Ben Kimim? / Tanışma Konusu

BİROL BİROL dedi:
Selam ben Ankara dan Birol ilk aracim 2002 Peugeot 106-2005 Golf 5  ve 2015 Pasifik mavi golf  kullanicisiyim.ozel bir sirkette çalışıyorum..yakin zamanda insallah etkinlik olurda görüşürüz.Saglicakla kalin
Kavuşmuşsunuz aracınıza hocam. Nasıl ilk izlenimleriniz?

BİROL BİROL dedi:
Selam ben Ankara dan Birol ilk aracim 2002 Peugeot 106-2005 Golf 5  ve 2015 Pasifik mavi golf  kullanicisiyim.ozel bir sirkette çalışıyorum..yakin zamanda insallah etkinlik olurda görüşürüz.Saglicakla kalin
Değerli Hocam,

Golftutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

@fcsrn merhaba amasya  bende cok yeniyim sitede sizin aracta beyaz memnunmusnz aracinzdan.

Aractan cok memnunum hic kirlenmesede hep onu izlesem diyorum ama pasifik mavi olduğundan cok kirleniyor.ben teknik ozellikle pek ilgim yok anlamiyorum dış guzellik ve ic mekan benim aracta aradigim iki ozelliktir.

Selam arkadaşlar tesadüf gördüm beğendim ve kaydoldum memnun kalacağıma dair bir his var içimde.kim miyim tam bir golfçüyüm golf 4 -5-6 tüm bu nesillere sahip olmuş yaklaşık 10 senedir golf sahibiyim ve başka araçlara karşı pek sempatik değilim..ve mümkünse aracımı satabilirsem golf 7 alma yolundayım Rabbim herkesin gönlüne göre versin tekrardan sevgiler saygılar..

arfkync dedi:
Selam arkadaşlar tesadüf gördüm beğendim ve kaydoldum memnun kalacağıma dair bir his var içimde.kim miyim tam bir golfçüyüm golf 4 -5-6 tüm bu nesillere sahip olmuş yaklaşık 10 senedir golf sahibiyim ve başka araçlara karşı pek sempatik değilim..ve mümkünse aracımı satabilirsem golf 7 alma yolundayım Rabbim herkesin gönlüne göre versin tekrardan sevgiler saygılar..
Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

arfkync dedi:
Hoş geldiniz. Doğru yerdesiniz.

Araç alırken iyice düşünürüz hep beraber...

@arfkync

Hoş geldiniz Nick'ten anlayabildiğim kadarıyla isminiz Arif ?

Biraz kendinizi de tanıtırmısınız ?

İsmim Engin, 28 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum. 2013 yılından beri Golf7 kullanıcısıyım :)

Geri
Üst Alt