Golf 8 R line 1.5 mı, Cupra Leon 1.5 e tsı mı

Golf 8 R line 1.5 mı, Cupra Leon 1.5 e tsı mı

• Golf 1.5 r line

Kullanılan: 35 53.8%
  • Cupra leon 1.5 e tsı

Kullanılan: 30 46.2%

• Kullanılan toplam oy
    65

ugur.dogan

Katılımcı Üye

İsim
Uğur
Araç
Golf
Selamlar arkadaşlar

Görüşlerinizi merak ettim.

Siz olsanız yaklaşık 2.200 bin TL verip golf 1.5 r line mı tercih edersiniz

Yoksa

Cupra leon 1.5 e tsi mı 1.710 bin TL

Benzer tercihi 2 sene önce Leon alırken yaşadım. Aynı donanımdaki Golf %20 pahalıydı. Burada fark daha yüksek. Bence değmez.

Golf life 1.0 dışında golf almak bana saçma geliyor, umarım Golf 8.5 da fiyat ve kalite düzenlemesi getirirler. Golfün boşunu satalım dolu isteyen audi veya cupra alsın kafasındalar. Nasıl olsa hepsi aynı cebe gidiyor. Halkın arabası = aynasını eliminen katlayacam arabası.

@ugur.dogan

Alınmış / olmuş bitmiş/ hayırlı olmuş

Bir aracın dogrulamasını/ sağlamasını yapmak için mi anket açtınız ?

Benim fikrim b şıkkındaki aracı almakla en doğrusunu yapmışsınız zaten.

+500fark ?

+250 ye inseydi

Navigasyon golfe götürürdü.

Yinede ankete göre +500 ü seve seve veririm. golfe oyumu basarım diyenlerde var. (Varmış)

İkisinin arasındaki fiyat farkı o kadar fazla mıymış...

Liste fiyatı bayii fiyatı farklılığı gibi birşey olabilir mi... Cupra Leon bu durumda çok ucuz kalıyor çünkü...

500 bin i vermeye değecek ne farklar var listesi yapılır, ona göre bakılır kıyaslanır.

Cupra Leon benim de hoşuma gidiyor. Şartlar elverirse 2 yıl sonra almayı hedefliyorum.

Sanırım aralarında bağımsız arka süspansiyon farkı var golfte arkalar bağımsız, cupra leonda ise özellik daha fazla mesela adaptif hız sabitleme sistemi hafızalı elektrikli ön sürücü koltuğu vs. Ancak malzeme kalitesi ve yalıtım olarak golf daha iyidir aradaki fark +500 çok fazla o farka değecek bir şey yok golfte. Bu karşılaştırmanın kazananı cupra leon olur, golf 1.9 milyon olsaydı ozaman bir düşünürdüm.

Geri
Üst Alt