Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Orhan Hoca dedi:
İsmim Engin, 28 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum. 2013 yılından beri Golf7 kullanıcısıyım :)
Engin hocam hoşgeldin. forumumuza nasıl denk geldiniz. en son golftürkiyede aktiftiniz sanırım.
Hoş bulduk Orhan hocam, aynen orda aktiftim sizde üye miydiniz? 

Orhan Hoca dedi:
İsmim Engin, 28 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum. 2013 yılından beri Golf7 kullanıcısıyım :)
Engin hocam hoşgeldin. forumumuza nasıl denk geldiniz. en son golftürkiyede aktiftiniz sanırım.
SATURNUS2015 nickim vardı hocam belki görmişsünüzdür. DH da da bu nicki kullanıyorum.

golftürkiyede durumlar nasıl? sizi burada görmek güzel.
Teşekkür ederim Orhan hocam, hatırladım evet nickinizi. Üyeliğinizi kapattınız mı?

Orhan Hoca dedi:
SATURNUS2015 nickim vardı hocam belki görmişsünüzdür. DH da da bu nicki kullanıyorum.

golftürkiyede durumlar nasıl? sizi burada görmek güzel.
Teşekkür ederim Orhan hocam, hatırladım evet nickinizi. Üyeliğinizi kapattınız mı?
kapattım hocam. Dh dan da ayrıldık. burada en üst performansı tutturduk ve yaşıyoruz hepberaber çok şükür.

Batuhan ve Muhammed hocalar da oraya üye. Belki hatırlarsınız. vag konusunda çok aktif katkıları var forumumuza. değişik kodlamalar var hazırladığımız. listemiz uzun.

@batuhantashan

@MSE
Onları inceliyordum bende :) Emeklerinize sağlık :)

Orhan Hoca dedi:
Teşekkürler. katkılarınızı bekliyoruz.  s=friendship

7 ay oldu golftutkusu var olalı. 3.002.298 okunmaya ulaştık.  emin adımlarla gidiyoruz.  s=s15

@Engin_T
Hayırlı olsun Orhan hocam

@Engin_T hocam aramıza Hoşgeldiniz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Engin_T

Engin hocam hosgeldiniz. önümüzdeki haftasonu, yeri çok net olmasa da (muhtemel etlik ya da Batıkent düşünüyoruz) Ankara buluşmamıza katılmak ister misiniz?

Engin_T dedi:
Değerli Engin Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Merhaba,

Ben Murat Çetin, 39 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum.

Geri
Üst Alt