Yoldaki araç durumu

Bende ağustos başı gelecek sipariş aracımın yerine imzam da ki aracıma terfi ettim. uzun yol faktörü devreye girince benzinliden dizele geçiş yapmak zorunda kaldım. Hazır olan araçlardan bir tanesini 13 Temmuz'da alacağım inşallah. Yanlız aracımda composition media yok. Bluetooth kullanacacağım bir özellikti. Bunu sonradan taktırma şansım var mı? Birde izmir de vag.com kodlamalarını nereden yaptırılır?

@hgunaydin

Hocam cihazı sonradan takmak tuzlu oluyor ve bence değmez. Güzel bir kulaklik alabilirsiniz hocam ;)

alper32 dedi:
@maniax

Harika, 13 temmuz da benim tarih.

Araç bayiye geldikten sonra kaç gün sürüyor acaba işlemler ?
Değerli Hocam;

Bayramdan önce teslim edileceğini tahmin etmiştim.

Yanılmadığımı görüyorum  &:

Hafta sonuna denk gelmezse 2 günde teslim ediyor bayiler..

ASBİS'te veya tescilde bir sorun yaşanırsa 3 gün..

ben 10 ay önce canlı destekten transporter sordum cuma gündü tarsus opatta var dendi tlf. pazarlık yaptım arcı 1000 tl kapora verdim aldım pazarteside 8 de bayide oldum 11 gibi arabaya bindim çıktım yani çabucak teslim aldım aracı bu teslim işleri bu kadar uzun olmaması lazım

Sayın Hocam ;

İmzamdaki aracım Temmuz sonunda elimde olacak inşallah.  St ile görüştüğümde fiyatı en son 75500  olur dedi günümüz şartlarında.  Siz nediyorsunuz,biraz daha indirim almalımıyım?

1.4 tsı manuel highline. (Pasifik mavi.  Cam tavan+keyyles entry)

Furkan dedi:
Sayın Hocam ;

İmzamdaki aracım Temmuz sonunda elimde olacak inşallah.  St ile görüştüğümde fiyatı en son 75500  olur dedi günümüz şartlarında.  Siz nediyorsunuz,biraz daha indirim almalımıyım?

Değerli Hocam,

Liste fiyatı 78.695 olan bu aracı 75.500 e aldığınıza göre %4 indirim almışsınız demektir. Bunun %3'ü kampanya indirimi olduğuna göre bayinin %1 indirim verdiği ortaya çıkıyor.

%1 daha alabilirsiniz. Böylece fiyat 74.780 TL ye düşebilir...

silvershadow dedi:
Sayın Hocam ;

Değerli Hocam,

Liste fiyatı 78.695 olan bu aracı 75.500 e aldığınıza göre %4 indirim almışsınız demektir. Bunun %3'ü kampanya indirimi olduğuna göre bayinin %1 indirim verdiği ortaya çıkıyor.

%1 daha alabilirsiniz. Böylece fiyat 74.780 TL ye düşebilir...
Sayın Hocam;

Teşekkürler oradan aldığımız indirimler ile boya koruma vs. Yaptırırız aracımıza.  Ilginize, insanlara yol göstermenize çok müteşekkiriz hocam.  Sağolun :)

silvershadow dedi:
@maniax

Harika, 13 temmuz da benim tarih.

Araç bayiye geldikten sonra kaç gün sürüyor acaba işlemler ?
Değerli Hocam;

Bayramdan önce teslim edileceğini tahmin etmiştim.

Yanılmadığımı görüyorum  &:

Hafta sonuna denk gelmezse 2 günde teslim ediyor bayiler..

ASBİS'te veya tescilde bir sorun yaşanırsa 3 gün..
@silvershadow  evet hocam, bayram öncesi teslimi ilk sen müjdelemiştin :)

Teşekkür ederim ;)

Aranıza nihayet katılabildim arkadaşlar :) 19 Haziran dan beri limana sevk görünen aracım 6 Temmuz'daki Neptune Thalassa ya da yüklenmedi galiba hala limana sevk görünüyor. Bayramdan sonraya mı kaldı şimdi bu araç? :(

@50musa50

Hocam bazen geçikme yaşanabiliyor gemiye binme konusunda. Muhtemelen bayram sonrasına kaldı sizin araç.

Biraz daha sabretmeniz gerekecek.

50musa50 dedi:
Aranıza nihayet katılabildim arkadaşlar :) 19 Haziran dan beri limana sevk görünen aracım 6 Temmuz'daki Neptune Thalassa ya da yüklenmedi galiba hala limana sevk görünüyor. Bayramdan sonraya mı kaldı şimdi bu araç? :(
Bana kalırsa Bayramdan önce teslim edilecek sizin araç. Yaklaşık 3 veya 4 hafta sürüyor bu transport ile gümrük  ve bayideki tescil işlemleri... s=captain

silvershadow dedi:
Bana kalırsa Bayramdan önce teslim edilecek sizin araç. Yaklaşık 3 veya 4 hafta sürüyor bu transport ile gümrük  ve bayideki tescil işlemleri... s=captain
Hocam benim araçta aynı şekilde ama daha gemiye bile yüklenmedi nasıl bayramdan önce gelecek?

benim ST'de 28 veya 29.hafta aracı taşıyan geminin limanda olacağını ve bayrama yetiştirmeye çalışacaklarını söyledi. Son ihtimal Ithaki gemisi ile gelirse yetişebilir.Eğer onunla da gelmezse bayram sonrasına kalır diye düşünüyorum.Bir de araçların limana sevk ile gemiye sevk arasındaki süre farkını belirleyen kriter nedir? (Bunu bir kere daha sormuş ve cavap alamamıştım) bilen bir arkadaşımız varsa bizi bilgilendirebilir mi?

emre89 dedi:
benim ST'de 28 veya 29.hafta aracı taşıyan geminin limanda olacağını ve bayrama yetiştirmeye çalışacaklarını söyledi. Son ihtimal Ithaki gemisi ile gelirse yetişebilir.Eğer onunla da gelmezse bayram sonrasına kalır diye düşünüyorum.Bir de araçların limana sevk ile gemiye sevk arasındaki süre farkını belirleyen kriter nedir? (Bunu bir kere daha sormuş ve cavap alamamıştım) bilen bir arkadaşımız varsa bizi bilgilendirebilir mi?
Limana sevk fabrikadan trenle Koper limanına sevki ifade ediyor. Yaklaşık bir haftalık süreç.

Gemi ile taşınma aşaması ise limanda gemiye binme sırasında olma durumundan efesan limanına varışa kadar ki süreyi  kapsıyor. Bu da yaklaşık 2-3 hafta.

Geri
Üst Alt