Golf 8.5 fiyat listesi açıklandı

1.5 etsi 116 beygirlik motor neyin nesi acaba? Bilgi sahibi olan varmı bizi aydınlatacak. Sanki 1.0 etsi’ın yerini bu almış, enterasan.

1.5 etsi 116 beygirlik motor neyin nesi acaba? Bilgi sahibi olan varmı bizi aydınlatacak. Sanki 1.0 etsi’ın yerini bu almış, enterasan.
Uzun yolda hacim avantajıyla az yakar gibi. Ufak turboyla da alt devirler canlanmıştır. Aslında mantıklı gibi vergi dilimi 1.0 a göre nasıl o konuda aydınlatanlar olursa seviniriz. Şahsen golfte 1.0 motor istemeyen ben için sevindirici haber, golf karakteri bir nebze canlanmış.. 2 milyon golfe verilir mi orası meçhul, sonuçta sadece ufak makyajlar. Teknik olarak aynıysa 116 life paket alınıp yazılım, biraz retrofit ,bağımsız süspansiyon varsa gül gibi binilir.

Makyaj nerede diye baktım dış taraf neredeyse aynı. İç tasarımı değiştirmişler sadece.

İlk çıktığından beri giderek uzaklaşıyorum Golf 8e

Tamam motoru 1.5 yapmışsın kulağa hoş geliyor da 1.0 a yakın bir performansa düşürmek nedir...
1.0 ın vergi avantajını da silip atmışlar.

Acaba donanımlarda zenginleşme oldu mu...

Birkaç yıl daha bekler makyajlı Golf 8 alırım diyordum. Style için 2 milyon da ne bileyim biraz fazla gibi.

2m bir tık üzdü. o paraya b8'i gırtlak doldurup keyifle binmek var.

150hp Life pakette de sunulmalıydı.

İlk çıktığından beri giderek uzaklaşıyorum Golf 8e

Tamam motoru 1.5 yapmışsın kulağa hoş geliyor da 1.0 a yakın bir performansa düşürmek nedir...
1.0 ın vergi avantajını da silip atmışlar.

Acaba donanımlarda zenginleşme oldu mu...

Birkaç yıl daha bekler makyajlı Golf 8 alırım diyordum. Style için 2 milyon da ne bileyim biraz fazla gibi.
1.0 motor ile 1.5 motor aynı vergi diliminde
vergi açısından kazanç/kayıp yok
sadece mtv olarak yıllık 1.500 tl gibi bir fazlalık söz konusu.

Jantlar cidden tırt ya. Nerde Golf 7’deki Jurva, Sebring, Durbanlar vs. 8’deki Bergamolar da iyiydi, o da yok galiba.

Edit: Style paketteki "Catania" isimli jant güzel. Ama aynı jantı R-line pakete koymamışlar ilginç.

Son düzenleme:
Impression pakette şerit takip front asisst gelmiş. Park sensörü de var. Fena değil

Şahsen 1.5 manueli denemek isterdim eminim ki 1.0 dan rahat gidecektir, onun dışında makyajla trim sesleri ne alemde oda başka bir merak konusu. Yeni impression, donanım olarak benim çoğu beklentilerimi karşılar fiyat olarakta manuele okey diyecek birisi için makul bence.

Şahsen 1.5 manueli denemek isterdim eminim ki 1.0 dan rahat gidecektir, onun dışında makyajla trim sesleri ne alemde oda başka bir merak konusu. Yeni impression, donanım olarak benim çoğu beklentilerimi karşılar fiyat olarakta manuele okey diyecek birisi için makul bence.

Hangi beklenti hocam??

İmpressionda halen ön-arka park sensörü yok görüyorum ben.

Park sensörsüz araba mı kaldı ?

Bunun halen güvenlik standartı oldugunu anlayamadılar.

Şerit takiple kafayı bozmuşlar.

100 tane serit takib yerine 1 tane park sensörünü verin gideyim derim ben.

Araba kullanmayı avmlerdeki jetonlu masaj koltugu gevşekligine çeviren icatların 1 numarası şerit takip tir.

Geri
Üst Alt