinde fabrikasyon olarak yok ise hız sabitleme lisans ve kodlama her türlü gerekecek, ben en azından tesisat ile uğraştımanızı gerecek bir durum varmıdır diye tuş takımını sordum.

Merhaba fiyat ne aldınız, bazı pompalar dur kalk özelliğini desteklemiyor galiba, buralarda bir konu vardı acc yaptırmak yaptırmamak olabilir başlığı, onu okuyun

Merhaba, ACC için görüştüm araç 2013 model olduğu için ACC'de ABS pompası desteklemeyebilir dediler. Konu hakkında bilgisi olan var mı ?.
Geneli desteklemez. Ama net bilgi için abs pompası parça numarası gereklidir. Vcds'de yazan.

ACC ile Hiz sabitleme arasinda ne kadar oynuyor acaba? Bilgisi olan var mi yakinda yaptiran?

Geri
Üst Alt