Golf 7 bluetootlu ekran bileşen koruma etkin sorunu çözümü

Online işlemlerin maliyeti yükseldi maalesef baya, daha uygun yapanlar olabilir, maliyetlerden dolayı online olan işlemleri pek yapmıyorum artık. @İlker34 e sorabilirsiniz yardımcı olabilir.
Dün işlemi yaptırdım fakat olmadı :( Teybin bileşen koruması kaldırılmıyor dediler, hata veriyormuş. Aracın mekatroniğinin daha önce değiştiğini söyledim onun ile ilgili bir problem olabilirmiş, immo vs. bunlardan bahsettiler pek anlamadım. Koruma için verdiğim parada yandı. Tek seçenek Rcd330’du hazır sökülmüşken onu taktırdım, doğrusu ses konusunda eski cihazın kalitesini alamıyorum galiba, oradaki adam daha kaliteli ses vereceğini söyledi orjinal cihazdan. Çokta inanmadım doğrusu zaten, alışmaya çalışıyorum. Şu koruma için verdiğim paranın yanmayacağını bilsem aynı kodu tekrar kullanabilselerdi farklı teyip alıp yine denemek isterdim. Eski cihazdaki berraklık sanki yok yada ben evham yapıyorum 😔

Yan yana denediğinizde göreceksiniz ses çok farklı, Rcd330 lar kötü baya ses konusunda.

Bende 5" BlueTooth'lu bi teyp var. Ne kadara aldınız teybi ? Bana uyarsa satayım onu size, beraber deneriz olursa alırsınız yoksa kalır bende.

Yan yana denediğinizde göreceksiniz ses çok farklı, Rcd330 lar kötü baya ses konusunda.

Bende 5" BlueTooth'lu bi teyp var. Ne kadara aldınız teybi ? Bana uyarsa satayım onu size, beraber deneriz olursa alırsınız yoksa kalır bende.
Koruma işlemini siz mi yapacaksınız? Yani deneyeceksiniz ? Bluetooth destekli teybi 1500’e aldım, 2016 model araçtan çıkma tertemizdi.
İletişim kurma şansımız var mı ? Numaranızı alsam.

Cem bey size kendisinde sizin Istediginiz bir teyp oldugunu beraber deneyeyebeceginizi olursa size satabilecegini yazmis

Anladım fakat bu bir risk, 3500 TL aktivasyon ücreti isteniyor olmaz ise para yanıyor. Ben Cem Bey’in koruma işlemini kendisinin yapacağını düşündüm.
1500 cihaz a verdin 3500 aktivasyon ucreti verecen Birde rcd330 aldin begenmedin
Sana bastan soylemistim
Carpleyli acik bir cihaz al diye
Biraz bekle sorunsuz bir cihaz al derim

1500 cihaz a verdin 3500 aktivasyon ucreti verecen Birde rcd330 aldin begenmedin
Sana bastan soylemistim
Carpleyli acik bir cihaz al diye
Biraz bekle sorunsuz bir cihaz al derim
30 bin lira vermek ve torpido gözünü kestirmek istemedim. Yapılan işlemlerin olumsuz olması sonucu başka çaresi yok diye düşündüm, ayrıca aktivasyon ücretinin yandığını söylediler ve ücreti benden talep ettiler. Çözüm olaral RCD’yi sundular bende kabul ettim sonrasında pişman oldum.
Doğrusu işlem yaptırdığım yer bana öncesinde bir problem olabileceğini söylemedi sapasağlam teyip sorunlu dedi.
Aceleci davrandım tek müsait günüm Cumartesi olduğu için birazda.
Normal bir şekilde halledersem RCD’yi satarım diye düşünüyorum.
Yardımcı olabilecek biri varsa sordum sadece.
Sağlık olsun.

