2014 Golf 7 1.6 TDI için en iyi multimedia hangisi?

Abicim valla satıp Passat mı alsam diyordum. Senin setup tam istediğim gibi olmuş. Allah kaza bela vermesin. Bu güncellemenin size maliyeti dolar kuru cinsinden yaklaşık ne kadardır?
Teşekkürler su an Tr de bunu 110/130 bin arası halledebılırsın tabıkı şartıcıya göre de bu degısebılır

Son düzenleme:

Çok teşekkür ediyorum cevaplar için. Aklıma takılan birşey olursa sorarım yine 🙏🏻

Eğer OEM ya da OEM kalitesinde cihazlar arıyorsan yukarıda verilen yanıtlar sana destek olur. Ama yok OEM şart değil ben daha çok özellik daha uygun fiyat istiyorum diyorsan MyNavin marka 10.1" cihaz kullanıyorum tavsiye ederim. Setin içinde kamera da var. Netflix, YouTube vs çok rahat çalışıyor. İnternet paylaşman yeterli. Kablosuz carplay ve android auto da var. Mirrorlink ile tel yansıtma da var. Ram 8 gb hafıza 16 gb işlemcisi de samsung Exynos Auto V920. Çok güçlü işlemci. Çevrimdışı harita desteği içinde var. Güncellemeleri de haftalık alıyor 1 yıldır kullanıyorum. Aynı zamanda Yandex ya da google gibi istediğin android haritayı yükeleyebilirsin. Hemen hemen tüm android uygulamalar da çalışıyor.

Ekran 1080p gönül isterdi ki 2k olsun ama 10.1" için yeterli. Oled ekran zaten renkler vs canlı. Ön cam mat laptop ekranı gibi parmak izi konusunda bir tık başarısız ama güneşte vs yansıma sıfır denebilir. Ses seviyesi de gayet iyi stok hoparlörlerimle kullanıyorum spotify en iyi kalite seçimi ile benim için fazlasıyla yeterli.

Araç bilgisayarını ve tüm orijinal multimedya özelliklerini de destekliyor. Ambiyans aydınlatması ayarları da dahil. Kodlama da istemedi. Tak çalıştır sistem. Orijinal park asistanı (çizgiler vs) destekliyor kullanıyorum. Ben geçen sene aldım sıfır şekilde 6000 TL fiyatı vardı. Şimdi fiyatını bilmiyorum ama aşırı pahalı değildir sonuçta aftermarket ürün.

Eğer OEM ya da OEM kalitesinde cihazlar arıyorsan yukarıda verilen yanıtlar sana destek olur. Ama yok OEM şart değil ben daha çok özellik daha uygun fiyat istiyorum diyorsan MyNavin marka 10.1" cihaz kullanıyorum tavsiye ederim. Setin içinde kamera da var. Netflix, YouTube vs çok rahat çalışıyor. İnternet paylaşman yeterli. Kablosuz carplay ve android auto da var. Mirrorlink ile tel yansıtma da var. Ram 8 gb hafıza 16 gb işlemcisi de samsung Exynos Auto V920. Çok güçlü işlemci. Çevrimdışı harita desteği içinde var. Güncellemeleri de haftalık alıyor 1 yıldır kullanıyorum. Aynı zamanda Yandex ya da google gibi istediğin android haritayı yükeleyebilirsin. Hemen hemen tüm android uygulamalar da çalışıyor.

Ekran 1080p gönül isterdi ki 2k olsun ama 10.1" için yeterli. Oled ekran zaten renkler vs canlı. Ön cam mat laptop ekranı gibi parmak izi konusunda bir tık başarısız ama güneşte vs yansıma sıfır denebilir. Ses seviyesi de gayet iyi stok hoparlörlerimle kullanıyorum spotify en iyi kalite seçimi ile benim için fazlasıyla yeterli.

