Golf 8.5 fiyat listesi açıklandı

Fiyatı makul geldiyse, aracı sevdiyseniz, yenilik arıyorsanız alınır.

Biz beğenmeyenler şimdi vazgeçirmeyelim sizi :)

Comfortline da alıştığınız impression da eksikliğini hissedeceğiniz şeyler yoksa, dizelin yakıt tasarrufunu yaşayacak kadar yüksek km ler yapmıyorsanız olabilir.

Forumun ilk makyajlı 8 kasa sizde olur.

Tdi / high 7,5 dan geçiş çokda gerekli degilken(yani ben)

Tdi / comfort 7,5 dan geçişe engel yok gibi

Yakıt ne kadar farkeder ?

Bu 1.5 (115) likler ne yakıyor bi ön analiz yapmak lazım tabi.

İşte böyle afedersin eşşekkk gibi listeden düşerler

Dsg Life polonun 1.070 oldugu alemde 1.260 a impression golf helal fiyat gözüküyor.

Listeden düşme konusu anlamında

Halen ısrarla söylüyorum
tiguan elegance 2.400 hicbir sekilde mantıklı degildir.

pes edip 2.200 den verecekler işin sonunda
DSG Life Polo'ya da 1.175 fiyat verdiler abi. Hatta hazırda 2 araç vardı.

Aracı canlı görebilseydik karar verme daha kolay olurdu tabi de. Donanımsal olarak her türlü benim araçtan iyi. Motor performans olarak da yakın olur gibi heralde. (110 BG-250 Tork Dizel) vs. (116 BG-220 Tork 1.5 TSI)

Yakıt verilerini bilemeyeceğim tabi yeni motorda nolur. Benim dizelle 40 Bin Km'lik karışık ortalamam 5.1 Lt. Kayıt tutuyorum telefonda uygulama ile.

Aracı canlı görebilseydik karar verme daha kolay olurdu tabi de. Donanımsal olarak her türlü benim araçtan iyi. Motor performans olarak da yakın olur gibi heralde. (110 BG-250 Tork Dizel) vs. (116 BG-220 Tork 1.5 TSI)

Yakıt verilerini bilemeyeceğim tabi yeni motorda nolur. Benim dizelle 40 Bin Km'lik karışık ortalamam 5.1 Lt. Kayıt tutuyorum telefonda uygulama ile.
Ben dizel civic ten golf 8 impression'a geçmiştim 200 torka aldanarak ama beni şahsen şehir içi özellikle eğimli ve trafiğin olduğu yerlerde performans olarak gram tatmin etmemişti çevremde ki insanların tavsiyeleri üzerine 6 ay kullanıp ilk otomatik arabam olan polo life dsg ile takas ettim, performans anlamınla özellikle şehir içinde memnun etti 175 torku ile, 1.5 tsi manuel golf kesinlikle daha iyidir fakat ben olsam bütçemi zorlar 300 bin daha verip golf life dsg mi alıp paşa paşa binerdim. Satarkende rahatlık sağlar. Dsg nin de tek sıkıntısı bazı durumlarda kararsızlık yaşaması ama genel olarak sevdiğim bir kullanım sunuyor. Şimdi den hayırlı olsun

Tdi / high 7,5 dan geçiş çokda gerekli degilken(yani ben)

Tdi / comfort 7,5 dan geçişe engel yok gibi

Yakıt ne kadar farkeder ?

Bu 1.5 (115) likler ne yakıyor bi ön analiz yapmak lazım tabi.
Aynen, aylık toplam km ye vurup aradaki maliyete bakılarak karar verilebilir.

Golf 8.5 Dogus oto 1580 TL fiyat verdi life modeline. Ellerindeki 1.0 golfleride 1400 civarına satıp bitirirler. Şimdilik ben 1.0'da 2 sene daha kalırım

Valla ben goflü alırkende liste fiyatı 1530'du 1350'ye aldım. Tcrossta 220 bin indirim vardı gecen hafta. Ara ara yapıolar Kasa değişikliklerinde. Mesela polo 1.0 manuel 850
Kasa değişikliği içte olduğu için sadece o kadar etkiler mi bilemedim hocam. Manuel ve alt paketlere artık çok rağbet olmadığı için orada daha fazla indirimler olabilir haklısınız. Üst paketlerde o aralık biraz daha dar olur kanımca

Bu 1.5 116 ps motor nedir arkadaşlar, 1.0 110 ps’ye göre bariz fark yaratır mı. 1.5 150psi golf 8 almak daha mı mantıklı

1.5 motordan anca 115 ps çıkarmak ?

Oldu olacak turboyu da iptal etselerdi ?

Atmosferik golf8.5 motoruna LPG takıp bedava gezerdi millet.

Mercedes A
1,3 Motordan 163 hp çıkarıyor fabrikada.

1.5 motordan anca 115 ps çıkarmak ?

Oldu olacak turboyu da iptal etselerdi ?

Atmosferik golf8.5 motoruna LPG takıp bedava gezerdi millet.

Mercedes A
1,3 Motordan 163 hp çıkarıyor fabrikada.
1.6 fsi gelse daha mantıklı olur arge masrafına da gerek kalmaz.

1.5 tsi 116 hp'nin olayını anlayamadım.
1.0 avrupda emisyon değerlerini karşılayamıyor onun için üretilmiyor biz de nasibini alıyoruz gereğinden fazla salınım var 3 silindirli araçları zaten oldum olası anlamam konforsuz sesli ve titreşimli

Geri
Üst Alt