Sıfır Araç Teklifi Alanlar

2023 Golf 8 GTI, Aytaşı grisi, 19inç için DCC, cam tavan, GTI sis farları Doğuş Oto Ankara 3.041.779TL teklif verdiler.

2024 makyajlı kasa Audi A3 Advanced 1.5TFSI çok opsiyon yok, 2.359.xxx TL.
Cupra Formentor Matrix Far, ACC, şerit takip, bucket koltuklar 19inç jant vs. 2.171.xxx

Yok hocam metni bütüncül olarak açıkladım zaten. Aracın dinamikleri, sunduğu şartlar herkes için uyumlu değil.İleri yaşlarda çocuklu bir aile ve sessizlik isteyen birisi asla almamalı gibi..Fiyat olarak belirtmedim.
Acıklama için teşekkürler

Makyajlı Golf

Life beyaz 1.520.000
Life Yunus grisi 1.551.000
Impression Uranüs Grisi 1.250.000

3 aydan beri bayide olan yada olmayan makyajsız life golfe 1600 çeken vw -tr bayilerinin tezgahına gelmeyenleri tebrik edelim.

Mk8 life golf 1400 ederdi (eder varsa bayilerde)

Mk8,5 1.520 iken durum bu.

3 aydan beri bayide olan yada olmayan makyajsız life golfe 1600 çeken vw -tr bayilerinin tezgahına gelmeyenleri tebrik edelim.

Mk8 life golf 1400 ederdi (eder varsa bayilerde)

Mk8,5 1.520 iken durum bu.
İşin anlamadığım kısmı bazı bayiiler liste fiyatından veriyor bazı bayiler liste fiyatının çok çok altında veriyorlar . Doğuş Kartal'da netliği olmamakla beraber 1.223.000 Beyaz ımpression 8.5 mevcut diye duydum

Şahıs Bayiileri (Erel,avek,altur,uzay vb) kime neye itelersem gözüyle bakıyor

• Beğen
Tepkiler: SCC
İşin anlamadığım kısmı bazı bayiiler liste fiyatından veriyor bazı bayiler liste fiyatının çok çok altında veriyorlar . Doğuş Kartal'da netliği olmamakla beraber 1.223.000 Beyaz ımpression 8.5 mevcut diye duydum

Şahıs Bayiileri (Erel,avek,altur,uzay vb) kime neye itelersem gözüyle bakıyor

1.223.000 e impression golf veriyorlarsa

Bu aractan kdv ve ötv yi arındırdığımızda

Arac vergisiz ham fiyatı 565.000 liraya geliyor

Bu da 16.142 € olur.

Bu fiyat kesinlikle yalı kazığı icermiyor bence.

Tabi millet şimdi diyecek! Manuel arabadan banane isterse bedavaya versinler?

Bende DSG den banane dedigim için yazıp çiziyorum.
Dsg arac alıp yetkili servislere bakımlarda 3 dünya para dökecek zenginlikte değilim

1.223.000 e impression golf veriyorlarsa

Bu aractan kdv ve ötv yi arındırdığımızda

Arac vergisiz ham fiyatı 565.000 liraya geliyor

Bu da 16.142 € olur.

Bu fiyat kesinlikle yalı kazığı icermiyor bence.

Tabi millet şimdi diyecek! Manuel arabadan banane isterse bedavaya versinler?

Bende DSG den banane dedigim için yazıp çiziyorum.
Dsg arac alıp yetkili servislere bakımlarda 3 dünya para dökecek zenginlikte değilim
Aynı mantıkla gidiyorum bende, özellikle manuel aldım, DSG arızasından korktuğuma, yetkili servislere yüklü abonelik ücreti ödemeyeyim diye. Çok trafikli ortamlarda bulunmadığımdan da aşırı aramadım otomatik aracı. Fiyat olarak fena gelmedi bana Impression. Tabi iyice bi inceleyip değerlendirme yapmak lazım.

Sıfır kalibresinde Ultimate Corsa alacaktım geçen hafta 2023 1.2 T Otomatik. Full oyuncaklı olacaktı. Düşün taşın yatmadı bir türlü kafama. Geri kaldı alışveriş. Halbuki Comfortline Manuel Golf'ten geçecektim. Donanım çok daha zayıf. Ama Golf Golf'tür deyip sinmedi içime. İşte bu yeni Impression da manuel de olsa daha çok siniyor içime. Zaten manuel kullandığımdan da olabilir tabi.

