Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Cuma gününden itibaren benzin 1.45 mazot 1.65 fiyat artışı bekleniyor.

Zammın üzerine %17 gibi bir vergi ile benzin yaklaşık 50 tl olacağını söylüyorlar

Bu geceden geçerli olmak üzere MOTORİN ürünlerinde 1.70 TL ZAM beklenmektedir.

Bu geceden geçerli olmak üzere BENZİN ürünlerinde 2.01 TL ZAM beklenmektedir.

Bilgilerinize..

Artık Shell V-Power satılmıyor mu TR'de ? Bugün aldım fişte SVP yazıyor ancak pompacı "V-Power tankı boş, 95 olandan koyucam; artık hepsi ayını kalitede" dedi. (?)

Artık Shell V-Power satılmıyor mu TR'de ? Bugün aldım fişte SVP yazıyor ancak pompacı "V-Power tankı boş, 95 olandan koyucam; artık hepsi ayını kalitede" dedi. (?)

Çok oldu bu sisteme geçileli artık tek tip yakıt var Mayıs ayından itibaren uzun zamandır mı yakıt almıyorsun...

Çok oldu bu sisteme geçileli artık tek tip yakıt var Mayıs ayından itibaren uzun zamandır mı yakıt almıyorsun...
Evet tek tipe geçtiler ama artık hepsi Shell V-Power değil mi.?

98 Oktan kaldırıldı, S V-Power, BP Ultimate gibi katkılı yakıtlar kaldırıldıysa ve sadece Fuel Save tip yakıtlar satılacaksa,

Oldu olacak 30 sene önceki “kurşunlu yakıta” geri dönelim olsun bitsin herkes rahatlamış olur.

Evet tek tipe geçtiler ama artık hepsi Shell V-Power değil mi.?

98 Oktan kaldırıldı, S V-Power, BP Ultimate gibi katkılı yakıtlar kaldırıldıysa ve sadece Fuel Save tip yakıtlar satılacaksa,

Oldu olacak 30 sene önceki “kurşunlu yakıta” geri dönelim olsun bitsin herkes rahatlamış olur.

salı depoyu doldurucağım bir sorayım bizim buradaki shell de durum nedir çünkü 95 oktan demişlerdi ama bu v-power kelime oyunumu malum herşey beklenir...

Hayır, tek tipleşme konusundan haberim var ama "95 oktan pompasından koyuyorum abi, V-Power deposu boş, zaten hepsi aynı, sizin fişte SVP yazar, zaten diğerinden alsanız 95 yazar" ifadelerini anlamadım...

Tek tip akaryakıta geçildiğinde gittiğim her Shell istasyonu pompacısı hepsi V-power oldu abi dediler , inanmadım Shell müşteri hizmetlerini aradım oradaki temsilci de artık hepsinin V-power olduğunu söylemişti.

Hayır, tek tipleşme konusundan haberim var ama "95 oktan pompasından koyuyorum abi, V-Power deposu boş, zaten hepsi aynı, sizin fişte SVP yazar, zaten diğerinden alsanız 95 yazar" ifadelerini anlamadım...

Tamam bizim başakşehirdeki shell de de aynı yakıtı 95 oktan pompasından veriyor vpower boş ama işte biz ne alıyoruz :) belli değil... salı soracağım daha önce gidip soran olursa paylaşsın lütfen...

Tek tip akaryakıta geçildiğinde gittiğim her Shell istasyonu pompacısı hepsi V-power oldu abi dediler , inanmadım Shell müşteri hizmetlerini aradım oradaki temsilci de artık hepsinin V-power olduğunu söylemişti.

Aslında sorun bu işte hepsi vpower oldu deniyor neye göre bilmiyoruz nasıl anlıcaz kullanıcı olarak...

şey gibi çekirdekli karpuz çekirdeksiz karpuz gibi abi al bu çekirdeksiz karpuz deyip içini açınca çekirdek çıkması gibi bir şey...

Yakıtı nasıl tespit edebiliriz 🤔

Aslında sorun bu işte hepsi vpower oldu deniyor neye göre bilmiyoruz nasıl anlıcaz kullanıcı olarak...

şey gibi çekirdekli karpuz çekirdeksiz karpuz gibi abi al bu çekirdeksiz karpuz deyip içini açınca çekirdek çıkması gibi bir şey...

Oktan sayısını ölçmek gerekir. Ben arada ethanol ekliyorum 2.5 litre civarı tam depoya. Harbiden fark oluyor.

TSI motor kullanıyor olsam hissederdim aslında 😅, psikolojik midir bilmiyorum ama V-power harici yakıt aldığımda araba gitmiyor gibi geliyordu ve de V-power harici yakıtlarda rampa yukarı rölantide çalışırken titreme olurdu.

Geri
Üst Alt