Stage 1 0-100 ?

golfcu91

Katılımcı Üye

İsim
burhan
Hocalarım stage 1 jetta 1.6 tdi aracım var yazilim ile 145 hp oldu tabi bu dyno değeri gerçekte ne kadardır bilmiyorum
Hiç denememistim Bi 0 100 yapayım dedim bana garip geldi sanki daha fazla gibi geldi beygir artışı video yu bırakıyorum

Kılı kılına ölçüm 8 saniye neredeyse 150bg passsatin değeri gibi sanki

Normal, extra bir olayı yok şuan.

Hocam stage 1 için iddialı bir değer değil mi 8 saniye bilemedim
Hocam 9 saniye aracın fabrika verisi 11 saniye zaten. Videonun başlama esnasında 8km/h ile başlıyor hem sağlıklı ölçüm değil hemde, stage1 için normal değerler. Yeni yazılım attıysanız piskolojik etken.

Güle güle kullanın hangi yazılım firmasını tercih ettiniz acaba ?

60a kadar iyi yürümüş sonrasında turbo basınç açamıyor yeteri kadar, 1449 taksan bir bu kadar daha fark eder. 7 saniyelere düşer o zaman. Tabi CAY motorlar intercooler da istiyor o güçlerde. Çabuk şişebilir çünkü.

Cay turbosu yüksek basıncı kaldırabilir, enjektörler yetişmeyecektir yüksek basınçlarda, sonra beyaz duman.

• Beğen
Tepkiler: SCC
1716755272231.png
vay be duygulandım.. (eski arabamız buydu)

2000 den sonra patlar gibi geliyordu turbo, zevkliydi baya, 4 kişi yokuş yukarı 160 ile f10 solladığımı hatırlıyorum :D tabi biraz öncesinde kaptırmıştık

1.6 tdi octavia ile stage 1 yazılımla bir çok defa denedim 8 - 8,5 sn ölçüm gerçekleştirdim

Son düzenleme:

60a kadar iyi yürümüş sonrasında turbo basınç açamıyor yeteri kadar, 1449 taksan bir bu kadar daha fark eder. 7 saniyelere düşer o zaman. Tabi CAY motorlar intercooler da istiyor o güçlerde. Çabuk şişebilir çünkü
Elimde Bi turbo daha var onu hybrid lemeyi düşünüyorum

Geri
Üst Alt