Ben Kimim? / Tanışma Konusu

brkylmz dedi:
Arkadaşlar merhaba ben burak yilmaz çorum da yaşıyorum. Golf dünyasına adım atali birkaç ay oldu. 1.2 dsg golfün var çorumdaki arkadaşlar la görüşebiliriz.
Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

brkylmz dedi:
Arkadaşlar merhaba ben burak yilmaz çorum da yaşıyorum. Golf dünyasına adım atali birkaç ay oldu. 1.2 dsg golfün var çorumdaki arkadaşlar la görüşebiliriz.
Hoş geldiniz hocam. İsim ve soyad tanıdık geldi. :)

merhaba arkadaşlar , ben serkan, golf almayı düşünen binlerce insandan birisiyim :) aranıza gaziantep ten katılıyorum forumu uzun süredir takip ediyorum aranıza katılmak bugüne nasip oldu.inşallah en yakın zamanda golf'e başlayıp :) golf hakkında daha fazla bilgiye sizlerin aracılığı ile sahip olacağım.

serkan7936 dedi:
merhaba arkadaşlar , ben serkan, golf almayı düşünen binlerce insandan birisiyim :) aranıza gaziantep ten katılıyorum forumu uzun süredir takip ediyorum aranıza katılmak bugüne nasip oldu.inşallah en yakın zamanda golf'e başlayıp :) golf hakkında daha fazla bilgiye sizlerin aracılığı ile sahip olacağım.
Değerli Serkan Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Kişisel yorumsuz, tartışmasız rafine ve net bilgi için doğru adrestesiniz.

SB1907_23 dedi:
@yusuf

kaç kişi olduğumuzu ben mi bulamadım Yusuf hocam, sayıyı görmek iyi oluyordu :)
Yusuf Hocam tarif vermiş ama ben de ekran fotoğrafı ekleyeyim.

Hayal ettiğim sayı yılımızı doldurunca  1000 kişiydi.

Sanırım geçeceğiz bunu  &:

20 Ocak 2016 itibariyle 695 kişiyiz.

serkan7936 dedi:
Hoşgeldiniz Serkan Hocam aramıza :)

silvershadow dedi:
@yusuf

kaç kişi olduğumuzu ben mi bulamadım Yusuf hocam, sayıyı görmek iyi oluyordu :)
Yusuf Hocam tarif vermiş ama ben de ekran fotoğrafı ekleyeyim.

Hayal ettiğim sayı yılımızı doldurunca  1000 kişiydi.

Sanırım geçeceğiz bunu  &:

20 Ocak 2016 itibariyle 695 kişiyiz.

Fotoğrafta bende varım, ünlü olmuşum el sallayayım  &:  s=bye

serkan7936 dedi:
Hoşgeldiniz Serkan Bey.

Bir Das Auto almayı düşünmek, hele ki Golf almayı düşünmek en güzel şey
:)

Geri
Üst Alt