Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Herkese iyi akşamlar,

Uzun zamandan beri takip ettiğim golftutkunuza  artık bende kendimi sizin samimi ve  içten önerilerinize, uzaktan uzaktan izlemektense üye olmam gerektiğini düşündüm..

Bayram ,28 yaşındayım 7 aylık erkek çocuk sahibiyim tekirdağlıyım saygılar..

byrams dedi:
  Herkese iyi akşamlar,

Uzun zamandan beri takip ettiğim golftutkunuza  artık bende kendimi sizin samimi ve  içten önerilerinize, uzaktan uzaktan izlemektense üye olmam gerektiğini düşündüm..

hoş geldiniz hocam. Araç var mı. Yoksa alacak mısınız.

Allah analı babalı büyütsün  ;)

@yusuf  teşekkür ederimm..

aracım evet var şu an 1.3 astra j sport kullanıyorum satıcam kısmetse golf 1.2 1.4 veyahut 1.6 ile hayatıma devam etmeyi planlıyorum kısmetse ..

byrams dedi:
  Herkese iyi akşamlar,

Hocam hoşgeldiniz. Tez zamanda golf e kavusursunuz umarım. :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byrams dedi:

aracım evet var şu an 1.3 astra j sport kullanıyorum satıcam kısmetse golf 1.2 1.4 veyahut 1.6 ile hayatıma devam etmeyi planlıyorum kısmetse ..
Hocam ozaman hangi motoru seçmeniz gerektiğine karar verelim isterseniz. Yılda ne kadar yol yapıyorsunuz. 1.3 astra performans olarak sizi tatmin ediyorsa size 1.2 Golf uçak gibi gelecektir. :)

byrams dedi:
  Herkese iyi akşamlar,

Değerli Hocam,

Ne İyi ettiniz de Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Umarım planladıklarınızı kısa sürede gerçekleştirir ve bizim neden bu kadar ısrarla tavsiye ettiğimizi bizzat yaşayarak deneyimlersiniz.

yusuf dedi:

Hocam ozaman hangi motoru seçmeniz gerektiğine karar verelim isterseniz. Yılda ne kadar yol yapıyorsunuz. 1.3 astra performans olarak sizi tatmin ediyorsa size 1.2 Golf uçak gibi gelecektir. :)
evet bende 1.2 dsg düşünüyorum da işte yakıtta bakalım nasıl olcak onu merak ediyorum 1.3 sanki bedava geziyormuşum gibi :) ama araba gitmiyor :(

golf herzaman hayallerimde olan astrayı alırken alabilecekken varlığını yoksayıp gözüm görmediği için almayıp yanlış aldığım bir karar .. dizelin en sevdiğim yanıda uzun vites oranları ...

byrams dedi:

evet bende 1.2 dsg düşünüyorum da işte yakıtta bakalım nasıl olcak onu merak ediyorum 1.3 sanki bedava geziyormuşum gibi :) ama araba gitmiyor :(

golf herzaman hayallerimde olan astrayı alırken alabilecekken varlığını yoksayıp gözüm görmediği için almayıp yanlış aldığım bir karar .. dizelin en sevdiğim yanıda uzun vites oranları ...
Hocam 1.2 de emin olun o uzun vites oranın görünce hayret edeceksiniz. 1400 devirde başlayıp sizi 6500 devirlere kadar çıkardığında 2. viteste 100e dayanacak ibre :) İllaki dizel gibi olmaz ama yılda yaptığınız km 10.000 civarı ise üzmez sizi.

yusuf dedi:

Hocam 1.2 de emin olun o uzun vites oranın görünce hayret edeceksiniz. 1400 devirde başlayıp sizi 6500 devirlere kadar çıkardığında 2. viteste 100e dayanacak ibre :) İllaki dizel gibi olmaz ama yılda yaptığınız km 10.000 civarı ise üzmez sizi.
test sürüşünde farkına vardım gerçekten güzeldi bi baktım 140 olmuş vites 7 devir yanlış hatırlamıyorsam 2000 3000 arası

dizel bana göre değil

heleki burdaki incelemeleri okuduktan sonra beni 5 bilemedim 4 yılda amorti ediyor

ilk aracımı 2012 de aldım 2013 te değiştirdim , 2014 te değiştirdim.. bu araçlarım hep opeldi .

artık vw almanın zamanı geldiğini düşünüyorum..

saygılar..

Merhaba adım Murat . Ünye de ikamet ediyorum. öğretmenim. Skoda octavia 1,6tdi elagance DSG  aracım var. 2013 model A7 kasa olandan. Araçlar yeni donanımlar teknik modifikasyonlar ilgi alanım. şimdilik VW marka aracım yok ama kardeş markayı da aranıza alırsınız sanırım...

muratogretmen25 dedi:
Merhaba adım Murat . Ünye de ikamet ediyorum. öğretmenim. Skoda octavia 1,6tdi elagance DSG  aracım var. 2013 model A7 kasa olandan. Araçlar yeni donanımlar teknik modifikasyonlar ilgi alanım. şimdilik VW marka aracım yok ama kardeş markayı da aranıza alırsınız sanırım...
Dostlar arasına hoş geldiniz değerli Hocam..

Sahip olduğunuz veya olmadığınız araçla değil paylaşımlarınızla yer bulacaksınız eminim ki forumumuzda..

Selam ben Ankara dan Birol ilk aracim 2002 Peugeot 106-2005 Golf 5  ve 2015 Pasifik mavi golf  kullanicisiyim.ozel bir sirkette çalışıyorum..yakin zamanda insallah etkinlik olurda görüşürüz.Saglicakla kalin

Geri
Üst Alt