Araç bilgisayarını ve tüm orijinal multimedya özelliklerini de destekliyor. Ambiyans aydınlatması ayarları da dahil. Kodlama da istemedi. Tak çalıştır sistem. Orijinal park asistanı (çizgiler vs) destekliyor kullanıyorum. Ben geçen sene aldım sıfır şekilde 6000 TL fiyatı vardı. Şimdi fiyatını bilmiyorum ama aşırı pahalı değildir sonuçta aftermarket ürün.
Cevap için çok teşekkürler. Ama ben orijinal görünsün istiyorum. Birde bu işe navigasyon için başladım şimdi hayalet kadranda da navi olsun diyorum. O yüzden mib 2 ya da mib 2,5 bir cihaz en iyisi olacak sanırım. Araba bu kadar güncel olacaksa o paraya değecektir diye düşünüyorum. 2024 modellerle herhangi bir farkı kalmıyor arabanın. O yüzden hepsini tek seferde alamasamda en iyisinden yapmak istiyorum. Yardımlar için çok teşekkürler 🙏🏻

Yurtdışından da fiyat alacağım. Bakalım orada fiyatlar nasıl?
Eğer yurtdısında bir tanıdığın varsa kolay olur yada kendın yurtdısına çalacaksan ok onun harıcı kendın Ebay gıbı sitelerden sipariş verir kargoyla turkıye ye getırmen zor getırtırebılsen bile gümrüğe takılır
Ve herzaman orjınal ürün al

.

Son düzenleme:
Yok ben 6 ay kadar önce Almanya’ya taşındım ama hala Türkiye’de de işlerim var. Buraları kapatıp komple gitmeye çalışıyorum. O yüzden Almanya dan kendim alacağım. Ama montajı Türkiye’de yaptırırım muhtemelen.

Eğer yurtdısında bir tanıdığın varsa kolay olur yada kendın yurtdısına çalacaksan ok onun harıcı kendın Ebay gıbı sitelerden sipariş verir kargoyla turkıye ye getırmen zor getırtırebılsen bile gümrüğe takılır
Ve herzaman orjınal ürün al
Yurtdışından 3G0035846A kodu ünite buldum bir tane.
8“ Erkan destekler mi? Hangi kodlu 8” ekran almalıyım.
Birde dijital Kadran destekler mi? Navigasyon aktarımı yapabilir miyim?
Ayrıca ünite de Carnet diye birşey daha varmış. O ne işe yarıyor biliyor musunuz?
Geri görüş kamerası da takılabilirmiş.
Şimdiden teşekkürler.

Ayrıca ünite de Carnet diye birşey daha varmış. O ne işe yarıyor biliyor musunuz?
Şimdiden teşekkürler.
Bende kusursuz cihaz var set olarak iletisim numarasi birakirsan waatsap dan bilgileri yollarim

Şimdiden teşekkürler.
Bu ünite senin beklentilerini karşılamaz sana yazdım hayalet destekleyen unıte numaralarını o numaralardan bakarsan daha sağlıklı olur aldığın cihazın birleşen korumasını da kaldırtmam lagzım

Bı arada carnet i de sormuşsun o sistem unıteyle alakalı deyil
Car-Net'in mobil çevrimiçi hizmetlerin de kullanılır ve tamamen ucretlıdır benim aracımda var ama maalesef turkıyede kullanılmıyor
Car-Net'in Güvenlik ve Hizmet hizmet paketi, en önemli araç işlevlerine mobil erişim sağlar. Bu şekilde Volkswagen uygulamasıyla arabanızı kilitleyebilir veya kilidini açabilir veya arabanın durumunu kontrol edebilirsiniz anlık yol durumunu konturol edebilirsiniz Buna arıza çağrıları ve çevrimiçi alarm sistemi de dahildir.

Bu ünite senin beklentilerini karşılamaz sana yazdım hayalet destekleyen unıte numaralarını o numaralardan bakarsan daha sağlıklı olur aldığın cihazın birleşen korumasını da kaldırtmam lagzım
Herkese slm. Ya bu bileşen koruma nedir? Bileşen koruması deaktive olmuş cihazlar var. Onlar crack ki mi? Crackli olursa ne olur?
Bileşen koruması kaldırılmamış cihaz bulursam onu nasıl kaldırabilirim 🧐🤷‍♂️ 864 C li iki cihaz buldum. Birisi bileşen korumalı. Birisi daha pahalı ama bileşen koruma kaldırılmış. Crackli olursa ne olur?

Geri
Üst Alt