Aynı mantıkla gidiyorum bende, özellikle manuel aldım, DSG arızasından korktuğuma, yetkili servislere yüklü abonelik ücreti ödemeyeyim diye. Çok trafikli ortamlarda bulunmadığımdan da aşırı aramadım otomatik aracı. Fiyat olarak fena gelmedi bana Impression. Tabi iyice bi inceleyip değerlendirme yapmak lazım.

Sıfır kalibresinde Ultimate Corsa alacaktım geçen hafta 2023 1.2 T Otomatik. Full oyuncaklı olacaktı. Düşün taşın yatmadı bir türlü kafama. Geri kaldı alışveriş. Halbuki Comfortline Manuel Golf'ten geçecektim. Donanım çok daha zayıf. Ama Golf Golf'tür deyip sinmedi içime. İşte bu yeni Impression da manuel de olsa daha çok siniyor içime. Zaten manuel kullandığımdan da olabilir tabi.

Dsg sorunsalı nedir?

Her 100 aractan
100 bin km den önce (hatta 50-60 bin den önce)

sadece 20 sinin Dsg erroru vermesidir

Geriye kalan 80 araç sorunsuz sekilde 100 bini devirir. (Ki öyle zaten)

Sorunsal burada baslıyor

Distrübütörün kendisi dahil sosyal medyada bu sorunsalı sakız ediyor alemin diline

Niye?

Bozulan 20 araç + bozulmayan 80 araç eşşsekk gibi yetkili servislere periyodik bakıma gelsin! Cepler dolsun.

Güncel km 99.700

2017 Tdi manuel

Bu araç sadece 15000 de yetkili servise bakıma gitti. Yetkiliye veda edildi

Sıfır hata yola devam.

:D Katılıyorum, umarım Türkiye ye gelen 8.5 lar donanım anlamında birçok şeyi standart sunar, Polo da katlanır ayna var Life de bile, ancak Life Golf te katlanır ayna yok, basit ve saçma bir sürü donanım eksikliği var, adamlar opsiyonculuğu çok abarttı Golf 8 de.
8.5 larda bu şekilde devam ederse şansı yok, Cupra bana daha cazip gelmeye başladı. Kalite olarak bana eksik hissettirmedi, belki sahip oldukça anlaşılır kalite farkları , yalıtım vs gibi.

Bahsettiğiniz gibi Caddy nin impression u dahi şerit takip ve front assist ile gelirken, standart opsiyonsuz bir Golf 8 R line hiçbirini sunmuyor, hatta küçük kuzeni Ibiza da bile daha fazla standart donanım var.

Fiyat performans olarak bence Cupra Formentor > Golf 8
8.5 life ta katlanır ayna var hocam. Eklemişler.

2023 Golf 8 GTI, Aytaşı grisi, 19inç için DCC, cam tavan, GTI sis farları Doğuş Oto Ankara 3.041.779TL teklif verdiler.

Cupra Formentor Matrix Far, ACC, şerit takip, bucket koltuklar 19inç jant vs. 2.171.xxx

hocam liste fiyatı 2160 tl advanced paket. bu 2359 olanda dinamik ve premium paket var mı acaba?

hocam liste fiyatı 2160 tl advanced paket. bu 2359 olanda dinamik ve premium paket var mı acaba?
Hocam opsiyonları istedim de biraz baştan savdılar, tam söylemediler, görebildiğim kadarıyla sadece Matrix far vardı (şu kişiselleştirilebilen far modlu far). Premium paket de muhtemel.

Bugün alınmış güncel alıntı fiyat teklifleri:

Golf 8.5 Impression 1250 / Life 1570
Taigo life beyaz renk 1338

fabia 1.0 premium 1232
Karoq 1.5 premium cam tavan 1750 250 bin sıfır faiz

Corolla Vision Plus 1260

Clio evolution 1070

C3 Shine 990
c4x shine 1350

Güncel alıntı fiyat teklifleri

golf 8.5 116ps life 1550
rline 1999
taigo life oto 1320
t-cross life oto 1360
tiguan life 1990 tl
dogus ankara

arona style oto 1120
arona fr plus oto 1290

c4 feel bold oto 1240
c4 shine oto 1360
200 bin 12 ay 1.99 faiz

BYD'nin Türkiye fabrika yatırımı ve diğer Çinli markaların yatırımı düşünmesiyle birlikte rekabet adına güzel şeyler olacak gibi gözüküyor. Türkiye pazarında yıllardır tekel olmanın verdiği rahatlıkla vatandaşa kötü davranan markalar kendine çeki düzen vermezse kaybedecekler.

Geri
Üst Alt