Ben Kimim? / Tanışma Konusu

huseyint dedi:
Merhabalar,

Ben Hüseyin, 30 yaşındayım, denk getirip (8.5% bir indirim yakalayıp) bir Golf alıyoruz biz de, 15-16 Aralık gibi teslim olacak umarım. Golf 1.2 DSG Comfortline, Tungsten Gri renk, Sürüş konfor paketi, Bluetooth özelliklere sahip bir araç.
Hoşgeldiniz hocam.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaslar araniza yeni katildim vw sevdam polo ile basladi 2013 model cakil grisi 1.6tdi aracimi bir yil kullandim cok memnundum lakin golf sevdasi icime islemisti ve sattim su an alma asamasindayim kafam cok karmasik sizlerin sayesinden umarim hepsi netlesir

chekich26 dedi:
arkadaslar araniza yeni katildim vw sevdam polo ile basladi 2013 model cakil grisi 1.6tdi aracimi bir yil kullandim cok memnundum lakin golf sevdasi icime islemisti ve sattim su an alma asamasindayim kafam cok karmasik sizlerin sayesinden umarim hepsi netlesir
Foruma hoş geldiniz.

1.2 - 1.4 - 1.6 hangi motor almayı düşünüyorsunuz. Yoksa kararsızlık burada mı başlıyor ;)

@chekich26 Karmaşık olduğunuz kısımları bildirin, derhal yardımcı olalım  :)

aslinda net olduklarim ikinci ele yonelecegim 2014 2015 dizel olacak higline tungsten renk panaramik cam tavan u led skintim jant konusu durban alirsam mubea yayli versiyonmu yoksa dcc sistemmi bu konularda gerekli bilgiye sahip degilim

@chekich26

Hocam önce neden dizel diye sorayım. Yılda kaç km yol yapıyorsunuz. Şu ara bayide hazır bulacağınız araçlar 2. ellerden bile cazip olabilir.

18 jant konusunda gelirsek ya spor süspansiyon ya da DCC ile olmak zorunda. (Yanlış hatırlamıyorsam)

tamam belki fazla km yapmiyorum ama ben diZel araci sevdim poldan dolayi olsa gerek hani bu secimde netim lakin birde euro 5 ve 6 olaylari kafami kurcaladi 6 ileri olanlarda var isin bu kismina takilmalimiyim

@chekich26 Yani, linkteki araç full değil öncelikle, tamamen temiz sayılırsa şuan sanırım gayet mantıklı duruyor. Satılma sebebi öğrenilip muhabbet kurulup ciddi düşünülebilir, bana çok uygun geldi çünkü fiyatı. 92-94 arası bir fiyata almış 86'ya satıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam full dolu degil derken eksikleri var tabiki ama acarmisiniz biraz daha 84500 vermisler vermemis inmiyor ama konusma tavri filan hic ic acici degil yani cok tuaf cevaplar veriyor hic icim isinmadi

bu kismini kacirmisim cok iyi oldu bu bilgi yarin acik olurmu kartal dogus otoya gitsemmi bi hesaplatmaya

@chekich26

Hocam hazır araç varsa bu mümkün ancak. Vw sitesinde canlı destek var. Buradan sorun. Ya da bayileri telefon ile arayın tek tek. Ben öyle yapmıştım. Size şöyle bir tavsiye vereyim. Yılda 15 bin kmden az yapıyorsanız kesinlikle benzinli alın. Pişman olursanız ben buradayım ;)

yusuf dedi:
@chekich26

Hocam hazır araç varsa bu mümkün ancak. Vw sitesinde canlı destek var. Buradan sorun. Ya da bayileri telefon ile arayın tek tek. Ben öyle yapmıştım. Size şöyle bir tavsiye vereyim. Yılda 15 bin kmden az yapıyorsanız kesinlikle benzinli alın. Pişman olursanız ben buradayım ;)
%8 indirim olayını ben bilmiyordum şuan, ben göze alıp sipariş geçerdim bunu sıfır olsun benim olsun. 2700km böyle güzel bir araç satabilmek için sağlam sebep gerekiyor diye düşünüyorum. Yusuf hocama katılıyorum 10-15km arası yapıyorsanız trafiktende uzak durabiliyorsanız dizeli hiç duşunmeyin.

Geri
Üst Alt