Golf 8 R line 1.5 mı, Cupra Leon 1.5 e tsı mı

Golf 8 R line 1.5 mı, Cupra Leon 1.5 e tsı mı

• Golf 1.5 r line

Kullanılan: 35 53.8%
  • Cupra leon 1.5 e tsı

Kullanılan: 30 46.2%

• Kullanılan toplam oy
    65

2 sene golf 7 kullandım sonrasında 2023 mayıs ayında cupra aldım 2023 kasım ayında beş takla atarak perte çıkardım. Hiç airbag açmadı. Tekrar golf8 rline ile devam ediyorum. Sürüş güvenlik önlemleri çok fazla direksiyona ve frene müdehale ediyor buda biraz yakıtı arttırıyor. Cupra ile geçirdiğim süreçte araç çok yeniydi servis personelinin bilgisi hiç yoktu. Her arıza 2 hafta serviste incelendi, sunroof paneli aracı uzun süre güneşte bırakırsan çalışmıyordu. Harita hayalete yansımıyor takılıyordu. Full deri koltuklar kilolu olmasan bile ortalama 2 ay kullanımda deri üzerinde izler oluşuyor ve koltuğun sol desteklerinde katlanma izleri oluşuyordu. Premium adında satılan aslında premium olmayan bir araç. Arkasının torsiyon olması çok kötü ama bu fiyata mecbur öyle. Gelelim garanti harici serviste yapılan ücretli işlemlere. Örnek veriyorum serviste tampon söküldü faturada bu işçilik 50 birim, 1 birim işçilik volkswagen markasında yapılırsa birim işçilik fiyatı 1 lira ise cupra aracımız işçilik fiyatı 1.5 tl çünkü araç PREMİUM audi markasi ile aynı işçilik uygulanıyor.

Geçmiş olsun @cupraleon
Aynı şekilde bende 8-9 ay Cupra kullanıp, golf 8 r-line a geçtim. Cupra dan sonra golf ün diğer paketleri tatmin etmeyecekti r line da ısrarcı oldum. Bende 2018-2021 arası golf 7 kullandım, forumda epey eskiyim. Golf’ün verdiği hissi diğer araçlarda alamadım. Golfte herşey den biraz var. Huzlurlu bir araç sürüşü akıcı. İşçilik alman kalitesinde premium değil ama kaliteli olduğunu hissediyorsunuz. Golfte tirim sesi cupra dan daha az. Araç daha az sorunlu. Yol sesi de daha az.

Eskiden alternatif yoktu Leon ve Golf hatrı sayılır farklı ve Golf daha alınabilirdi. Şuan Golf üst paketlerinde A3 düşündürüyor, giriş paketlerde Cupra leon beni almayacak mısın gerçekten??? dercesine bekliyor.

Eskiden alternatif yoktu Leon ve Golf hatrı sayılır farklı ve Golf daha alınabilirdi. Şuan Golf üst paketlerinde A3 düşündürüyor, giriş paketlerde Cupra leon beni almayacak mısın gerçekten??? dercesine bekliyor.
Hocam A3 güzel bir araç ama bence içi premium değil. Kapı kapatma açma kilit hissi golf ve cupradan zayıf

Cupra leon 1.710 ise

Rline golf 1950

Premium + confor paketli advance A3 de 2.100

Benim cebirsel mantığıma göre dizilen nominal fiyatları bunlardır.

Herkes relax bi şekilde 2200 verir gecerim demiş rline golfe.

A3 e kelek karpuz muamelesi var gibi ???

Cupra leon 1.710 ise

Rline golf 1950

Yeni nesil a3 ne yazık ki kelek karpuz. Ama önceki nesil golf a3 ayrımı başarılıydı.

Cupra leon 1.710 ise

Rline golf 1950

Advance paket doğuş oto maslak 2.300 dedi hocam bize o da ellerinde yok yeni kasa geleceği için. Audi a3 te sadece ismini kullanıyor donanım kalitesi premium hissi bi cupra ya da golften pek farkı yok

Advance paket doğuş oto maslak 2.300 dedi hocam bize o da ellerinde yok yeni kasa geleceği için. Audi a3 te sadece ismini kullanıyor donanım kalitesi premium hissi bi cupra ya da golften pek farkı yok
Sonuc olarak

Golfe 250 bin

A3 e 200 bin fazla söylüyorlar.

Söylenen fiyatlara alıcak olan varsa hayırlı ugurlu olsun

@metinkar hocamıza soralım

2023 ekimde life golfü kaça aldı?

Üzerine 8 ay geçti

Life golfü şu aralar kactan veriyolar

Neyse ben yazayım

1450 ye aldı

Mayısta 1650 ye bayilerde life golf var /vardı

Life golf için 8 ayda 200 bin şişen fiyat varken

A3 de , rline golfte 500-600 bin şişen fiyatlara inanmayınız.

Geri
Üst Alt