Yoldaki araç durumu

Nihayet  :mad:

Beklediğimizden 2 hafta erken oldu.

zIXoUpm.jpg

@alper32 hayırlı olsun hocam. Benim araçta az önce birden gemi ile sevkiyat aşamasına geçti, koperda görünen Neptun yoktu en son baktığımda, hangi gemide acaba.

Arkadaşlar doğuş satış temsilcisi kredi kartı ile çekim yapmıyoruz sadece kaporayı kredi kartıyla ödeyebilirsiniz dedi.

Kredi kartıyla niçin ödenmiyor? Şuana kadar kredi kartıyla belirli bir kısmını ödeyen var mı?

fatrix dedi:
Arkadaşlar doğuş satış temsilcisi kredi kartı ile çekim yapmıyoruz sadece kaporayı kredi kartıyla ödeyebilirsiniz dedi.

Kredi kartıyla niçin ödenmiyor? Şuana kadar kredi kartıyla belirli bir kısmını ödeyen var mı?
7.000 TL daha kapora vermek istiyorum deyin :)

Çok saçma geldi bu durum bana.

@maniax

Ayın kaçında teslim alıyorsun hocam aracı?

Ödemeyi yaptın mı ayrıca?

alper32 dedi:
@maniax

Ayın kaçında teslim alıyorsun hocam aracı?

Ödemeyi yaptın mı ayrıca?
hocam yeni gördüm mesajı. site yeni servera taşındığından beri mesajları bulamıyorum ben. mentionu tıklayınca sayfanın başına gidiyo.

pazartesi plakayı alacam inş. sonra heralde çarşamba perşembe teslim ederler diye düşünüyorum. ödemeyi aracın fotolarını gönderdiğim gün yapmıştım. insana garip geliyor o kadar parayı veriyon ama araba yok  :D

Benim siparişim bugün gemiyle sevkiyat aşamasına geçti. Fakat bugün Koper den kalkan gemi yok, acaba sisteme geçmi yansımıştır bilgi? 2 gün önce Neptun Thelisis yola çıkmıştı,bunda olma ihtimali varmıdır? Hangi Gemiyi takip edeceğimi bilemedim valla:)

Sithnecro dedi:
Benim siparişim bugün gemiyle sevkiyat aşamasına geçti. Fakat bugün Koper den kalkan gemi yok, acaba sisteme geçmi yansımıştır bilgi? 2 gün önce Neptun Thelisis yola çıkmıştı,bunda olma ihtimali varmıdır? Hangi Gemiyi takip edeceğimi bilemedim valla:)
Gemi ile sevkiyat aşamasında yazdığında illaki aracın gemide olması gerekmiyor. Gemiye binme sırası bekleyen araçlar için de bu ibare geçerli. Benim aracımda da böyle olmuştu.

@alper32 hangi gemide olduğunu tahminler üzerinden anlıyoruz yani. Net bir bilgi olmuyor bu aşamayla ilgili. Şu an Koper de gemi yok, 1 ay da gemiyle sevkiyat aşamasında bekleyelim bakalım.

@fatrix

ben eksik kalan 1300 tl lik kısımı tek çekim karttan aldırdım sorun olmadı

Geri
Üst Alt