Golf 7 bluetootlu ekran bileşen koruma etkin sorunu çözümü

Anladım fakat bu bir risk, 3500 TL aktivasyon ücreti isteniyor olmaz ise para yanıyor. Ben Cem Bey’in koruma işlemini kendisinin yapacağını düşündüm.
Evet aynen anladığın gibi çalışırsa ödeme yaparsın, yoksa olmayan iş için bişey isteyecek değilim :)

Ancak ünite 1500'e veremem maalesef, değerinin altında almışsın, gerçi çalışmamış ve bunun nedeni cihaz da olabilir.

Dün işlemi yaptırdım fakat olmadı :( Teybin bileşen koruması kaldırılmıyor dediler, hata veriyormuş. Aracın mekatroniğinin daha önce değiştiğini söyledim onun ile ilgili bir problem olabilirmiş, immo vs. bunlardan bahsettiler pek anlamadım. Koruma için verdiğim parada yandı. Tek seçenek Rcd330’du hazır sökülmüşken onu taktırdım, doğrusu ses konusunda eski cihazın kalitesini alamıyorum galiba, oradaki adam daha kaliteli ses vereceğini söyledi orjinal cihazdan. Çokta inanmadım doğrusu zaten, alışmaya çalışıyorum. Şu koruma için verdiğim paranın yanmayacağını bilsem aynı kodu tekrar kullanabilselerdi farklı teyip alıp yine denemek isterdim. Eski cihazdaki berraklık sanki yok yada ben evham yapıyorum 😔
immo adaptasyonu mu yapmışlar ne alaka bileşen koruma ile Mekatronik :) onlar yapamamış parayıda almış

Yalnız şöyle bir durum var bana bu işlemin riskli olduğu söylenmedi. Teyip görselini ilettim yaparız dediler.
Aracın mekatroniği değişti yetkili serviste daha önce, değişen parçadan kastınız bu ise mesela sormaları gerekirdi öyle değil mi ?
Sonuçta sürekli bu işleri yapanlar ilk defa parça değişimi olan araç ile karşılaşmamıştır.
Eğer parça değişimi yüzünden bu işlemi yapmam imkansız ise hiç uğraşmam zaten.
Mekatronig degisimiyle Bu islemin ne alakasi var
Bu isi yapan kisi yada kisiler olup olmayacagini unitenin parca numarasindan zaten bilirler

Evet aynen anladığın gibi çalışırsa ödeme yaparsın, yoksa olmayan iş için bişey isteyecek değilim :)

Ancak ünite 1500'e veremem maalesef, değerinin altında almışsın, gerçi çalışmamış ve bunun nedeni cihaz da olabilir.
İşlem+teyip bana maliyeti ne olur peki ?

Geri
Üst Alt