Golf 8.5 Impression Retrofit

Canlee

Üye
Araç
Golf 8
Herkese merhaba
Golf 8.5 için ufak tefek yaptığım ve yapacağım iyileştirmeleri sizlerle paylaşmak istedim.

İlk etapta 17 inç jant + Pilot sport 5 jant lastik kombinasyonuna geçtim.
Jant modeli 2024 Tiguan life pakette bulunan 17 inç ET 40 Bari modeli
Golf 8.5 style paket jantıyla neredeyse aynı ET değerleri farklı sadece. Bendekinin ET değeri bayağı düşük olduğu için spacer etkisi verdi biraz.

Ardından spor pedal setini uyguladım.

Cam filmi olarak LLumar ATR serisi tercih ettim.

Önümüzdeki ay amblem geri görüş kamerası yapmayı planlıyorum.

Hayalet ekran ve orta ekran için ekran koruyucu aldım onlarıda müsait bir zamanda yapacağım.

Sonrasında planlarım arasında katlanır ayna ve anahtarsız giriş var. Bakalım yavaş yavaş birşeyler yapmaya çalışacağım.

Ekli dosyalar

• IMG_4008.jpeg
    IMG_4008.jpeg
    403 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG_4027.jpeg
    IMG_4027.jpeg
    194.3 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_4028.jpeg
    IMG_4028.jpeg
    312.1 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_4035.jpeg
    IMG_4035.jpeg
    461.7 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_4099.jpeg
    IMG_4099.jpeg
    464.7 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

geri gorus baglayabilen firma var mi?

Herkese merhaba
Golf 8.5 için ufak tefek yaptığım ve yapacağım iyileştirmeleri sizlerle paylaşmak istedim.

İlk etapta 17 inç jant + Pilot sport 5 jant lastik kombinasyonuna geçtim.

Ardından spor pedal setini uyguladım.

Cam filmi olarak LLumar ATR serisi tercih ettim.

Önümüzdeki ay amblem geri görüş kamerası yapmayı planlıyorum.

Hayalet ekran ve orta ekran için ekran koruyucu aldım onlarıda müsait bir zamanda yapacağım.
Ekran koruyucuların linki varmı üstad

Aracini gule gule kullan
Teşekkür ederim.
Geri görüş kamerası için bugün ender elektronik ile görüştüm. Kodlama için bir sıkıntı olmaz ise 12500 TL fiyat verdi. Sıkıntıdan kastı sanırım henüz sisteme müdahale edilemiyor bu yeni araçlarda.

Aracınız hayırlı olsun. Cam filmleriniz koyuluk olarak ATR'nin hangi serisi acaba?

Teşekkür ederim.
Geri görüş kamerası için bugün ender elektronik ile görüştüm. Kodlama için bir sıkıntı olmaz ise 12500 TL fiyat verdi. Sıkıntıdan kastı sanırım henüz sisteme müdahale edilemiyor bu yeni araçlarda.
Iste mevzu burada, bu anda obd11 dahil hic biri giremiyor.

Ön kapılar ATR 20
Arka kapılar ve bagaj ATR 15
Tam olarak aynı kombinasyonu yaptıracağım yarın sabah benim aracım da 8.5 impression. Önlerin koyuluğu nasıl oldu acaba? Arkalarla aynı olsa geceleri sıkıntı olur mu?

Tam olarak aynı kombinasyonu yaptıracağım yarın sabah benim aracım da 8.5 impression. Önlerin koyuluğu nasıl oldu acaba? Arkalarla aynı olsa geceleri sıkıntı olur mu?
Önlere dışardan bakınca içerisi gözüküyor ama arkalar zindan :) bence çok iyi oldu hocam benim için önemli olan görüntüden çok ısıyı kesmesi arkada çocuk bunalmasın diye koyu tercih ettim.

Önlere dışardan bakınca içerisi gözüküyor ama arkalar zindan :) bence çok iyi oldu hocam benim için önemli olan görüntüden çok ısıyı kesmesi arkada çocuk bunalmasın diye koyu tercih ettim.
Önlere de 15 istiyorum fakat geceleri park ederken vs. dışarıyı veya kaldırımı göremem diye çekiniyorum. En iyisi sizin gibi önleri 20 yaptırmak olacak gibi görünüyor. Teşekkür ederim cevabınız için aracınız tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın.

Önlere de 15 istiyorum fakat geceleri park ederken vs. dışarıyı veya kaldırımı göremem diye çekiniyorum. En iyisi sizin gibi önleri 20 yaptırmak olacak gibi görünüyor. Teşekkür ederim cevabınız için aracınız tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın.
Bende sizin gibi düşünüp 20 tercih ettim.
Teşekkürler hocam.

Geri
Üst Alt