2014 Golf 7 1.6 TDI için en iyi multimedia hangisi?

Herkese slm. Ya bu bileşen koruma nedir? Bileşen koruması deaktive olmuş cihazlar var. Onlar crack ki mi? Crackli olursa ne olur?
Bileşen koruması kaldırılmamış cihaz bulursam onu nasıl kaldırabilirim 🧐🤷‍♂️ 864 C li iki cihaz buldum. Birisi bileşen korumalı. Birisi daha pahalı ama bileşen koruma kaldırılmış. Crackli olursa ne olur?
Birleşen koruma kaldırılmadan başka araçta kullanılamaz kaldırıldıktan sonra tak çalıştır şekline gelir yaklaşık 2000 civarı bu ıslemın bir maliyeti var bu ısı yapan bir cok kisi ve yer var
Alacagın cihazı konturol edtmeden alma

Herkese slm. Ya bu bileşen koruma nedir? Bileşen koruması deaktive olmuş cihazlar var. Onlar crack ki mi? Crackli olursa ne olur?
Bileşen koruması kaldırılmamış cihaz bulursam onu nasıl kaldırabilirim 🧐🤷‍♂️ 864 C li iki cihaz buldum. Birisi bileşen korumalı. Birisi daha pahalı ama bileşen koruma kaldırılmış. Crackli olursa ne olur?
Sana bu bilesen konusunda yardim
Edebilirim. Saygilar

Birleşen koruma kaldırılmadan başka araçta kullanılamaz kaldırıldıktan sonra tak çalıştır şekline gelir yaklaşık 2000 civarı bu ıslemın bir maliyeti var bu ısı yapan bir cok kisi ve yer var
Alacagın cihazı konturol edtmeden alma
Tamam çok teşekkürler. Kontrol etmeden almayacağım. Bu arada bu bileşen koruma işlemi için arabaya gerek oluyor mu? Çünkü golf Adana da. Ben Almanya dayım şu an 😅 20 gün sonra dönecem Adana’ya. İade şansım olmayacak. Yani ürünü
Sana bu bilesen konusunda yardim
Edebilirim. Saygilar

Çok sevinirim. Siz Hollanda’da mı yaşıyorsunuz? Burada arkadaşımın passat b8 ini almayı düşünüyorum. Ona da bu bileşen koruma işlemini yaptıracağım ya da bileşen korumalı alacağım. 🤷‍♂️

Hollanda ya gelebılırsen
@Basbelasi ısını halleder
Yada turkıyede İstanbul’da @CemK isini halleder
Birleşen koruma yı kaldırırlar

Bu arada Passat b8 e monte edecekler. Kuzenin arabası için alıyoruz.

Son düzenleme:
Cihazı Almanya da mı alıyorsunuz
Birleşen koruma kaldırmış cihaz mı?
Ekrana dıkkat edin test edip alım piksel hatası olmasın
Evet Almanya’dan alıp b8 e taktıracağız. Çünkü benim araba Adana da. Ama kuzen kendine de alabilir 😅 evet bileşen koruma kaldırılmış. Araba kodlamasını da yaparım dedi.

Son düzenleme:
passat b 8 e taktıracaksınız ama araçta su an navili cihaz mı takılı
unıte ve ekran kusursuz sa fiyat normal

Slmlar. İyi pazarlar.
Öncelikle herkesin kurban bayramı mübarek olsun.
Herkesin babalar günü kutlu olsun.
Şimdi dün cihazı aldık ve Passat b8 e taktık. Kodlamasını yaptı arkadaş. 2019 model golf gti dan sökülmüş. Hep ekran koruyucu ile kullanmış. Yani cihaz çok temiz.
Ancak Almanya daki Passatlar da klima bölümünde OFF tuşunun yerinde REST tuşu var. Sanırım bu nedenle klima menüsünü aktifleştiremedi bir türlü.
Car play çalıştı, navi çalıştı, geri görüş kamerası çalıştı,
passat b 8 e taktıracaksınız ama araçta su an navili cihaz mı takılı
unıte ve ekran kusursuz sa fiyat normal

Car butonuna basınca bütün resimleri Passat Variant olarak değiştirdi. Tek sorun klima. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Pazartesi öğleden sonra Venlo ya gelebilirim 👊🏻
Rosmalen Sehrındeyım hollandadaysan bana ulas herturlu kodlama ıslemını yapabılırım sana herturlu yardımcı olabılırım 06 14 44 44 60 pazartesı gunu Venloda olacagım

Son düzenleme:
Slmlar. İyi pazarlar.
Öncelikle herkesin kurban bayramı mübarek olsun.
Herkesin babalar günü kutlu olsun.
Şimdi dün cihazı aldık ve Passat p8 e taktık. Kodlamasını yaptı arkadaş. 2019 model golf gti dan sökülmüş. Hep ekran koruyucu ile kullanmış. Yani cihaz çok temiz.
Ancak Almanya daki Passatlar da klima bölümünde OFF tuşunun yerinde REST tuşu var. Sanırım bu nedenle klima menüsünü aktifleştiremedi bir türlü.
Car play çalıştı, navi çalıştı, geri görüş kamerası çalıştı,

Car butonuna basınca bütün resimleri Passat Variant olarak değiştirdi. Tek sorun klima. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Pazartesi öğleden sonra Venlo ya gelebilirim 👊🏻
@Basbelasi koksal sana numara sını bıraktı ya pazartesi venlo da olacağınızda yazdı waatsaptan yaz pazartesi icin randevu yap

Bende de Passat b8 var aldığın cihazdan benim aracımda da takılıydı ama dedıgın gıbı bir sorunla karşılaşmamıştım

Geri
Üst Alt