Golf 8.5 Impression Retrofit

Eline sağlık gayet iyi duruyor. ekran koruyucuyu sayende buldum verdim sipariş. Jantları kaç paraya aldın?

Valla bedava bulmuşsun başka var mıdır acaba 😄
Birtane buldum bir bakın aslında çok var jant çirkin olduğu için satan çok ve uygun fiyat :)

Bu arada yeni tiguan ve golf jantları aynı görünümde sadece iç kısmın dizaynı farklı ama tiguan jantı yarım kg daha hafif :)

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, jantlarla 16 nın küçüklüğünü bastırmışsınız fakat golf için tam bir fiyasko ve ağırmış gibi bir izlenimi var. Yine de life jantlarından iyi..

Hayırlı olsun, jantlarla 16 nın küçüklüğünü bastırmışsınız fakat golf için tam bir fiyasko ve ağırmış gibi bir izlenimi var. Yine de life jantlarından iyi..
Evet dediğim gibi çok güzel bir görüntüsü yok ama göründüğü gibi ağır bir jant değil. Replika jant parasına sıfır 17 janta geçtim. O yüzden mutluyum şuanda iyiki almışım diyorum :)

Sırada style pakette bulunan nikelaj cam çıtaları var. Sipariş verdim bir aksilik olmaz ise cuma günü montajı yapılacak.

Ekli dosyalar

• IMG_4015.png
    IMG_4015.png
    382.5 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Sırada style pakette bulunan nikelaj cam çıtaları var. Sipariş verdim bir aksilik olmaz ise cuma günü montajı yapılacak.
Merhaba, bende çıta siparişi vereceğim gümüş renk ama golf 8 ile uyum sağlıyor mu 8.5 için bulamadım link atabilir misiniz ?

Hocam birçok alışveriş sitesinde satılıyor. Ben ksf otodan sipariş verdim. Ortalama 1000 lira gibi fiyatı var
Cam çıtaları geldi mi? Montaj yaptınız mı? Yakından bir foto alsak? Ben de sipariş vermek istiyorum çünkü.

Geri
Üst Alt