30 bin lira vermek ve torpido gözünü kestirmek istemedim. Yapılan işlemlerin olumsuz olması sonucu başka çaresi yok diye düşündüm, ayrıca aktivasyon ücretinin yandığını söylediler ve ücreti benden talep ettiler. Çözüm olaral RCD’yi sundular bende kabul ettim sonrasında pişman oldum.
Doğrusu işlem yaptırdığım yer bana öncesinde bir problem olabileceğini söylemedi sapasağlam teyip sorunlu dedi.
Aceleci davrandım tek müsait günüm Cumartesi olduğu için birazda.
Normal bir şekilde halledersem RCD’yi satarım diye düşünüyorum.
Yardımcı olabilecek biri varsa sordum sadece.
Sağlık olsun.
Yapamadiklari islem icin 3500
Istemeleri bence mantiksiz burda yapilmayacagini bildikleri icin aractaki cihazi da soktuler ortaligi dagittilar 3500 yanacak dediler ve sana rcd 330 u sattilar

Istemeleri bence mantiksiz burda yapilmayacagini bildikleri icin aractaki cihazi da soktuler ortaligi dagittilar 3500 yanacak dediler ve sana rcd 330 u sattilar
Eğer bir art niye var ise tam olarak dediğiniz gibi oldu benimde midemi bulandıran bu zaten. İlk defa vag grubu araç aldım bu işlemlerden de anlamıyorum daha öncede yaptırmadım, acemiliğime geldi maalesef.

Konuyla hiç alakam yok ama bu tutumu yanlış buluyorum. Yapılan işlem oldukça basit ama maliyetli bir işlem. İşletmeler olarak bizler sizlerin adına online işlem parası ödüyoruz. Araçlara daha öncesinden ne işlem yapıldığını bilmemiz imkansız. Kaldıki araç sahipleri bile bilmiyor. Online şifreyi satın alacağız. İşlem bizden değil aracın değişen parçasından dolayı olmayacak ve para almayacağız öyle mi :) Hayır kurumu işletmiyoruz ki bu mümkün değil. Ben o işlemi yapıyor olsam bende önce paramı alırım olmazsada benim bir suçum yok kimse kusurabakmasın. Şifreyi vw deneme yanılma yapalım diye ücretsiz vermiyor bize yada bu işlemi yapan veya x kişilerine aracı ile yaptıran kişiler içinde aynı durum geçerli.

Konuyla hiç alakam yok ama bu tutumu yanlış buluyorum. Yapılan işlem oldukça basit ama maliyetli bir işlem. İşletmeler olarak bizler sizlerin adına online işlem parası ödüyoruz. Araçlara daha öncesinden ne işlem yapıldığını bilmemiz imkansız. Kaldıki araç sahipleri bile bilmiyor. Online şifreyi satın alacağız. İşlem bizden değil aracın değişen parçasından dolayı olmayacak ve para almayacağız öyle mi :) Hayır kurumu işletmiyoruz ki bu mümkün değil. Ben o işlemi yapıyor olsam bende önce paramı alırım olmazsada benim bir suçum yok kimse kusurabakmasın. Şifreyi vw deneme yanılma yapalım diye ücretsiz vermiyor bize yada bu işlemi yapan veya x kişilerine aracı ile yaptıran kişiler içinde aynı durum geçerli.
Hocam bencede arkadasin unite de istedigi islemin yapilamacagi zaten belli deyilmi bu isi profosyonel olarak yapan kisilerin cihazin parca numarasina baktigi zaman bunun olmayacagini arkadasa soylemleri lagzim deyilmi?

Yalnız şöyle bir durum var bana bu işlemin riskli olduğu söylenmedi. Teyip görselini ilettim yaparız dediler.
Aracın mekatroniği değişti yetkili serviste daha önce, değişen parçadan kastınız bu ise mesela sormaları gerekirdi öyle değil mi ?
Sonuçta sürekli bu işleri yapanlar ilk defa parça değişimi olan araç ile karşılaşmamıştır.
Eğer parça değişimi yüzünden bu işlemi yapmam imkansız ise hiç uğraşmam zaten.

Yalnız şöyle bir durum var bana bu işlemin riskli olduğu söylenmedi. Teyip görselini ilettim yaparız dediler.
Aracın mekatroniği değişti yetkili serviste daha önce, değişen parçadan kastınız bu ise mesela sormaları gerekirdi öyle değil mi ?
Sonuçta sürekli bu işleri yapanlar ilk defa parça değişimi olan araç ile karşılaşmamıştır.
Eğer parça değişimi yüzünden bu işlemi yapmam imkansız ise hiç uğraşmam zaten.
O işletmenin ayıbıdır orası beni ilgilendirmez ben genel olarak sergilenen tutuma tepki gösterdim sadece beyfendi.

Geri
Üst Alt