Golf 8.5 fiyat listesi açıklandı

En dolu R line 150 hp lik 8,5 listesi 2.094.000 lira

akıl fikir mantık çalıstıran herkes
Bu araca 1.800.000 den 1 kuruş fazla vermez zaten.

Su an ben manuelciyim diyenler
Mk8,5 manuel impresiona 1.220 yi verir gecer helal eder.

Bunun üzerine + donanım + otomatik sanzuman isteyen

+100 bin dsg
+100 bin sunroof

Bedellerini koyar

Arac oldu 1420

150 lilik R line da +380 binlik daha donanım varmı ki
1800 ye tav olalım?? (hadi olsun diyelim eyvallah edelim)

İmpression hariç

Diger üst donanımların fiyatları yok hükmündedir. Tongaya gelmeyiniz.
Life manuel olsa yapıştırır geçerim ama insan impressiona niyet etse life ın oyuncakları aklını çeliyor :D

Yunus Gri 2022 1.5 eTSI R-Line aracımı geçen hafta satmıştım. Bugün itibariyle Saf Beyaz 2024 1.5 eTSI Yeni Golf R-Line siparişi verdim. Araçta opsiyonel olarak aşağıdaki donanımlar mevcut.
  • "Black Style" tasarım paketi ve Premium LED paketi (3 boyutlu ve animasyonlu LED stop lambaları, dinamik arka sinyal lambaları, dinamik uzun far asistanı "Dynamic Light Assist", IQ.LIGHT LED Matrix farlar, siyah yan aynalar)
  • 18" "York" alüminyum alaşımlı jantlar, 225/40 R18 lastikler
  • Akıllı park asistanı "Park Assist Plus"
Şimdiden hayırlı olsun, bir şey danışmak isterim, 3 4 gün önce Doğuş Otoya gittim ve araç oluşturmak istediğimi söyledim. Onlar bana böyle bir şeyin mümkün olmadığını, pandemiden beri şahsi araç siparişi almadıklarını söyledi. Siz aracınızı oluşturdunuz mu, yoksa gelen bir aracı ayırdınız mı? Şimdiden teşekkür eder, iyi günlerde hayırla binmenizi dilerim.

Yunus Gri 2022 1.5 eTSI R-Line aracımı geçen hafta satmıştım. Bugün itibariyle Saf Beyaz 2024 1.5 eTSI Yeni Golf R-Line siparişi verdim. Araçta opsiyonel olarak aşağıdaki donanımlar mevcut.
  • "Black Style" tasarım paketi ve Premium LED paketi (3 boyutlu ve animasyonlu LED stop lambaları, dinamik arka sinyal lambaları, dinamik uzun far asistanı "Dynamic Light Assist", IQ.LIGHT LED Matrix farlar, siyah yan aynalar)
Bende benzer bi aracı yeni çıkan mavi renk ile düşünüyorum araç oluşturucuada 2300 gözüküyor yaklaşık bize maliyeti ne olur acaba cok erken olduğu içinde soramadım fiyat paylaşabilir misiniz?
Bu araç hazırda var mıydı birde

Yine navigasyon opsiyon olarak gelmiş sanırım, ekranlar küçük gelmiş Avrupa incelemelerindeki ekranlar böyle değildi ve çok daha akıcı idi. Style daki ekran bile kasma yapıyor golf 8 in ekranları da başta böyleydi yazılım güncellemesi ile giderdiler ancak 8.5 dan beklemezdim. En azından style den itibaren navigasyonlu hızlı ekran standart olmalıydı orta kadrana navigasyon da yansırdı şahane olurdu. Bu durumda 8 den tek farklı güvenlik paketi ve kablosuz CarPlay olmuş. Güvenlik paketini de golf 8’e 60-70 bin gibi rakamlara ekleyen yerler var. 8 den 8.5’a geçilecek bir durum yok gibi gözüküyor hatta 8 rline 8.5 rline dan daha güzel duruyor özellikle arka kısımda.

hocam fiyat kaça geldi?

Bugün birçok bayi ile görüştüm. Söylediklerine göre ilk parti araçlar standart R-Line olarak gelmiş. Sadece ek opsiyon olarak renk olduğunu söylediler. Son fiyatları da 1.975.000 TL dediler.

Kaporasını verdiğim araç şansıma güzel denk geldi. Fiyat 2.075.000 TL.

ekran yine çok kötü ağır geçişleri 10.9 inç lik var bütün paketlerde 12.9 inç olanı getirmemişler o hızlıydı baya tiguanda ki saçma sapan işler

Life manuel olsa yapıştırır geçerim ama insan impressiona niyet etse life ın oyuncakları aklını çeliyor :D

Maalesef vw-ag + vw-tr de zihniyet böyle

Bir adam manuel alıyorsa eşşektir !! donanımın en altına layıktır kuralı isliyor

Manuel vitesli aracta arac sahibi zaten "hıyar"
Sene 2024 de halen sol ayağını kullanıp dizini menisküs ediyorsa ?
Camlarıda eliyle manuel açar çevirir kapatır da diyebilirlerdi. Allah razı olsun 4 cam otomatik getiriyorlar impreşınları

Mk8 impreşındaki park sensörsüzlük olayı da aynısı. Manuelci adam full hıyar olduğu icin park ederkende 15-20 hamle yapıp hıyarlığa devam eder sesini çıkarmaz demişlerdir.

hknakcyr bey öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Allah cc güle güle kullanmayı nasip etsin.​

iq-light far sistemli bulmanız güzel olmuş, bu far sistemini bir yıldır kullanıyorum gece şehir dışında dağda bayırda harika aydınlatıyor, şehir içinde uzunlar otomatikte açık olsa bile karşıdan gelen araç ışık durumuna göre farları açıp kapatıyor tam bir ışık görsel şöleni yapıyor.
istanbul'da hangi bayiden buldunuz bu dolu paketli r-line aracı

hknakcyr bey öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Allah cc güle güle kullanmayı nasip etsin.​

iq-light far sistemli bulmanız güzel olmuş, bu far sistemini bir yıldır kullanıyorum gece şehir dışında dağda bayırda harika aydınlatıyor, şehir içinde uzunlar otomatikte açık olsa bile karşıdan gelen araç ışık durumuna göre farları açıp kapatıyor tam bir ışık görsel şöleni yapıyor.
istanbul'da hangi bayiden buldunuz bu dolu paketli r-line aracı
Teşekkür ederim. Avek.

Herkese selamlar.
Makyajlı modellerin hepsi 1.5 motorlu görünüyor. Makyajsız kasada yalnızca 1.5'lerin arka bağımsızdı, artık yeni golflerin hepsinde arka bağımsız mı acaba?

Herkese selamlar.
Makyajlı modellerin hepsi 1.5 motorlu görünüyor. Makyajsız kasada yalnızca 1.5'lerin arka bağımsızdı, artık yeni golflerin hepsinde arka bağımsız mı acaba?
A quick look underneath the car reveals an independent rear suspension, which means this car had at least 150 horsepower as weaker ones are stuck with a torsion beam due to cost-cutting measures. Şöyle bir yazı buldum makyajlı kasa için yazılmış ne kadar doğru bilmiyorum ama sanırım 116 bg olan versiyon torsiyon fakat 150 bg olan bağımsız geliyor. Showroomda eğilip bakmak lazım.

Torsiyon ve bağımsız süspansiyon lafı geçince hemen atayım dedim.
Güzel bilgiler var

Geri
Üst Alt