Golf 8.5 paspas marka tavsiyesi

driven

Üye
İsim
Murat
Araç
der neue golf
Selam, kauçuk paspas ve bagaj havuzu almak istiyorum piyasada sahler ve rizline var çoğunlukla kullananlardan yorum alabilir miyim.

Sahleri Formentor için aldım çok kaliteli geldi, kokusu yok görüntüsü de çok kaliteli duruyor malzemesi de öyle, kardeşimin aracında rizline var daha parlak, biraz daha kalitesiz duruyor ama o da kaliteli, ama sahleri tavsiye ederim

İkiai de tam uyum sağlıyor gibi ama ben aldığım rizline'ı geri iase etmiştim. Çünkü daha ince bir yapısı var ve kaucuk gibi yumuşak değil sanki zamanla çizilebilir gibi bir malzeme.. Sahler orjinal paspaslara daha çok benziyor 👍🏽

Sahler’i Golf8 de kullanıyorum. Oldukça iyi ve kaliteli. Klipsleri tam oturuyor.

Sahler gayet başarılı. Golf 8 aracımda kullanıyorum.

Bulabilirsen seintex marka paspas öneririm. Orjinal paspastan daha kaliteli ve gerçek kaucuktur. (Sahler vs olanlar termo kaucuk)

Yeni tiguan için seintex bulamadım, orjinalide cok fiyatlı, siparişle Almanyadan getiriyorlar. Seintex golf8,5 için varmı bilmiyorum, golf8 le aynı ise golf8 için mevcut. Ana satıcısı paspasgarajı.com

Aracımda sahler var gayet güzel ve kullanışlı tavsiye ederim.

Golf 8 sahler paspas golf 8.5 a birebir uyumlu dimi teşekkür ederim ve bagaj havuzu da uyumlu mu

Geri
Üst Alt