Yeni Golf 1.5 eTSI 150 PS R-Line DSG teslim aldım

öncelikle hayırlı uğurlu olsun, Allah cc kaza bela vermesin yollarda iyi insanlar ile karşılaşın. 🧿harikulade bir golf almışsınız🧿 şu anda Türkiye genelinde doğuş'un hiçbir bayisinde iq light matrix farlı hele ki black style opsiyonlu modelinden yok, ilk partide Türkiye'ye bu paketten sadece iki adet gelmiş , tabi ki sadece bu opsiyon yeni zamdan sonra kendi başına 210.000 tl olunca ne Türkiye ye geliyor nede tercih ediliyor gibi. bende bi senedir iq light far kullanıyorum gece şehir dışında harika bir özellik uzunları yakıp otomatiğe aldığınızda geceyi gündüze çeviriyor, tam bir ışık oyunu oluyor karşıdan gelen araç olduğunda otomatik kısıyor açıyor kendisi ayarlamaları yapıyor. sürüş güvenliğini %100 destekleyen bir özellik şiddetle tavsiye ederim. son olarak bir sorum olacak; multimedya ekran 10 inç / 12.9 inç hangisi geldi?
Sanırım DLA’dan bahsediyorsunuz. Miyop + Astigmat biri olarak aracımda en olmasını istediğim donanımlardan birisi. Bende Golf 7.5 highline var. Sanırım DLA bunlarda da opsiyon olarak alınabiliyordu zamanında. Golf 8 kadar iyi çalışmıyordur belki ama yine de alıp taktırmak istiyorum bu farı. Ender elektronikten fiyat alacağım yakın zamanda. 7.5 ve 8’de DLA kullananlar tecrübelerini paylaşabilirler😁

öncelikle hayırlı uğurlu olsun, Allah cc kaza bela vermesin yollarda iyi insanlar ile karşılaşın. 🧿harikulade bir golf almışsınız🧿 şu anda Türkiye genelinde doğuş'un hiçbir bayisinde iq light matrix farlı hele ki black style opsiyonlu modelinden yok, ilk partide Türkiye'ye bu paketten sadece iki adet gelmiş , tabi ki sadece bu opsiyon yeni zamdan sonra kendi başına 210.000 tl olunca ne Türkiye ye geliyor nede tercih ediliyor gibi. bende bi senedir iq light far kullanıyorum gece şehir dışında harika bir özellik uzunları yakıp otomatiğe aldığınızda geceyi gündüze çeviriyor, tam bir ışık oyunu oluyor karşıdan gelen araç olduğunda otomatik kısıyor açıyor kendisi ayarlamaları yapıyor. sürüş güvenliğini %100 destekleyen bir özellik şiddetle tavsiye ederim. son olarak bir sorum olacak; multimedya ekran 10 inç / 12.9 inç hangisi geldi?
Teşekkür ediyorum. Ekran 10,3" olarak geldi.

muhteşem bir Golf iyi günlerde kullanın

Golf 8 in arkası özellikle stoplar(iq light) daha başarılı gibi duruyordu, bunda difüzör de sade gibi. Fakat önden müthiş, hırçın olmuş. Hayırlı olsun yeni yenidir 🧿

Ön farlar Mk8,5 daha güzel,

Arka stoplar Mk8 ‘de daha başarılı idi,

Mk8 Style pakette rezalet ötesi ön tampon, 8,5 Style ile gayet iyi bir tasarıma kavuşmuş

Mk8,5 jantlarının 1-2 tanesi hariç neredeyse hepsi çok vasat (bana göre)

Hayırlı olsun., Sevdiklerinizle birlikte güzel günlerde binmeyi nasip etsin 🧿

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın, çok güzel görünüyor fotoğraflarda.

Güle güle kullanın. İyi sürüşler dilerim

Hayırlı olsun. kazasız belasız güle güle kullanın.

Hayırlı olsun hocam, bende 8.5 R-line istiyorum ama 8 impression ile arasında 1M₺ fark var :D yani aracımı satsam 1M daha eklemem gerekecek ama çok güzel duruyor ve değer.

Geri
Üst Alt