Golf 8.5 fiyat listesi açıklandı

Sarı sitede 10 15 binde advanced 1600 1700 e çok güzel a3 ler var golf artık bu paraları edecek araba değil artık 2200 falan nedir ya ben şahsen a3 e geçtim iyiki de geçmişim sarı sitede alışılmışın dışında golf a3 ten pahalı

Volkswagen'in güncel CEO'su yıllardır Ferdinand Piech'in oluşturduğu itibarı satıp bitirecek herhalde. Dizel skandalından tamam çok vuruldunuz da, volkswageni de volkswagenlikten çıkarttınız.

Hadi maliyet azalttınız eyvallah ama bir yandan da fiyatı iyice şişirdiniz. Fiyat kalite dengesi iyice bozuldu. Ya biraz daha aşağıya inip seat veya biraz daha yukarı çıkıp premium almak daha mantıklı gibi. Hatta peugeot 308 bile güncel Golf'ten daha güzel geliyor artık.
İlginç bir şekilde GTI veya A4 2.0 vergisi ödemesine rağmen mantıklı fiyatlarda. Bugün bayide makyajlı sline a3 sedan a 2.8 istediler. Advanced 2.0 dizel a4'ü 2.85 e bırakıyorlar

Son düzenleme:
arkadaşım geçen aylarda rline tiguan aldı yeni kasa hatta benimde kafama yatmıştı şuan vazgeçtim yazılımsal çok sorun çıkmış geçen haftada kapılar kendi kendine açılmaya başlamış servise bıraktı...

yeni golfu alacaklarda bence beklemeli şuan kullandığımız kasanın ilk zamanları gibi sorunlar olacak muhtemelen...
Bugün yeni araç alacak olsam aklıma en çok yatan araç MK4 leon ama Golf8 ile aynı platform olduğu için aynı problemler onda da olur düşüncesi var. Bu yüzden bu yazılımsal problemler gözümü korkutuyor

2.0 tdi quattro A4 ! 2.850

parasını verip Alabilseydim
Teslimat günü bayide zevkten 150 ters 250 düz takla atardım.

Fiyat %150 ötv ye göre mükemmel

Edit: Golf alemine ayıp olacak ama 2.0 tsi Gti golf alsam full relax optimal adrenalin sessiz sakin arabayı teslim alır çıkardım (zatende gti golf de almam sonuçta)

@metinkar
@thelordof
Farlarda tek merceğe geçmişler diyemeyiz, farlara yakın çekim dikkatli şekilde baktığımızda iç kısımda 3 adet küçük mercekler var, Tek mercek olsa bile bu tasarımsal bişey yani maliyeti düşürme anlamı değil, Misal mühendis ekibi çift mercek içine 30 Led diyot kullanıyorsa, tek mercek içine aynı veya daha fazla sayıda Led diyotları kullanmışlardır. Bu farların aydınlatmasını (iyi veya kötü) şekilde etki etmeyecektir.

Birlikte çalıştıkları far üreticisi eskiden Mk8 Golf ‘ün far üreticisini bilmiyorduk, Farı yerinden söküp etiketine baktığımızda farı üreten firmanın adını bile yazmaya tenezzül etmenişlerdi, Artık maliyeti düşürmek için kime ürettirdiler ki düşünün yedek parçanın üzerinde kimin üretiiği yazmıyordu. Belki bu sefer Hella veya Valeo ‘ya ürettirmişlerdir. Keşke Hella ‘ya ürettirmiş olsalar ama hiç zannetmiyorum.

1.5 motor hacminde 116 hp güç üreten manuel vitesli impression paket (en ucuz mk8.5) golf hala torsiyonlu mudur ? Kataloglarında bu bilgiye ulaşamadım. Umarım değildir....

iyice saçma bir hal almaya başladı, bana a3 daha mantıklı geliyor artık

almanyadaki vatandaş 3 te 1 fiyatına biniyor biz neden böyle olduk arkadaş

Plug-in hibrit araçlar için ÖTV düzenlemesi olacak sanırım. %30 ÖTV konuşuluyor. Eğer doğruysa Golf GTE’yi getirmeli Doğuş.

Bu fiyatlara alıcı bulabiliyorlar mı gerçekten? R line donanımında matrix farlar, büyük ekran, harman kardon gibi donanımlar standart olmalıydı. Ya kimse kusura bakmasın ama belki yeri burası değil 1800 e tesla model y varken bunların zerre mantığı kalmıyor bence.

Yunus Gri 2022 1.5 eTSI R-Line aracımı geçen hafta satmıştım. Bugün itibariyle Saf Beyaz 2024 1.5 eTSI Yeni Golf R-Line siparişi verdim. Araçta opsiyonel olarak aşağıdaki donanımlar mevcut.
  • "Black Style" tasarım paketi ve Premium LED paketi (3 boyutlu ve animasyonlu LED stop lambaları, dinamik arka sinyal lambaları, dinamik uzun far asistanı "Dynamic Light Assist", IQ.LIGHT LED Matrix farlar, siyah yan aynalar)
  • 18" "York" alüminyum alaşımlı jantlar, 225/40 R18 lastikler
  • Akıllı park asistanı "Park Assist Plus"

Son düzenleme:

Bu fiyatlara alıcı bulabiliyorlar mı gerçekten? R line donanımında matrix farlar, büyük ekran, harman kardon gibi donanımlar standart olmalıydı. Ya kimse kusura bakmasın ama belki yeri burası değil 1800 e tesla model y varken bunların zerre mantığı kalmıyor bence.

En dolu R line 150 hp lik 8,5 listesi 2.094.000 lira

akıl fikir mantık çalıstıran herkes
Bu araca 1.800.000 den 1 kuruş fazla vermez zaten.

Su an ben manuelciyim diyenler
Mk8,5 manuel impresiona 1.220 yi verir gecer helal eder.

Bunun üzerine + donanım + otomatik sanzuman isteyen

+100 bin dsg
+100 bin sunroof

Bedellerini koyar

Arac oldu 1420

150 lilik R line da +380 binlik daha donanım varmı ki
1800 ye tav olalım?? (hadi olsun diyelim eyvallah edelim)

İmpression hariç

Diger üst donanımların fiyatları yok hükmündedir. Tongaya gelmeyiniz.

Geri
Üst Alt