Ben Kimim? / Tanışma Konusu

mustafaa dedi:
Merhaba,

Ben Mustafa; SeatClubTurkey'den ProFR nickli Mustafa Ali'nin yönlendirmesi ile üye oldum. Fırsat buldukça aracımla ilgili deneyimlerimi buradan da paylaşmayı hedefliyorum.

Keyifli forumlar. :)
Hoş geldiniz hocam. Her ne kadar tutkulu olsak bile Leon'u severiz :)

Merhabalar,

Emin YILMAZ ben. Kocaeli'den katılıyorum aranıza.

Golfümü 3 ay önce aldım. Site gerçekten çok güzel çok farklı tecrübeler barındırıyor.

Tüm Golf tutkunlarına merhaba,

Ankara'dan katıldım aranıza, enerji sektöründe çalışıyorum. 2016 Eylül gibi araç sahibi olmayı planlarken, eşimin Doğuş Oto'da çalışıyor olması avantajlarıyla geçen hafta 2015 model 1.2 TSI DSG Comfortline kısmet oldu aldık.

Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler.

@GG hoşgeldiniz ankaradaki golf tutkunları gün geçtikçe artıyor :)

Emins dedi:
Merhabalar,

Emin YILMAZ ben. Kocaeli'den katılıyorum aranıza.

Golfümü 3 ay önce aldım. Site gerçekten çok güzel çok farklı tecrübeler barındırıyor.
Hoş geldiniz... 4 yılım geçti kocaeli'de. Çok güzel bir şehir.

slm arkadaşlar kocaeli den vedat ben. Erkek kuaforüyüm golfümü  3 hafta önce aldım  herkeze kazasız belasız günler dilerim..

@vedo

Yıllarca çenesuyunda oturdum. Ama artık yahyakaptan tarafındayım.

Emins dedi:
@vedo

Yıllarca çenesuyunda oturdum. Ama artık yahyakaptan tarafındayım.
Geçenlerde üniversitede bir işim vardı. Dönerken yahyakaptandaki ipek pişmaniye fabrikasından pişmaniye aldım tadı damağımda kaldı :)

Adım emrah yılmaz Samsun'da yaşıyorum aracımı Ankara etimesgut bayinden aldım satış temsilcim  Hilal hanıma teşekkür ediyorum sadece şunu söylüyorum golf golf golf araca binince insan kendini başka bir alemde buluyor anlatılmaz yaşanır golf tutkusu hepinize iyi sürüşler

Emrahy dedi:
Adım emrah yılmaz Samsun'da yaşıyorum aracımı Ankara etimesgut bayinden aldım satış temsilcim  Hilal hanıma teşekkür ediyorum sadece şunu söylüyorum golf golf golf araca binince insan kendini başka bir alemde buluyor anlatılmaz yaşanır golf tutkusu hepinize iyi sürüşler
Aramıza hoş geldiniz ;)

Geri
Üst Alt