Silecek önerileriniz?

3-4 ay önce 250 liraya ön takımı almıştım. Daha önce de kullandım. Fiyat performans şahane. Her sene değiştir. Üç dört kat pahalıya satılanlar ile aynı gidiyor.
satın aldığınız yerin linkini atar mısın hocam

satın aldığınız yerin linkini atar mısın hocam

Cepoto.com

İyidir hoştur da acil lazımsa pek bulaşmayın derim. Stok tutmayıp siparişe göre tedarik ettiklerinden göndermeleri bir kaç gün alabiliyor.

Disk, balata, filtre vb de aldım. Yavaşlıkları dışında sorun yaşamadım.

Hocam silecek fiyatını muhakkak servisten sorun golfü satmadan 2016 model golfe orijinal silecek almıştım, piyasada satılan sileceklerden daha uyguna gelmişti

Hocam silecek fiyatını muhakkak servisten sorun golfü satmadan 2016 model golfe orijinal silecek almıştım, piyasada satılan sileceklerden daha uyguna gelmişti
hocam konyadayken vw bayisine sormuştum 1,300 gibi fiyat vermişlerdi ağustos ayında işçilik te hariç demişlerdi.

piyasada çok fazla silecek markası ve modeli var benim önderim orjinaal ekipmanolan swf yı üreten valeonun silecekleri..uygun bulursanız alın..metro grosmarketlerde satılıyor

arkadaslar merhaba. 2017 model comfortline golf'üm var. Yetkili serviste bakım yaptirirken silecekleri de degistirmek istedim. Ancak uçuk bir fiyat soylediler ve bende internetten siparis verip kendim degistirmeye karar verdim. Bu konuda ki onerilerinizi bekliyorum. Ayrica kayinpederimde de 2017 passat var. O da degistirmek istiyor. Bu 2 konuda yardimci olursaniz sevinirim.
bosch aerotwin

hocam konyadayken vw bayisine sormuştum 1,300 gibi fiyat vermişlerdi ağustos ayında işçilik te hariç demişlerdi.
Silecek için işçilik ücreti falan hikaye yazmışlar, servise gidip kayıt açtırıyorsunuz, Aracınız 7 yaş üstü ise %30 Zubizu indiriminden faydanalıp alıyorsunuz, 7 yaş altı ise de indirim %25 oluyor.

Serviste yapılan indirim ile Golf 7 için orjinal silecekler 800-810 lira civarı rakama geliyor, Konya’daki servis aç gözlülüğünden ne yapacağını şaşırmış.

yeni aldığınız her silecek ilk başta çok temiz çalışıyor ama bir süre sonra iz bırakıp ses yapmaya başlıyor swf dışında gerisi hepsi aynı bence

Arkadaşlar Merhaba,
Forumdaki bir arkadaşının tavsiyesi üzerine (şuan ismini hatırlamıyorum kusra bakmasın ona da teşekkür ediyorum ) SİLBAK firmasının sileceklerini araştırmaya başladım ve firmaya ulaştım , ben takım olarak aldım sileceklerim aracıma tam oturdu aparat gerektirmedi zaten sitelerinde de videolu şekilde anlatımları mevcut.
Henüz yağmurlu havada denemedim ama az önce su dökerek denedim çok güzel temizledi ve sessizdi.Herkese tavsiye ediyorum.Üstelik fiyatı da gayet makul.Diğer markalara uçuk rakamlar vermeye gerekk yok üstelik yerli bir firma.
Müşteri hizmetleri de çok iyi her soruya ilgi ile dönüş yapıyor.yerli bir firmanın böylesine profesyonel ve kaliteli oluşu gurur verici.
Herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar.Firma satışını https://www.bisra.com.tr/ sitesi üzerinden yapıyor.
Ayrıca bana 2024 takvimi de göndermişler :)

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2024-09-04 saat 13.00.25_2492b632.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-09-04 saat 13.00.25_2492b632.jpg
    211.3 KB · Görüntüleme: 19
Arkadaşlar Merhaba,
Forumdaki bir arkadaşının tavsiyesi üzerine (şuan ismini hatırlamıyorum kusra bakmasın ona da teşekkür ediyorum ) SİLBAK firmasının sileceklerini araştırmaya başladım ve firmaya ulaştım , ben takım olarak aldım sileceklerim aracıma tam oturdu aparat gerektirmedi zaten sitelerinde de videolu şekilde anlatımları mevcut.
Henüz yağmurlu havada denemedim ama az önce su dökerek denedim çok güzel temizledi ve sessizdi.Herkese tavsiye ediyorum.Üstelik fiyatı da gayet makul.Diğer markalara uçuk rakamlar vermeye gerekk yok üstelik yerli bir firma.
Müşteri hizmetleri de çok iyi her soruya ilgi ile dönüş yapıyor.yerli bir firmanın böylesine profesyonel ve kaliteli oluşu gurur verici.
Herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar.Firma satışını https://www.bisra.com.tr/ sitesi üzerinden yapıyor.
Ayrıca bana 2024 takvimi de göndermişler :)

Ben de 2012 toyota avensis aracıma piyasada silecek bulamadığımdan internetten almıştım SİLBAK marka. Ben de çok memnundum 2 seneye yakın hiç sorun çıkarmamıştı. Sonrasında aracı sattığım için ne kadar ömrü olduğunu net bilemiyorum maalesef

Hocam nette bol miktarda mevcut.Alışveriş sitelerinden bakabilirsiniz.Ama pişman olmazsınız

Geri
Üst Alt