Yeni Golf 1.5 eTSI 150 PS R-Line DSG teslim aldım

hknakcyr

Üye
İsim
Hakan
Araç
Golf 1.5 eTSI 150 PS R-Line DSG
Merhabalar,

2 Temmuz'da 2022 Yunus Grisi R-Line aracımı satmıştım. 8 Temmuz'da kaporasını verdiğim 2024 Yeni Golf'ü bugün itibariyle teslim aldım. Deneyimlerimi bir kaç güne kadar paylaşacağım.

Opsiyonel Donanımlar
  • "Black Style" tasarım paketi ve Premium LED paketi (3 boyutlu ve animasyonlu LED stop lambaları, dinamik arka sinyal lambaları, dinamik uzun far asistanı "Dynamic Light Assist", IQ.LIGHT LED Matrix farlar, siyah yan aynalar)
  • 18" "York" alüminyum alaşımlı jantlar, 225/40 R18 lastikler
  • Akıllı park asistanı "Park Assist Plus"
WhatsApp Image 2024-07-29 at 17.33.47.jpegWhatsApp Image 2024-07-29 at 17.33.47 (1).jpegWhatsApp Image 2024-07-29 at 17.33.47 (2).jpeg

Son düzenleme:

Maşallah çok güzel. Güle güle kullanın.

Güzel dilekleriniz için teker teker teşekkür ederim. Daha daha iyileri sizlere nasip olsun.

Hayırlı uğurlu olsun. Çook şık.

Amblem ışıklı güzel gözüküyor.

Ön uzun ışık barında eski kasaya göre incelme var mı?

Farın iç kısmı hangi durumlar da yanıyor? Uzun ve kısa fotoda yanan tek mercek mi hallediyor?

Merhabalar,

2 Temmuz'da 2022 Yunus Grisi R-Line aracımı satmıştım. 8 Temmuz'da kaporasını verdiğim 2024 Yeni Golf'ü bugün itibariyle teslim aldım. Deneyimlerimi bir kaç güne kadar paylaşacağım.

Opsiyonel Donanımlar
  • "Black Style" tasarım paketi ve Premium LED paketi (3 boyutlu ve animasyonlu LED stop lambaları, dinamik arka sinyal lambaları, dinamik uzun far asistanı "Dynamic Light Assist", IQ.LIGHT LED Matrix farlar, siyah yan aynalar)
  • 18" "York" alüminyum alaşımlı jantlar, 225/40 R18 lastikler
  • Akıllı park asistanı "Park Assist Plus"
Ekli dosyayı görüntüle 77288Ekli dosyayı görüntüle 77289Ekli dosyayı görüntüle 77290
öncelikle hayırlı uğurlu olsun, Allah cc kaza bela vermesin yollarda iyi insanlar ile karşılaşın. 🧿harikulade bir golf almışsınız🧿 şu anda Türkiye genelinde doğuş'un hiçbir bayisinde iq light matrix farlı hele ki black style opsiyonlu modelinden yok, ilk partide Türkiye'ye bu paketten sadece iki adet gelmiş , tabi ki sadece bu opsiyon yeni zamdan sonra kendi başına 210.000 tl olunca ne Türkiye ye geliyor nede tercih ediliyor gibi. bende bi senedir iq light far kullanıyorum gece şehir dışında harika bir özellik uzunları yakıp otomatiğe aldığınızda geceyi gündüze çeviriyor, tam bir ışık oyunu oluyor karşıdan gelen araç olduğunda otomatik kısıyor açıyor kendisi ayarlamaları yapıyor. sürüş güvenliğini %100 destekleyen bir özellik şiddetle tavsiye ederim. son olarak bir sorum olacak; multimedya ekran 10 inç / 12.9 inç hangisi geldi?

Son düzenleme:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. R-Line diğer paketlere göre başka duruyor gerçekten. Opsiyonlar on numara (özellikle iq light)

Geri
Üst Alt